כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(189) קראו עוד

מהם האתגרים שמציב מבחן הקבלה לתוכנית לנוער מוכשר במתמטיקה?

  • התמודדות עם חומר לא מוכר ועם שאלות בדרגת קושי גבוהה במיוחד - מבחן הקבלה אינו כפוף לתוכנית הלימודים של משרד החינוך, והוא כולל נושאים שאינם כלולים בה, כגון חידות היגיון. כמו כן, בנושאים שנלמדים במסגרת תוכנית הלימודים, יידרשו הנבחנים להתמודד עם שאלות ברמה גבוהה יותר מזו שהם מורגלים בה במבחנים שנערכים להם בבית הספר. 
  • עבודה במגבלת זמן - מבחן המיון אורך שעה וכולל 24 שאלות אמריקאיות. על פי רוב, גם ילדים מוכשרים שמסוגלים להתמודד עם שאלות ברמה גבוהה, אינם מתורגלים בעבודה בלחץ זמן שכזה, וכדי להתמודד איתו בהצלחה עליהם להגיע לרמת שליטה גבוהה בחומר ולפתח מיומנות פתרון גבוהה. 
  • היבחנות לצד תלמידים מצטיינים בלבד - המבחנים לא בוחנים רק את כישורי התלמיד, אלא גם את הצלחתו באופן יחסי לשאר הנבחנים, שהם כולם תלמידים מצטיינים שנבחרו בזכות יכולותיהם ופוטנציאל ההצלחה הגבוה שלהם. 

איך מתמודדים עם האתגרים שמציב המבחן?

    • מתוודעים לנושאי המבחן בסביבה רגועה ונינוחה - מבחן הקבלה אינו הזמן או המקום להתוודעות ראשונה עם תנאי ההיבחנות, נושאי המבחן ורמת הקושי של השאלות. ערכת ההכנה שלנו, הכוללת מאות שאלות בכל נושאי המבחן, מאפשרת לילדכם לעשות זאת בסביבה הנוחה והרגועה של הבית. עוד היא מאפשרת לתרגל את כל המבחנים במגבלת זמן, דבר שיש בו כדי להכין את ילדכם לתנאי המבחן ולהפחית את השפעתם עליו.
    • מאתרים את הנושאים שצריך לשפר את השליטה בהם ולומדים שיטות פתרון חדשות - עם סיום כל פרק תרגול מפיקה ערכת ההכנה דו"ח תוצאות מפורט. הדו"ח יסייע לילדכם להבין באילו נושאים הוא מתקשה, כך שיוכל להתמקד בהם בתרגולים הבאים. בנוסף, לכל השאלות מצורפים פתרונות והסברים מלאים, אשר מסייעים להשלים פערים לימודיים וללמוד דרכי פתרון אפקטיביות ובעזרת שיעורי הווידיאו תוכלו להתרענן בנושאים שאתם מכירים וכן ללמוד נושאים חדשים.
    • מתנסים בסימולציות מלאות שמדמות את המבחן האמיתי - בערכת ההכנה כלולות שלוש סימולציית אונליין וסימולציה נוספת להדפסה. הסימולציות הן הדבר הקרוב ביותר למבחן האמיתי, והן מאפשרות להתמודד בעת ובעונה אחת גם עם מגוון הנושאים הצפויים במבחן, גם עם רמת השאלות בו וגם עם מידת האינטנסיביות ומגבלת הזמן. מכיוון שכך הן מספקות את האינדיקציה הטובה ביותר למידת השיפור שהושגה בתרגול. כמו בכל התרגולים בערכה, גם בסוף הסימולציה יתקבל דו"ח תוצאות מפורט. 

ערכת העשרה באנגלית לילדי כיתות ה'-ו' 

ערכת העשרה באנגלית מיועדת לתלמידים שמעוניינים לשפר את השליטה שלהם באנגלית ולהעשיר את השפה מעבר למה שנלמד בתוכנית הלימודים של משרד החינוך. הערכה מחולקת לנושאים שונים שילדים אוהבים כמו בעלי חיים ומדע וחלל, ובכל נושא מופיעים תרגולים בהבנת הנקרא, אוצר מילים, דקדוק, הבנת הנשמע ועוד, המשלבים עובדות מעניינות ומעשירות בנושאים אלו. בנוסף, בערכה מחכה לילדים מאגר מילים אינטראקטיבי המונה כ-700 מילים המומלצות על ידי משרד החינוך. כל מילה ניתן לשמוע, לקרוא ולשלב במשפט מתאים, וכך להעשיר את אוצר המילים בקלות ובכיף! 

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת המכירה ליד התוספת  

קבוצת וואטסאפ ייעודית לקראת המבחן

קבוצת הוואטסאפ שלנו מיועדת לתלמידים שרוצים ליווי יותר אישי בהכנה לקראת מבחן הכניסה לתוכנית לנוער מוכשר במתמטיקה. בקבוצה אפשר לשאול כל שאלה שקשורה לתרגול בערכה, ליום הבחינה ולתוכנית עצמה, והמדריכים המקצועיים שלנו יענו ויסבירו עד שהכול יהיה ברור. בנוסף, מדי שבוע נפרסם בקבוצה שאלה לדוגמה (שאינה מופיעה בערכת ההכנה) או שיטת עבודה וטיפים חשובים לקראת המבחן. 

איך זה עובד? לאחר הרכישה, שירות הלקוחות שלנו ישלח לכם לינק להצטרפות לקבוצה. את השאלות ניתן לשלוח בכל זמן, ואת התשובות לשאלות שלכם נפרסם בימים שני וחמישי עד השעה 12:00.

שימו לב – מספר המשתתפים בקבוצה מוגבל כדי להבטיח יחס אישי לכל אחד ואחת.

סמנו ✓ בתיבת המכירה ליד התוספת  

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.