חינם

תרגול פסיכומטרי לדוגמא

מעוניינים בתרגול פסיכומטרי חינם? רוצים לבחון באילו תחומים אתם צריכים להשתפר? מכון נועם מציע לכם מבחן פסיכומטרי להתנסות!

 • הסימולציה מורכבת משלושה פרקי פסיכומטרי מלאים: חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית.
 • הסימולציה אורכת כשעה.
 • לכל שאלה מוצעות 4 תשובות אפשריות ועליכם לבחור את התשובה הנכונה ביותר.
 • בסיום המבחן תוכלו לראות על כמה שאלות עניתם נכונה, ולעיין בתשובות מפורטות ובטיפים לפתרון.

 

טיפים ודגשים חשובים

הבחינה הפסיכומטרית נועדה כדי לבדוק את התאמתו של מועמד ללימודים באקדמיה ואת רמת האנגלית שלו, על מנת לקבוע את מספר הקורסים באנגלית שהסטודנט יידרש להשלים במהלך לימודיו. מבחן זה מעורר חששות אצל מרבית הנבחנים. תרגול והדרכה לקראת הבחינה, יעזרו לכם להגיע לבחינה מוכנים יותר ובכך לשפר את ציון הפסיכומטרי שלכם.

המבחן הפסיכומטרי לדוגמא אונליין מאפשר להתנסות בסימולציה המורכבת משלושה פרקי פסיכומטרי מלאים בנושאים הבאים: חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית. מטרת הסימולציה היא לשקף את הרמה הנוכחית שלכם ולחשוף אתכם למבנה הבחינה הפסיכומטרית ולאופי השאלות המופיעות בה. 
חשוב לציין כי כל הפרקים בסימולציה מדמים את הפרקים האמיתיים בבחינה הפסיכומטרית, והם כוללים את מגוון הנושאים ותתי-הנושאים שמהם מורכב כל אחד מהפרקים בבחינה. 

כיצד להיערך לקראת מבחן הפסיכומטרי לדוגמא?

 • פנו שעה כדי לפתור את המבחן לדוגמה.
 • אנו ממליצים לשים את הטלפון על שקט, כדי שלא יפריע לכם להתרכז.
 • הכינו מראש דף טיוטה ועט/עיפרון.
 • כדאי לקחת כוס מים לזמן הבחינה.

איך מבחני הפסיכומטרי לדוגמא עובדים?

לאחר מענה על השאלות המופיעות בסימולציה תקבלו ציון התואם את מספר השאלות עליהן עניתם נכונה. בנוסף, תקבלו דו"ח סיכום שבעזרתו תוכלו לדעת בדיוק היכן טעיתם. הצוות המקצועי של מכון נועם הכין עבורכם הסברים לתשובות שיסייעו לכם להבין את דרכי הפתרון.

כדי לשפר את הציון ולהגדיל את סיכויי הקבלה שלכם ללימודים, אנו ממליצים להמשיך ולתרגל עם ערכת ההכנה של מכון נועם. בערכת ההכנה שאלות רבות בנושאי הבחינה, שיסייעו לכם להגיע מוכנים ובטוחים ביכולותיכם!

 


ערכות ההכנה לפסיכומטרי של מכון נועם 2018 

מכון נועם מציע מגוון ערכות תרגול והכנה אונליין למבחן הפסיכומטרי, וכן הדרכות אישיות עם מדריכי פסיכומטרי מנוסים, הכוללות מתן כלים להתמודדות עם חרדת בחינות וטיפים לניהול אסטרטגיות בפסיכומטרי.

ללמידה ולתרגול לבחינה הפסיכומטרית בסביבה מקוונת יש יתרונות רבים:

 • התקדמות לפי הקצב האישי - אין תלות בקצב הלמידה של כיתה שלמה.
 • התמקדות בנושאים חלשים - אפשרות להתמקד על נושאים שאתם מתקשים בהם יותר ולא לבזבז זמן על נושאים שאתם חזקים בהם.
 • ערכה הזמינה מכל מקום – מכל מחשב, טאבלט וסמארטפון.
 • פידבק מיידי - קבלת ציון מיד בסיום המבחן, וכן תשובות והסברים מפורטים.
 • למידה בסביבה הנוחה לכם ביותר – ללא הפרעות של תלמידים אחרים, כפי שקורה לא אחת בקורס פסיכומטרי רגיל.

