להגיע מוכנים למבחנים הפסיכוטכניים של מכון אחד לאחד (AKT)

המיונים לתפקידים כלליים במכון אחד לאחד כוללים מספר שלבים. אחד מהם הוא המבחנים הפסיכוטכניים - מבחנים אינטנסיביים שכוללים, בין היתר, נושאים כמותיים (כמו הסקה כמותית, שברים ואחוזים), נושאים מילוליים (בהם אנלוגיות, לוגיקה ותרשימים) ונושאים טכניים (גלגלי שיניים, מכונות צבעים, ידע כללי ועוד). 

כדי לעבור את המבחנים בהצלחה, נדרשת הבנה מקיפה של החומר ומיומנות המאפשרת לעמוד בהגבלת הזמן המחמירה. אחרי התרגול בערכת האונליין שלנו, ההתמודדות עם המבחנים כבר תהיה לכם הרבה יותר פשוטה :) 

איך עוברים בהצלחה את המבחנים הפסיכוטכניים של אחד לאחד? בכמה צעדים: 

• מכינים את הקרקע - בערכה שלנו קובצי הדרכה שיעזרו לכם להשלים פערים ולרענן את הזיכרון בנושאים שבטח כבר שכחתם, וינחו אתכם איך כדאי לגשת לפתרון השאלות בנושאים השונים.

• מתרגלים, מתרגלים, מתרגלים - מן הסתם, התרגול הוא החלק הכי חשוב בהכנה. בערכה תמצאו פרקי תרגול בכל נושאי המבחן, ברמות קושי שונות, כדי שתוכלו להשתלט בהדרגה על כל סוגי השאלות שתפגשו במבחן.

• עובדים בהגבלת זמן - אחד האתגרים המרכזיים של המבחנים הוא השעון המתקתק. כדי להכניס אתכם לעניינים, כל פרקי התרגול מתוזמנים בהתאם למבחנים, כך שתוכלו להתרגל לקצב המהיר ולשפר את זמן המענה שלכם.

• מקבלים פידבק מקצועי - בסיום כל פרק תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מפורט, הכולל פתרונות והסברים לכל השאלות. הדו"ח יאפשר לכם לחקור את הביצועים שלכם, ללמוד מטעויות וגם להכיר שיטות חדשות לפתרון השאלות. 

בונוס! הצצה למבחני המיון הנוספים - המיונים לא מסתכמים במבחנים הפסיכוטכניים. כדי שתבינו מה מחכה לכם בשאר מבחני המיון, הכנסנו לערכה גם חומר תיאורטי על הריאיון האישי, הדינמיקה הקבוצתית ומבחני האישיות - ויש אפילו סימולציה של מבחן אישיות ממוחשב!

אז בקצרה - מה יש בערכת האונליין? 

  • תרגול כמותי: הסקה כמותית, שברים, אחוזים, חשבון, סדרות.
  • תרגול מילולי: אנלוגיות, לוגיקה, הוראות, תרשימים.
  • תרגול צורות: מטריצות, צורות בשורה, צורות תלת-ממד.
  • תרגול טכני: גלגלי שיניים וגלגלות, מכונת צבעים, ידע כללי.
  • תרגול זריזות ודיוק: מחרוזת תווים, מספרים, זיהוי ספרה, סידור שמות.
  • תרגול חשיבה מרחבית: קוביות, תלת-ממד, צורות.
  • תרגול אנגלית: הבנת הנקרא, השלמת משפטים.
  • לקראת מבחני המיון הנוספים: חומר תיאורטי על הריאיון האישי, הדינמיקה הקבוצתית ומבחני האישיות והאמינות + סימולציה של מבחן אישיות ממוחשב.

 תוספת: ערכת אונליין למבחן אמינות

מבחן האמינות נועד לאתר נטיות אישיות ודפוסי התנהגות שעלולים להיתפס כבעייתיים בעיני המעסיקים. במסגרת המבחן מוצגים היגדים הנוגעים לנושאים כמו צריכת אלכוהול וסמים, גניבות ממקום עבודה והתנהלות כלכלית. עליכם לסמן עד כמה הכתוב בכל היגד נכון לגביכם. כדי להגיע מוכנים למבחן האמינות, כדאי להבין את הרציונל העומד מאחורי המבחן ובעיקר - להתנסות במבחן דומה. ההכנה שלנו כוללת הסברים מפורטים על המבחן, לצד תרגול ממוקד בכל תחומי האמינות הרלוונטיים ושלוש סימולציות מלאות של המבחן שצפוי לכם. 

נשמע טוב? סמנו  ✓  בתיבת המכירה


הכנה אונליין + הדרכות אישיות בזום או במכון

חבילת ההכנה המקיפה ביותר למיונים באחד לאחד. החבילה כוללת שתי ערכות אונליין וארבע הדרכות אישיות (בזום או במכון שלנו, לבחירתכם):

ערכת אונליין למבחנים הפסיכוטכניים + הדרכה אישית

את ערכת האונליין שלנו משלימה הדרכה אישית בת שעה וחצי עם מאבחנת פסיכוטכנית. בהדרכה תעברו על השאלות שהתקשיתם בהן במהלך התרגול בערכה, תקבלו טיפים שיעזרו לכם להתמודד עם הנושאים שאתם יותר חלשים בהם, ותבנו יחד לו"ז למידה נוח עד למועד המבחן.

ערכת אונליין למבחני האישיות והאמינות + הדרכה אישית

מבחני האישיות והאמינות נועדו לבדוק אם המועמדים מתאימים לפרופיל האישיותי המבוקש למשרה. ההכנה שלנו כוללת ערכת אונליין ובה מידע תיאורטי על המבחנים, לצד יחידות תרגול וסימולציות של מבחני אישיות ואמינות. לאחר המענה תיפגשו עם מדריך או מדריכה מצוות המכון לפגישה בת שעה. על סמך הביצועים שלכם בסימולציות, המדריכים שלנו ייתנו לכם משוב מפורט ודגשים למענה נכון.

הדרכה לדינמיקה הקבוצתית

שלב הדינמיקה הקבוצתית בודק יכולות כמו התנהלות בקבוצה, עבודת צוות, עבודה תחת לחץ וחשיבה יצירתית. ההכנה שלנו כוללת הדרכה בת שלוש שעות, בקבוצה של עד שבעה משתתפים. במסגרת ההדרכה תעברו סימולציה של משימות הדינמיקה הקבוצתית באחד לאחד. בתום הסימולציה המדריך או המדריכה ייתנו משוב אישי לכל המשתתפים, שיעזור לכם להגיע מוכנים למבחן האמיתי. 

הדרכה לריאיון האישי

אחד משלבי המיונים במכון אחד לאחד הוא ריאיון אישי. במסגרת ההדרכה שלנו תעברו סימולציה בת שעה של ריאיון אישי, שבמהלכה תישאלו שאלות עומק הדומות לאלו שצפויות לכם במיונים. בסיום הסימולציה המדריכים ישקפו לכם את הרושם שהותרתם ויכווינו אתכם איך להבליט את החוזקות שלכם ולהדגיש את התאמתכם למשרה.

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.