הגיעו מוכנים למיונים בטופ שיא

מכון המיון טופ שיא עורך מבחני מיון לתפקידים שונים ועבור חברות שונות במשק. לכל תפקיד דגשים משלו, דרישות שונות והרכב מבחנים אחר - מסיבה זו, התאמנו את ההכנות שלנו למיונים השונים הנערכים במכון מיון זה. בחרו את ההכנה המתאימה לתפקיד שאליו אתם מיועדים, תרגלו מראש את המבחנים הצפויים לכם, ושפרו את סיכויי ההצלחה שלכם: 

הכנה לתפקידים כלליים - ערכת הכנה אונליין מקיפה במיוחד שתכין אתכם למבחנים הפסיכוטכניים המגוונים של מכון טופ שיא. 

הכנה לתפקידי ניהול- ערכת הכנה שמותאמת למועמדים לתפקידי ניהול. גם אם אין לכם הרבה זמן להתכונן למיונים, ערכת האונליין תאפשר לכם לשפר את היכולות בזמן קצר. 

הכנה לתפקידים כלליים בביטוח לאומי - ביטוח לאומי נעזר בשירותים של מכון טופ שיא למיון מועמדים לעבודה. הכנה זו המותאמת למועמדים למשרות כלליות במוסד לביטוח לאומי. 

הכנה לתפקידים כלליים בסופר פארם - ערכת אונליין שתסלול לכם את הדרך לעבודה בסופר פארם, ארגון שנעזר במכון טופ שיא למיון עובדים חדשים. 

הכנה למהנדסים - ערכת הכנה ייעודית למועמדים לתפקידי הנדסה שמתבקשים לעבור מיונים במכון טופ שי הערכה תעזור לכם לחדד את היכולות האנליטיות לקראת המבחנים הפסיכוטכניים של המכון. 

שאלות לדוגמא עם הסברים מלאים 

דוגמא 1 - לוגיקה

נתון: 
 
א. כל הספות מיוצרות באיטליה. 
ב. כל הספות איכותיות. 
 
איזה מהנתונים הבאים יביא בהכרח לידי מסקנה כי כל רהיט שמיוצר באיטליה הוא איכותי? 
תשובה נכונה
תשובה לא נכונה

התשובה הנכונה היא (4).  
נתונות שתי טענות, שבכל אחת מהן מופיע כלל, ונתונה מסקנה, שגם בה מופיע כלל. אנו צריכים למצוא איזו מהטענות שבתשובות, יחד עם הטענות הנתונות, תאפשר לנו להגיע למסקנה.  
 
ראשית ננתח את הטענות והמסקנה ונחלץ מהן כללים: 


טענה א': כל הספות מיוצרות באיטליה. כלומר, ספה בהכרח מיוצרת באיטליה, או לחלופין שמה שאינו מיוצר באיטליה בהכרח אינו ספה.  

טענה ב': כל הספות איכותיות. כלומר, ספה היא בהכרח איכותית, או לחלופין שמה שאינו איכותי בהכרח אינו ספה. 

נסכם: שני הכללים מאפשרים לנו להסיק משהו על קבוצת הספות.   
מסקנה: כל רהיט שמיוצר באיטליה הוא איכותי. כלומר, רהיט איטלקי הוא בהכרח איכותי, או לחלופין מה שאינו איכותי הוא בהכרח אינו רהיט איטלקי.  
 
נבדוק את התשובות ונמצא טענה שיחד עם הטענות הנתונות, תאפשר לנו להגיע למסקנה: 

תשובה (1) כל הרהיטים האיכותיים הם ספות: אם כל הרהיטים האיכותיים הם בהכרח ספות, ואנחנו יודעים שספות בהכרח מיוצרות באיטליה ואיכותיות (טענות א' וב'), נסיק כי כל הרהיטים האיכותיים מיוצרים באיטליה, ולא כי כל הרהיטים שמיוצרים באיטליה הם איכותיים. לא מתאים, ולכן התשובה נפסלת.  

תשובה (2) כל הרהיטים שאינם מיוצרים באיטליה אינם איכותיים: אם כל הרהיטים שאינם מיוצרים באיטליה אינם איכותיים, ואנחנו יודעים שמה שאינו איכותי בהכרח אינו ספה, נוכל להסיק כי כל הרהיטים שמיוצרים באיטליה בהכרח אינם ספות. לא מתאים ולכן התשובה נפסלת. 

תשובה (3) כל הרהיטים האיכותיים מיוצרים באיטליה: לא ניתן לשלב בין טענה זו לטענות הנתונות בשאלה. לא מתאים ולכן התשובה נפסלת.  
 
פסלנו שלוש תשובות ולכן התשובה הנותרת בהכרח נכונה, אך לצורך שלמות ההסבר נבדוק גם אותה: 
תשובה (4) כל הרהיטים שמיוצרים באיטליה הם ספות: אם כל הרהיטים שמיוצרים באיטליה הם בהכרח ספות, ואנחנו יודעים שספות בהכרח איכותיות (טענה ב'), אז כל הרהיטים שמיוצרים באיטליה הם בהכרח איכותיים. מתאים. 

דוגמא 2 - סדרות

מצאו את המספר החסר בסדרה: 

1  |8  |48  |192  |384  | ?

תשובה נכונה
תשובה לא נכונה

התשובה הנכונה היא (2).

בסדרה זו, במעבר מאיבר לאיבר מתבצעת פעולת כפל. כל איבר מוכפל במספר שקטן ב-2 מהמספר שבו הוכפל האיבר שקדם לו. 384 גדול פי 2 מ-192, ולכן כעת נכפיל את 384 ב-0 על מנת לחשב את האיבר החסר. תוצאת הכפלתו של כל מספר ב-0 היא 0. 

 רוצים להגיע לשיא שלכם? 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.