כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למבחני מיון לחברת הראל ביטוח

מעוניינים להתקבל לחברת ביטוח הראל? רוצים לבלוט מעל כל המתחרים?
אנחנו במכון נועם הכנו במיוחד בשבילכם ערכה המותאמת למבחני המיון של הראל! זכרו, הכנה מוקדמת מסייעת בהורדת מפלס הלחץ ומשפרת משמעותית את הסיכויים להתקבל.


  "רציתי להודות על ההכנה המצוינת שעשיתם לי מבחנים באדם מילא. הגעתי לראיון ולדינמיקה הקבוצתית עם הרבה ביטחון בעצמי ובתשובות שלי ואכן לא היו הפתעות. עברתי את הבחינה בהצלחה! אתם מקצוענים!".
נבחן לתפקיד ניהולי באדם מילא - מרץ 2017

הכנה למבחני המיון בהראל כוללת:

ההכנה זמינה לרכישה בני אופנים: הכנה אונליין והכנה מלאה אצלנו במכון.

יום הכנה במכון:

  • ראיון אישי - במהלך יום ההכנה תתנסו בסימולצית ראיון עבודה המדמה את הראיון שתעברו בהראל המתבצעת על ידי המדריכים המקצועיים והמנוסים שלנו. בסיומה, תקבלו משוב על התנהלותכם בראיון המלצות לשיפור ולשימור שתוכלו ליישם בראיון עבודה בהראל. בנוסף, מכון נועם מציע לכם להכין את עצמכם גם לראיון הטלפוני הידוע כשלב מסנן.

  •  מבחני אישיות - במסגרת ההכנה תתנסו בסדרת מבחנים, חלקם ממוחשבים וחלקם בכתיבה, בדומה למבחנים שתעברו בהראל. המבדקים אורכים כשלוש שעות וחצי כאשר בסיום תכנסו להדרכה אישית עם מאבחנת ותקבלו הסבר "אחד על אחד" על משמעות המבחנים, חשיבותם וההתמודדות הנכונה מולם.

  • מבחנים פסיכוטכניים - תכנסו לפגישה אישית עם מאבחנת אשר תציג בפניכם את המבחנים שאתם עתידים לעבור ביום המיון להראל. תקבלו הסבר מפורט לגבי מטרתו של מבחן וכיצד יש לענות באופן המדוייק והראוי ביותר. בנוסף לפגישה האישית, תקבלו גישה מלאה לערכת התרגול האינטרנטית שלנו 24/7 הזמינה עבורכם מכל מחשב, טאבלט וטלפון חכם.

  • דינמיקה קבוצתית - במסגרת ההכנה במכון נועם תכנסו לדינמיקה קבוצתית. זהו מבחן קבוצתי הבוחן את היכולות האישיות של כל נבחן ביחס לקבוצה וביחס לתפקיד שאליו הוא מתמיין.תעברו הדמיה של סיטואציות הלקוחות מיום עבודה בהראל. הדינמיקה מתבצעת בקבוצה של 6-10 משתתפים כאשר בסיומה תקבלו הסברים על התרגילים שביצעתם ומטרתם ומשוב אישי על התנהלותכם בתרגיל וטיפים להצלחה במרכז הערכה כל זאת על פי התפקיד שאליו אתם מתמיינים.


הכנה אונליין:

אנחנו במכון נועם מבינים את הקושי הכרוך במציאת זמן והגעה למכון. לשם כך, הכנו בשבילכם ערכת תרגול אישית המותאמת לתפקיד אליו אתם מתמיינים ולהראל ביטוח. 
הערכה זמינה עבורכם 24/7 ומכל מחשב סמארטפון וטאבלט. הערכה כוללת:

  • מבחנים פסיכוטכניים - מאגר רחב של שאלות ותרגילים אשר יופיעו לכם ביום המיון להראל.

  • שאלון אישיות - השאלון מורכב ממגוון שאלות. כאן, תוכלו לתרגל מענה נכון ומהיר של השאלות הללו. בסיום, תקבלו דו"ח תוצאות חכם.

  • דינמיקה קבוצתית - כאן תוכלו למצוא טיפים ועצות להתנהגות מתאימה וראויה במרכז ההערכה בהראל. בערכה תוכלו למצוא גם הסברים.

  • מידע תיאורטי - אנחנו במכון נועם משתפים אתכם במידע חשוב והמלצות בנושאים שונים.בנוסף, הצוות שלנו נותן מענה על שאלות נפוצות.


  "אמליץ בהחלט! עברתי את המבחנים בהצלחה באדם מילא, חלק גדול מזה זה בזכותכם!! כמעט העתק הדבק ברמת הדיוק ואני בספק אם הייתי עוברת ללא ההכנה שלכם. תודה רבה רבה אמליץ עליכם בחום!!"
נבחן לתפקיד ניהולי באדם מילא - יוני 2016

הליך המיון בהראל:

  • מבחנים פסיכוטכניים - זהו השלב המסנן הראשון בתהליך. בעת שליחת קורות חיים להראל, תקבלו לינק המוביל אתכם לאתר ג'ובינג. שם, תעברו סדרת מבחנים המותאמים לתפקיד אליו אתם מועמדים: כמותיים, צורות, חלק מילולי ועוד. את המבחנים תוכלו לבצע בכל עת ומכל מחשב או סמארטפון. שימו לב! ברגע שלחצתם על הלינק והתחלתם את המבחנים אין אפשרות לעצור! המלצת צוות מכון נועם היא: פנו לכם לפחות שעה, שבו במקום שקט ונוח שבו תוכלו להתרכז והתחילו. כאמור זהו שלב מסנן ולכן יש להשקיע את מירב המאמצים על מנת לעבור אותו בהצלחה. לאחר מספר ימים תקבלו הודעת טקסט הומדיעה אם עברתם את המבחנים בהצלחה או לא.

  • ראיון אישי ודינמיקה קבוצתית - לאחר שעברתם את השלב הראשוני, תגיעו לחברת הראל להמשך תהליך בהתאם לתפקיד עליו אתם מתמודדים. תעברו ראיון אישי, דינמיקה קבוצתית, מילוי שאלון אישיות ומבחן אמינות. סדר המבחנים משתנה מתפקיד לתפקיד.

תפקידים בחברת הראל:נציג/ת שיווק מוצרים פנסיונים רפרנט/ית סוכנים
נציג/ת שירות למוקד לחסכון לטווח ארוך פקיד/ת גביה
משווק/ת פנסיוני/ת - תפקיד שטח אקטואר/ית
כלכלן/נית מנהל/ת פיתוח עיסקי
מיישב/ת תביעות מנהל/ת צוות
חתם/ת אנליסט/ית
עובד/ת דימות עו"ד למחלקה המשפטית
מנהל/ת פרויקטים מנהל/ת חשבנות
פקיד/ת ביטוח חיים רפרנט/ית תפעול
עוזר/ת חשב ועוד..

↑ בחזרה לראש העמוד

למידע נוסף ותיאום הכנה מלאה – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
למדו עוד על:

מבחנים פסיכוטכנייםראיון עבודה
מבחני אישיותקורות חייםלתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה מלאה להראל ביטוח

מבחני דוגמא בחינם
אדם מילא פסיכוטכני חינם

ממליצים
"אמליץ בחום. עבודתכם ראויה לשבח ותורמת מאוד לתחושת ההכנה וההצלחה גם יחד."
נבחנה לתפקיד בנציבות, אדם מילא – מרץ 2016


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id