מה כוללת ההכנה?

    • פגישת היכרות, תיאום ציפיות והבנה מעמיקה של מאפייני הנועץ.
    • ביצוע מבחני אישיות, כישורים וחשיבה שאורך כמה שעות. כולל הפסקות להתרעננות.
    • פגישת משוב, קבלת פידבק על מבחני האישיות ופרשנותם וקבלת כיווני קריירה מומלצים.
    • כל הפגישות וכן ניתוח מבחני האישיות נערכים מול מדריך מקצועי מיומן ומנוסה

את כל שלבי הייעוץ ניתן לעבור במכון או בזום

ייעוץ תעסוקתי - למי הוא מתאים? 

ייעוץ תעסוקתי מיועד לכל אדם אשר מעוניין לקבל כלים שיעזרו לו לבחור קריירה המתאימה ביותר עבורו. ייעוץ כזה ניתן לקבל למשל אחרי השירות הצבאי כאשר מתלבטים באשר לתחום הלימודים הרצוי, אחרי לימודים אקדמיים כאשר רוצים לבחור את נתיב הקריירה המומלץ, ואף באמצע החיים לקראת שינוי קריירה אפשרי. יש אנשים שקל להם יותר להחליט באשר לקריירה הרצויה שלהם. הם אינם זקוקים לייעוץ תעסוקתי. אבל מרביתנו אינם בטוחים לגבי הכיוון המתאים והנכון עבורנו, מאיזו קריירה נהנה יותר ומאיזו קריירה נחוש את הסיפוק שלו אנו מצפים מהעבודה שלנו.


כיצד תורם הייעוץ התעסוקתי?

הקריירה בעבור רבים מאיתנו היא כלי מאד חשוב דרכו אנחנו מגדירים את הזהות האישית שלנו; "אני רופא", "אני עו"ד", "אני פקיד", "אני מורה נהיגה" וכך הלאה. בכל מפגש בין אישי מיד עולה השאלה: "במה אתה עוסק?", משום שהעיסוק של האדם מספר עליו הרבה מאד.
עובדה ידועה היא שככל שאדם חש יותר סיפוק בקריירה שלו, כך איכות החיים שלו עולה, ומידת ההנאה והסיפוק שלו משאר תחומי חייו עולה אף היא (למשל בזוגיות, במשפחה, בלימודים וכד').

אנחנו מאמינים שייעוץ תעסוקתי טוב הוא כזה שבו היועץ מלווה את הנועץ בתהליך של מיפוי החוזקות שלו, של חשיפה לערכים החשובים לו בחייו, של הבנת הצרכים המידיים וארוכי הטווח שלו, ושל קבלת החלטה באשר לנתיב הקריירה המיטבי עבורו.
לכן פיתחנו שיטה של ייעוץ תעסוקתי אשר כוללת כלים מגוונים שמסייעים לנועץ לקבל הבנה טובה יותר של יכולותיו ושאיפותיו. למעלה מעשרים שנה של מעורבות בתחום התעסוקה הישראלי והעולמי, ועבודה מול מאות אלפי לקוחות מרוצים שעברו תהליכים דומים אשר סייעו להם להגשים את חלומותיהם, הם אלו שהופכים את מכון נועם למקום הנכון לעבור בו תהליך של ייעוץ תעסוקתי.

לפרטים ניתן להשאיר לנו הודעה או ליצור קשר עם שירות הלקוחות בטלפון: 03-5377361

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.