כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(242) קראו עוד

 

איך מתכוננים למבחן אמיר"ם בעזרת ערכת ההכנה?

Play
   • נצמדים ללו"ז - בערכה תמצאו לו"ז למידה אינטראקטיבי ונוח, שמפרט לכם בדיוק על אילו נושאים אתם צריכים לעבור בכל יום (בהתאם לתוקף הערכה הנרכשת). דרך הלו"ז תוכלו להגיע בקלות לתרגול ולחומרי הקריאה הרלוונטיים, לסמן את המשימות שהשלמתם ולראות מה צפוי לכם בהמשך.
   • מטמיעים את אוצר המילים הרלוונטי לבחינה - מבחן אמיר"ם דורש מכם לשלוט באוצר מילים של 3,000-1,500 מילים שאת חלקן אתם כבר מכירים. אם מועד הבחינה שלכם קרוב ונותרו לכם פחות מחודשיים לתרגול, עדיף שתתמקדו באוצר המילים הרלוונטי לבחינה. בערכת ההכנה תמצאו תרגול להטמעת אוצר המילים, וכן ניבים וביטויים שגורים שכדאי ושצריך להכיר.
   • לומדים את חוקי הדקדוק והתחביר באנגלית - שליטה בחוקי הדקדוק והיכרות עם מילות היחס עם מבני המשפט יסייעו לכם להתגבר על פערי השפה ולהתמודד עם הגבלת הזמן. בערכת ההכנה תמצאו חומר עיוני בנושאי דקדוק ותחביר אנגלי וכללי אצבע שיעזרו לכם להתמודד עם משפטים שאתם מתקשים בהבנת משמעותם. 
   • מיישמים אסטרטגיות פתרון ייחודיות - ערכת ההכנה מצוידת בשיטות פתרון ייחודיות למענה על סוגי השאלות שכלולים במבחן אמיר"ם - שאלות ניסוח מחדש, שאלות הבנת הנקרא ושאלות השלמת משפטים. התרגול הרב הקיים בערכה יסייע לכם להטמיע את שיטות הפתרון.   
   • מגיעים מוכנים לתנאי הבחינה - בערכה 16 סימולציות מלאות, המדמות את הגבלת הזמן ואת מבנה השאלות במבחן האמיתי. בסיום כל סימולציה יופיע דו"ח מסכם שבו יוצג הציון שקיבלתם (הציון מותאם לציוני המרכז הארצי), וכן פירוט של כל התשובות שלכם, הנכונות והשגויות. הדו"ח יסייע לכם להבין מהם הנושאים שבהם אתם מתקשים, ולהתמקד בנושאים אלה בתרגול שלכם לקראת הסימולציה הבאה. 

 חדש בערכה! מאגר מילים אינטראקטיבי לתרגול אוצר מילים באנגלית

מאגר המילים מכיל 3,000 מילים, שמחולקות ל-10 יחידות לימוד לפי השכיחות של המילים במבחן. כך שגם אם לא תספיקו לעבור על כל היחידות, אלא רק על חמש הראשונות למשל – כבר יהיה לכם בסיס טוב להצלחה במבחן.

דרגת הקושי שמוצמדת לכל מילה במאגר, תעזור לכם לתכנן את הלמידה שלכם בחוכמה. אם רמת האנגלית שלכם טובה, תוכלו להתחיל את הלמידה במילים בדרגות 5-3 (5 היא הדרגה הגבוהה ביותר), במקום להתעכב על מילים שאתם כבר מכירים.

בנוסף, יש במאגר אפשרות לסמן את רמת השליטה שלכם במילים, ואז לעבור במרוכז על מילים שהן באותה רמת שליטה. וכמובן, אפשר להאזין להגייה של המילה, לראות איך משתמשים בה במשפט לדוגמה (באנגלית וגם בעברית), ולכתוב הערות שיעזרו לכם לזכור אותה.


יש לכם שאלה בנוגע לערכה? זקוקים לעזרה? 

 התקשרו לטלפון 03-5377361


שאלות נפוצות

כמה זמן יוקצב לכל שאלה?

לכל שאלה יוקצב פרק זמן סביר שיאפשר לכם לענות עליה בלי צורך למהר. בפרק הבנת הנקרא יוקצב זמן נפרד לקריאת הקטע, ולאחר מכן יוקצב הזמן לכל שאלה.

כמה זמן אורך מבחן אמיר"ם?

אורך הבחינה עשוי להשתנות בהתאם לקצב האישי של כל נבחן.

מהו ציון הפטור באנגלית במבחן אמיר"ם?

ציון 134 ומעלה.

איך נרשמים למבחן אמיר"ם?

ההרשמה והתשלום למבחן אמיר"ם מתבצעים במוסד האקדמי שבו אתם עתידים להיבחן או באתר מאל"ו

האם ציון המבחן תקף בהרשמה ליותר ממוסד לימודים אחד?

ציון הבחינה שלכם יועבר למוסד הלימודים שאליו אתם מבקשים להתקבל בתוך 10-7 ימים מיום הבחינה. באפשרותכם לשלוח את ציוני המבחן שלכם למוסדות אקדמיים נוספים באמצעות האזור האישי באתר המרכז הארצי לבחינות ולהערכה

בכמה קורסי אנגלית אצטרך להשתתף?
ציון אמיר"ם קורס 
84-50

קורס טרום בסיסי א' (69-50)

קורס טרום בסיסי ב' (84-70)

99-85 בסיסי
119-100 קורס מתקדמים א'
133-120 קורס מתקדמים ב'
134-150 רמת פטור 

*ציון סף לקבלה לאוניברסיטאות - 85 ומעלה. 

**ציון סף לקבלה לטכניון - 105 ומעלה. 

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.