3 צעדים להצלחה במבחנים הפסיכוטכניים של אחד לאחד

ערכת האונליין שלנו תספק לכם הכנה מקיפה ויסודית למבחנים הפסיכוטכניים שתפגשו במיונים של אחד לאחד. בואו נראה איך עושים את זה:

 • נכנסים לעניינים - המבחנים הפסיכוטכניים מורכבים מהרבה נושאים, למשל סדרות, הסקה כמותית, מטריצות, גלגלי שיניים ועוד ועוד. מאחר שאת רובם ככל הנראה לא יצא לכם לתרגל הרבה זמן, צירפנו לערכה קובצי הסבר ושיעורי וידיאו שירעננו לכם את הזיכרון ויסבירו לכם כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם ניגשים לתרגול.
 • מתחילים לתרגל - פרקי התרגול בערכה יאפשרו לכם לצבור בהדרגה שליטה בכל נושאי המבחנים הפסיכוטכניים, ולהתנסות בפתרון שאלות בהגבלת זמן ממש כמו במבחנים האמיתיים. בסוף כל פרק תרגול תקבלו דו"ח תוצאות, שמטרתו לעזור לכם להבין איפה טעיתם וגם להכיר לכם שיטות פתרון חדשות ומהירות שישרתו אתכם במבחן.
 • מקנחים בסימולציה - הסימולציה נועדה לתת לכם את החוויה הקרובה ביותר למבחנים האמיתיים מבחינת המבנה, הזמן והתנאים שבהם הם נערכים. כך, כשתגיעו למיונים, החוויה כבר תהיה מוכרת יותר ונינוחה. דו"ח התוצאות שתקבלו בסוף הסימולציה ישקף לכם אם אתם כבר מוכנים למבחנים, או שאולי יש נושאים שכדאי לתרגל עוד קצת בערכה.

אז בקצרה - מה יש בערכת האונליין?

  • תרגול מילולי ולוגי: אנלוגיות, הוראות, לוגיקה, תרשימים
  • תרגול כמותי: הסקה כמותית, סדרות, חשבון, שברים, אחוזים
  • חשיבה צורנית ומרחבית: צורות בשורה, מטריצות, צורות תלת-ממד, צורות פרוסות, קוביות, צורות בסבך
  • תרגול טכני: ידע כללי, גלגלי שיניים, גלגלות
  • תרגול אנגלית: ניסוח מחדש
  • תרגול זריזות ודיוק: השוואת תווים ומספרים, זיהוי ספרה
  • סימולציה: מבחן פסיכוטכני מלא להתנסות
  • בונוס: סימולציה של מבחן אישיות + חומר תיאורטי על מבחני מיון נוספים

ולשדרוג ההכנה שלכם:

ערכת הכנה אונליין למבחן אמינות

מבחן האמינות הוא כלי שמעסיקים רבים עושים בו שימוש כדי לזהות נורות אדומות אצל מועמדים שונים. במבחן תתבקשו לסמן אם אתם מסכימים או לא מסכימים עם היגדים שעוסקים, בין השאר, בנושאים של צריכת סמים ואלכוהול, יחסים בין-אישיים, התנהלות כלכלית ועוד. זה אולי נשמע פשוט, אבל זה מבחן שליפול בו קל הרבה יותר ממה שחושבים.

ערכת האונליין שלנו תכין אתכם לכל האתגרים של המבחן: תמצאו בה חומר תיאורטי שיעזור לכם להבין מה עומד מאחורי השאלות במבחן; תרגול ממוקד של תחומי האמינות שנבדקים בו; ושלוש סימולציות מלאות של המבחן. בקיצור, כל מה שצריך כדי להצליח במבחן.

מעוניינים? סמנו    בתיבת המכירה 

 

הכנה לתרגיל דואר נכנס

מבחן דואר נכנס הוא מבחן ייחודי, שמיועד למועמדים לתפקידי ניהול (בעיקר בכירים). אל תיתנו לשם המבחן להטעות אתכם - לא מדובר במבחן אדמיניסטרטיבי, אלא במבחן שבודק יכולות ניהוליות חשובות כמו תעדוף משימות, התמודדות עם מצבי לחץ וקבלת החלטות זריזה. 

בהכנה שלנו תעברו סימולציה מלאה המדמה את המבחן האמיתי, ולאחר מכן תקבלו משוב מפורט ממדריך או מדריכה מצוות המכון. במשוב המדריך או המדריכה ינתחו את הביצועים שלכם במבחן, ייתנו לכם דגשים למקומות שדורשים שיפור, ויחלקו איתכם טיפים שיהפכו את תרגיל הדואר להרבה יותר פשוט.

משך הסימולציה: כ-45 דקות | משך המשוב: כחצי שעה | מיקום: בזום או במכון, לבחירתכם

מעוניינים? סמנו  ✓  בתיבת המכירה 


הכנה מלאה לכל מבחני המיון באחד לאחד

ההכנה המלאה לתפקידי ניהול באחד לאחד כוללת שתי ערכות אונליין וארבע הדרכות אישיות (בזום או במכון, לבחירתכם):

ערכת אונליין למבחנים הפסיכוטכניים + הדרכה אישית

במסגרת ההכנה המלאה תקבלו, נוסף על ערכת האונליין שלנו, גם הדרכה אישית לקראת המבחנים הפסיכוטכניים. המדריכה תעבור איתכם על הנושאים שהתקשיתם בהם במהלך התרגול בערכה, תלמד אתכם שיטות עבודה שיקצרו לכם את הדרך במבחנים ותתכנן איתכם לו"ז למידה עד למועד המיונים.

משך ההדרכה: שעה וחצי.

ערכת אונליין למבחני האישיות והאמינות + הדרכה אישית

מבחני האישיות והאמינות משמשים לבחינת ההתאמה של המועמדים לפרופיל האישיותי המבוקש למשרה. בעזרת ההכנה שלנו, שכוללת ערכת אונליין לתרגול המבחנים והדרכה אישית, תבינו אילו שאלות מחכות לכם במבחנים האלה ואיך כדאי לכם לענות כדי להדגיש את התאמתכם למשרה.

משך ההדרכה: שעה.

הדרכה לדינמיקה הקבוצתית

תרגיל הדינמיקה הקבוצתית בוחן יכולות כמו עבודת צוות, התמודדות עם קונפליקטים בתוך קבוצה, קבלת החלטות ועוד. ההכנה שלנו כוללת סימולציה מלאה של תרגיל הדינמיקה הקבוצתית, בקבוצה של עד שבעה משתתפים. בסיום הסימולציה המדריך או המדריכה כמובן ייתנו משוב אישי לכל משתתף ומשתתפת.

משך ההדרכה: שלוש שעות.

הדרכה לריאיון האישי

ההכנה לריאיון מורכבת מסימולציה של הריאיון שתעברו באחד לאחד, ומייד לאחר מכן משוב ממדריך או מדריכה מטעם המכון. במשוב תקבלו הנחיות לשיפור התשובות שלכם כך שידגישו את התאמתכם למשרה, תוך התייחסות למבנה התשובות שלכם ולדוגמאות שמומלץ לכם להביא.

משך ההדרכה: שעה.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.