כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
(2) קראו עוד

איך מתכוננים למבחנים הפסיכוטכניים עם ערכת האונליין שלנו? 

ערכת האונליין למבחנים הפסיכוטכניים היא ערכה המיועדת ללמידה עצמית, בכל זמן ומכל מקום. זה מה שתקבלו בערכה:

  • כל התרגול שאתם צריכים - המבחנים הפסיכוטכניים מורכבים מלא מעט נושאים - מגלגלי שיניים וסדרות ועד מטריצות ואנלוגיות מילוליות. התרגול המקיף בערכת ההכנה יצליח להביא אתכם גם בזמן קצר לרמת שליטה טובה בכל הנושאים הרלוונטיים. וחשוב לציין גם שכל התרגול מוגבל בזמן כדי שתתחילו להיכנס לקצב המהיר של המבחן האמיתי.
  • משוב שיעזור לכם להשתפר - בסוף כל תרגול תקבלו דו"ח תוצאות עם ציון ופתרונות לכל השאלות. מעבר לזה שהדו"ח יצביע על הנושאים שאתם צריכים לחזק כך שתוכלו לתכנן את המשך הלמידה שלכם בהתאם, הוא גם יחשוף אתכם בהרבה מקרים לשיטות עבודה יעילות שיכולות לחסוך לכם זמן יקר במבחנים הפסיכוטכניים.
  • הצצה למבחני מיון נוספים - בערכה תמצאו גם חומר תיאורטי על מבחני מיון נוספים שייתכן שתתבקשו לעבור, כמו ריאיון אישי, דינמיקה קבוצתית ומבחני אישיות. ויש אפילו סימולציה של מבחן אישיות ממוחשב, עם יותר מ-220 היגדים, שתוכלו להתנסות בו. בסיום הסימולציה תקבלו דו"ח שיסביר איך התוצאות שלכם משקפות את התאמתכם למשרה.

וכך תגיעו מוכנים לכל מבחני המיון

הכנה למבחן האמינות הממוחשב

מבחן האמינות נועד לאתר נטיות או התנהגויות שעלולות לפסול את מועמדותכם לחברת החשמל. במסגרת מבחן האמינות יוצגו לפניכם עשרות היגדים שעוסקים בהיבטים כמו התנהלות עם כספים, יחסים בין-אישיים ושימוש בסמים ואלכוהול. עבור כל היגד, עליכם לסמן את מידת ההסכמה שלכם איתו או עד כמה הוא נכון לגביכם.

ההכנה למבחן האמינות כוללת תרגול ממוקד של תחומי האמינות המרכזיים שנבדקים במבחן, חומר תיאורטי שיסייע לכם להבין את הרציונל שמאחורי ההיגדים, וכן שלוש סימולציות מלאות של מבחן האמינות המלוות בדו"ח תוצאות מפורט. 

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת המכירה

הכנה לריאיון מצולם

במיונים תתבקשו לעבור גם ריאיון מצולם - ריאיון שבו תתבקשו לשבת מול מצלמה פתוחה ולענות על שורת שאלות שמופיעה על הצג, לרוב בהגבלת זמן ובלי נוכחות של מראיין או מראיינת. לריאיון המצולם אתגרים שלא קיימים בראיונות רגילים, שכן הוא יוצר תחושה של אי נוחות ומלאכותיות בשל העובדה שאין בו אינטראקציה עם המראיינים.

כדי לתרגל את המעמד הייחודי הזה, נשלח לכם שאלות מתוך הריאיון המצולם ונבקש מכם לענות עליהן מול מצלמה. לאחר מכן מדריך או מדריכה שלנו יעברו על תשובותיכם וייתנו לכם משוב כתוב עליהן, כך שתוכלו להתאים אותן במידה המרבית לתפקיד שאתם מתמיינים אליו. המשוב יינתן תוך 3 ימי עסקים.

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת המכירה, וניצור איתכם קשר לתיאום מועד ההדרכה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.