"ברצוני להודות לכם על המקצועיות, האדיבות והמסירות שלכם לאורך החודשיים האחרונים, על ההערות הבונות, המקצועיות והמעשירות. ההכנה שלכם לפסיכומטרי עזרה לי לשפר את הציון שלי בצורה משמעותית ולהתקבל ללימודים".

 

הכנה למטלת הכתיבה בפסיכומטרי, אפריל 2018

שיפור ציון פסיכומטרי

מועמדים רבים ללימודים אקדמיים נאלצים לגשת למבחן פסיכומטרי מספר פעמים עד לקבלת ציון העובר את סף הקבלה הגבוה לחוג אותו הם מעוניינים ללמוד. הדרך הטובה ביותר להעלות את ציון הפסיכומטרי שלכם היא להרבות בתרגול ככל האפשר – לתרגל עוד ועוד פרקים וסימולציות של הבחינה – וכך לחזק את הנושאים שאתם חזקים בהם פחות. ידוע כי בממוצע אפשר לשפר את הציון ממועד למועד בעשרות נקודות, ולעיתים אף ביותר מ-100 נקודות.

ערכות התרגול אונליין שלנו יסייעו לכם בשיפור ציון הפסיכומטרי ובחיזוק היכולות שלכם בכל אחד מפרקי הבחינה: מטלת החיבור, פרק האנגלית, חשיבה מילולית וחשיבה כמותית.

 


שאלות לדוגמא

שאלות לדוגמא מהפרק הכמותי

הסבר לשאלה על שורשים בדוגמא לפסיכומטרימבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, שאלה בחשבוןמבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, תשובה לשאלת מבחן במטמטיקהמבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, שאלה מתוך מבחנים גיאומטריםמבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, הגדרת דרך פעולה במבחנים גיאומטרים
מבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, שאלה מתוך מבחנים גיאומטריםמבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, פיתרון לשאלת שטחמבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, שאלה מתוך מבחני מטמטיקהמבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, שאלה מתוך מבחנים כמותייםמבחן פסיכומטרי לדוגמא, שאלה במטמטיקה

שאלות לדוגמא מהפרק המילולי

מבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, שאלה מתוך מבחני אנלוגיותמבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, שאלה מתוך מבחני עבריתמבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, הסבר לשאלת השלמת משפטיםמבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, שאלת הבנת הנקראמבחן פסיכומטרי לדוגמא, הסבר לשאלת הבנת הנקראמבחן פסיכומטרי לדוגמא, שאלות הבנת הנקרא
מבחן פסיכומטרי לדוגמא, שאלת הבנת הנקרא מבחן פסיכומטרי לדוגמא, שאלת הבנת הנקרא מבחן פסיכומטרי לדוגמא, הסבר לשאלת הבנת הנקרא

שאלות לדוגמא מפרק האנגלית

מבחן פסיכומטרי לדוגמא, שאלת השלמת משפטים באנגליתמבחן פסיכומטרי לדוגמא, תשובה לשאלת השלמת משפטים באנגליתמבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, שאלה מתוך מבחני השלמת מבחנים - אנגליתמבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, שאלה מתוך מבחן השלמת משפטיםמבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, שאלה מתוך מבחני השלמת משפטים - אנגליתמבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, שאלה מתוך מבחן השלמת משפטיםפסיכומטרי לדוגמא, שאלת אנגלית הבנת הנקראמבחן-פסיכומטרי-לדוגמא, שאלה מתוך מבחני אנגליתמבחן פסיכומטרי לדוגמא, הסבר לשאלת הבנת הנראא באנגלית

חינם תרגול פסיכומטרי לדוגמא
מבחן לדוגמא
אפשר לעזור לך סימן שאלה
אפשר לעזור לך סימן שאלה
לפני שנמצא בשבילך את ההכנה המתאימה, הנה כמה פרטים שאנחנו צריכים.
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.