כל עבודה בהישג ידך
 

טיפים ודוגמאות למשימות דינמיקה קבוצתית

את מי הייתם מעלים לחללית שלכם? מה לקחת לאי בודד? היכרות מוקדמת עם משימות הדינמיקה הקבוצתית היא המפתח להצלחה במבחן מיון מסוג זה. במקום להיתקל ברגשות הפתעה, בלבול ולחץ ביום הבחינה, קראו על המשימות השונות שיכולות להינתן לכם במהלך דינמיקה קבוצתית ושאבו השראה מהטיפים של מיטב המומחים שלנו. 

תרגיל חללית

למשתתפים בדינמיקה הקבוצתית נאמר שכדור הארץ עומד להיחרב, וקיימת חללית הצלה אחת ובה רק 5 מקומות. למשתתפים חולקה רשימת מועמדים המיועדים לעלות על החללית, ממנה היו צריכים לבחור פה אחד 5 אנשים.


משימת הקמת מפעל

במטלה זו כל אחד מחברי הקבוצה מתבקש לחשוב על רעיון למפעל בשני מליון דולר. לאחר מכן הקבוצה כולה התבקשה להגיע להסכמה בקונצנזוס על מפעל אותו יקימו. הזמן למשימה 15 דקות.

<<  לחזרה לראש העמוד

תרגיל בניית מבנה מלגו


לקבוצת המועמדים ניתנה משימה לבנות גשר מקוביות לגו. מטלה זו בוחנת בין השאר עבודת צוות, ארגון ותכנון, תשומת לב לפרטים והקפדה על הוראות. לקבוצה נאמר כי הגשר צריך להיות יציב, סימטרי מורכב מארבעה צבעים שונים ובגובה של עשרה סנטימטר בדיוק ובאורך חמישה סנטימטר. כמו כן נאסר עליהם לחבר יחד לבנים ירוקות וכחולות. לצורך הרכבת הגשר ניתנו להם 10 דקות.


מרכז הערכה משחק המטבעות

משחק המטבעות מועבר כחלק ממרכז הערכה. המשחק מיועד לתפקידים הדורשים משא ומתן כמו שרות לקוחות, תפקידי שרות לבנק ועוד. זהו אחד מתרגילי מרכז הערכה הקשים ביותר, הרבה אנשים מרגישים לחוצים בתחרות ומנסים להגיע לפשרה יש שנעלבים, ומסתגרים. חשוב להוכיח יכולת משא ומתן, ולא להסס להילחם על המטבעות. למד עוד על מרכז הערכה משחק המטבעות.


<<  לחזרה לראש העמוד

 

לימדו ע
וד על:


הכנה למבחנים פסיכוטכנייםהכנה לראיון
הכנה למרכז הערכההכנה למבחני אישיות
הכנה לדינמיקה קבוצתיתקורות חיים


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
אדם מילא – הכנה אונלייןAKT – הכנה אונלייןAKT – הכנה מלאהחנות מכוני מיון וארגונים
פילת – הכנה אונליין
קינן שפי – הכנה אונליין


מבחני דוגמא בחינם


ממליצים
עברתי בהצלחה וגם התקבלתי לתפקיד. תודה רבה !!!
נבחנה באור יישומים לתפקיד אדמיניסטרטיבי, יולי 2013
אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלהם- מצויינים!!
מאי 2015 – הכנה למבחני מיון


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id