כל עבודה בהישג ידך
 

ייעוץ תעסוקתי – כלים, ליווי ופיתוח קריירה

האם אתם רוצים לבחור מקצוע אבל לא יודעים לאיזה כיוון לפנות?
האם יש לכם חלומות בתחום העבודה ואינכם יודעים איך לממש אותם?

במכון נועם פיתחנו שיטה ייחודית לייעוץ תעסוקתי אשר כוללת כלים מגוונים לקדם את יכולותיכם. עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום התעסוקה ואלפי לקוחות מרוצים שהגשימו חלום, מכון נועם הוא המקום הנכון לעבור בו ייעוץ תעסוקתי.

מה כולל הייעוץ תעסוקתי:

  1. פגישת היכרות, תיאום ציפיות והבנה מעמיקה של מאפייני הלקוח.
  2. ביצוע מבחני אישיות שאורך מספר שעות.
  3. פגישת משוב, קבלת פידבק על מבחני האישיות וקבלת כיווני פיתוח קריירה מומלצים. 
כל הפגישות וכן ניתוח מבחני האישיות נערכים מול פסיכולוג.

לתיאום ההכנה יש להתקשר לשרות הלקוחות 03-5377361 או לכתוב לנו למייל info@machon-noam.co.il

ייעוץ תעסוקתי מיועד לכל אדם אשר מעוניין לקבל כלים שיעזרו לו לבחור קריירה המתאימה ביותר עבורו. ייעוץ כזה ניתן לקבל למשל אחרי השירות הצבאי כאשר מתלבטים באשר לתחום הלימודים הרצוי, אחרי לימודים אקדמאיים כאשר רוצים לבחור את נתיב הקריירה המומלץ, ואף באמצע החיים לקראת שינוי קריירה אפשרי. יש אנשים שקל להם יותר להחליט באשר לקריירה הרצויה שלהם. הם אינם זקוקים לייעוץ תעסוקתי. אבל מרביתנו אינם יודעים בוודאות מה מתאים לנו ומה נכון לנו, מאיזו קריירה נהנה יותר ומאיזו קריירה נחוש את הסיפוק שלו אנו מצפים מהעבודה שלנו.

פיתוח קריירה בעבור רבים מאיתנו היא כלי מאד חשוב דרכו אנחנו מגדירים את הזהות האישית שלנו; "אני רופא", "אני עו"ד", "אני פקיד", "אני מורה נהיגה" וכך הלאה. בכל מפגש בין אישי מיד עולה השאלה: "במה אתה עוסק?", משום שהעיסוק של האדם מספר עליו הרבה מאד. עובדה ידועה היא שככל שאדם חש יותר סיפוק בקריירה שלו, כך איכות החיים שלו עולה, ומידת ההנאה והסיפוק שלו משאר תחומי חייו עולים אף הם (למשל בזוגיות, במשפחה, בלימודים וכד').

אנחנו במכון נועם פיתחנו שיטה ייחודית של ייעוץ תעסוקתי הכוללת כלים ממוקדים שיאפשרו לכל אדם לקבל החלטה נבונה ומושכלת באשר לפיתוח הקריירה המיטבי עבורו. התהליך שיעבור הלקוח במכון נועם, יאפשר לו:

  • להכיר את יכולותיו ושאיפותיו.
  • למפות את החוזקות שלו.
  • לחשוף הערכים החשובים לו בחייו.
  • להבין את צרכיו המיידיים וארוכי הטווח. 

עם למעלה מעשרים שנה של מעורבות בתחום התעסוקה הישראלי והעולמי, ועבודה מול מאות אלפי לקוחות מרוצים שעברו תהליכים דומים אשר סייעו להם להגשים את חלומותיהם, מכון נועם הוא המקום הנכון לעבור בו תהליך של ייעוץ תעסוקתי.

אז למה אתם מחכים?
פנו עוד היום אלינו לשרות הלקוחות 03-5377361 או כיתבו לנו למייל info@machon-noam@gmail.com
והתחילו בצעד הראשון להגשמת הקריירה שלכם.


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
חנות מכוני מיון וארגונים

מבחני דוגמא בחינם


ממליצים
אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלהם- מצויינים!!
מאי 2015 – הכנה למבחני מיון
"אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותכם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלכם. אתם מצויינים! הפניתי בן משפחה שהיה גם מאוד מרוצה."
הכנה לראיון, מאי 2013


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id