מיונים לחברת החשמל: אילו מבחנים צפויים לכם?

  • מבחן פסיכוטכני: סדרת מבחנים שבוחנים כמה צורות חשיבה - חשיבה כמותית, מרחבית, צורנית ועוד. המבחנים מורכבים משאלות אמריקאיות, ונעשים בהגבלת זמן מחמירהככל שתענו מהר יותר, כך תספיקו לענות על יותר שאלות, וזה כמובן יתבטא בציון הסופי שלכם.
  • מבחן אמינות: מבחן שמטרתו להוציא מכם מידע שחשוב למעסיק, שלא בהכרח הייתם "מנדבים" מיוזמתכם. זהו מבחן עם שאלות רבות, שעוסקות, בין היתר, בהרגלי שתייה, הימורים, מוסר עבודה ויחסים בין קולגות. לא פעם השאלות במבחן חוזרות בניסוחים שונים ומבלבלים כדי לבדוק את האמינות והעקביות שלכם.
  • ריאיון מצולם: קודם כול - לא, ריאיון מצולם הוא לא ריאיון בזום. זהו ריאיון שבו אתם מצלמים את עצמכם עונים על שאלות שמופיעות על מסך המחשב, מבלי שיש מולכם מראיין או מראיינת. זה מעמד שיכול להיות מביך לאנשים שלא רגילים לדבר מול מצלמה, וגם מאתגר, כי אין כאן פידבק אנושי שמשקף אם התשובות שלנו מספקות או לא.

ממלאים מצברים: איך מתכוננים למבחנים הפסיכוטכניים?

ערכת האונליין שלנו תכין אתכם למבחנים הפסיכוטכניים בכמה שלבי למידה פשוטים:

  1. הסרת חלודה - חילוק ארוך, חיבור במאונך וכפולות בחזקות הן רק חלק משיטות החישוב שלהן תזדקקו במהלך המבחנים, וסביר להניח שלא השתמשתם בהן יותר מדי מאז ימי הלימודים. לכן הכנו לכם קובץ "הסרת חלודה", שבעזרתו תוכלו לרענן את הבסיס הנדרש, שסביר שצבר קצת אבק במשך השנים. 
  2. השלמת פערים -  המבחנים הפסיכוטכניים כוללים לא מעט נושאים. כדי שתהיה לכם היכרות טובה עם כל אחד מהם, צירפנו לערכה קובצי למידה והדרכות מוקלטות בנושאים מרכזיים במבחנים. שם תמצאו הסברים נוחים וברורים וגם טיפים ושיטות פתרון יעילות. 
  3. תרגול בהגבלת זמן - בערכה תמצאו עשרות תרגולים בנושאים הנפוצים במבחן: בעיות בחשבון, זריזות ודיוק, צורות ועוד. כל תרגול נעשה בהגבלת זמן שתואמת למסגרת הזמנים של המבחן האמיתי. המטרה היא שתוכלו לתרגל מענה נכון גם תחת לחץ של זמן.
  4. דו"ח תוצאות - בסוף כל תרגול מתקבל דו"ח תוצאות שמציג את הפתרון של כל שאלה ואת הדרך המומלצת להגיע אליו. בעזרת הדו"ח גם תלמדו מהטעויות שלכם ותבינו אילו נושאים אתם צריכים לחזק, וגם תכירו שיטות עבודה חדשות ויעילות שיחסכו לכם הרבה זמן במבחנים.

לחבר בין החוטים: תוספות לערכת האונליין

יש לנו עוד שתי הכנות למיונים שלכם שתוכלו להוסיף לערכת האונליין, ובכך לקבל את ההכנה הכי מקיפה שיש.

הכנה אונליין לאמינות

הכנה לאחד המבחנים היותר מאתגרים, שנופלים בו לא מעט מועמדים. אם לא מבינים את הרציונל שעומד מאחורי השאלות השונות במבחן, או שעונים עליו מתוך ניסיון לרצות את הבוחנים, אפשר להיכשל בו די בקלות. 

בערכת ההכנה שלנו תמצאו תרגול ממוקד בתחומי האמינות המרכזיים שנבדקים במבחן (כמו שימוש בסמים, התנהלות כלכלית ועוד) ושלוש סימולציות מלאות של המבחן. בסוף כל תרגול תקבלו דוח תוצאות שמציג ניתוח של הביצועים שלכם ומצביע על התחומים שבהם נדרש שיפור.

מעוניינים? סמנו ✔ בתיבת המכירה

הכנה לריאיון מצולם

בריאיון מצולם תקבלו את השאלות מראש, ועליכם יהיה לצלם את עצמכם עונים עליהן. מדובר במשימה מורכבת יותר ממה שזה נשמע: איך יודעים מתי כדאי להאריך עוד קצת, או מתי כבר הבינו את הנקודה ועליכם לעבור הלאה? איך בכלל מתחילים ריאיון כזה?

במסגרת ההכנה שלנו, נשלח אליכם את השאלות שצפויות להיות לכם במיונים לחברת החשמל, ואתם תשיבו עליהם מול מצלמה, ממש כמו במיונים. לאחר מכן, מדריך או מדריכה מקצועיים מטעם המכון יעברו על תשובותיכם ויספקו לכם משוב כתוב עליהן. במשוב הם יתייחסו לבניית התשובות שלכם, לדוגמאות שאתם מביאים ולדרכים שבהן אפשר להדגיש את התאמתכם למשרה. המשוב יינתן תוך 3 ימי עסקים.

מעוניינים? סמנו  ✔ בתיבת המכירה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.