כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למבחני מיון לקוקה קולה

זומנתם למבחני מיון של קוקה קולה? רוצים לבלוט מעל כל המתחרים?
אנחנו במכון נועם הכנו עבורכם ערכה המותאמת למבחני הקבלה בקוקה קולה הנערכים במכון גישה שונה. ההכנה מעניקה לכם את היתרון הדרוש כדי להצליח ביום המיון בדרך למשרה הנכספת.  "בדינמיקה הקבוצתית הייתי הטובה ביותר והכל בזכותכם!".

נבחנה לתפקיד ניהולי במכון גישה שונה - פברואר 2017


ההכנה למבחני המיון בקוקה קולה כוללת:

ההכנה מתקיימת בשני אופנים - הכנה מלאה במכון והכנה אונליין.

יום ההכנה במכון:

  • ראיון אישי - תעברו סימולצית ראיון עבודה של שעה וחצי. הסימולציה מתבצעת על ידי המדריכים המנוסים שלנו כאשר בסיומה, תקבלו משוב על התנהלותכם בראיון, המלצות וטיפים שתוכלו ליישם בראיון העבודה.

  • דינמיקה קבוצתית - ההכנה כוללת סימולציה של תרגילים הלקוחים מתוך עולם העבודה. הסימולציה מתבצעת בקבוצה של 6 עד 10משתתפים. לאחר השלב הראשוני של הדינמיקה שבו תבצעו משימות קבוצתיות, תקבלו הסבר על המשימות שנדרשתם לעשות, משוב אישי על התנהלותכם בדינמיקה ועצות לשיפור ושימור. ההכנה מתבצעת בהתאם לדינמיקה קבוצתית של חברת קולה קולה.

  • מבחני אישיות - תבצעו מבדקי אישיות באורך כשלוש שעות כשבמהלכם תעברו סדרת מבחנים כהכנה למבחנים שתעברו ביום המיון בקוקה קולה. לאחר סיום המבדקים, תשבו יחד עם המדריכים על תשובותכם ויוסבר לכם על משמעות כל מבחן ודרך הפעולה הרצויה.

  • מבחנים פסיכוטכניים - תכנסו לפגישה עם מאבחנת שתציג בפניכם את המבחנים שיופיעו לכם במרכז הערכה קוקה קולה ומטרתם, ותדריך אתכם לביצוע באופן הטוב ביותר. בנוסף להדרכה האישית עם מאבחנת, תקבלו גישה לערכת תרגול המקוונת שלנו הזמינה מכל מחשב, טאבלט וסמארטפון בכל שעות היממה שתאפשר לכם להתכונן ביסודיות לקראת המבחן.  "ההכנה לראיון הייתה טובה מאוד ועזרה לי רבות בראיון עצמו".
נבחן לתפקיד ניהולי במכון גישה שונה - פברואר 2017ערכת הכנה אונליין:

בעת רכישת ערכת הכנה אונליין, תקבלו גישה לערכת תרגול אישית המותאמת לתפקיד אליו אתם מתמיינים. הערכה כוללת:

  • מבחנים פסיכוטכניים - ערכת תרגול אינטרנטית המכילה מגוון רחב של מבחנים הצפויים לכם ביום המיונים בקוקה קולה. הערכה זמינה עבורכם 24/7 ואפשרי לתרגל בה מכל מחשב טאבלט וסמרטפון.

  • מידע תיאורטי - טיפים והסברים מפי הצוות המנוסה שלנו במגוון נושאים.

  • שאלון אישיות - השאלון מורכב ממגוון רחב של שאלות. תוכלו לתרגל מענה נכון ומהיר של השאלות הללו. בסיום, תקבלו דו"ח תוצאות חכם.

  • דינמיקה קבוצתית - תוכלו למצוא בערכה טיפים ועצות להתנהגות מתאימה וראויה במרכז ההערכה קוקה קולה. בערכה תוכלו למצוא גם הסברים על המשימות בדינמיקה.


↑ בחזרה לראש העמוד

אודות קוקה קולה ישראל

קוקה-קולה ישראל היא חברה פרטית שהוקמה בשנת 1968 ומהווה חלק מקבוצת CBC. החברה עוסקת ביצור, שיווק, מכירה והפצת משקאות תחת זיכיון של "The Coca-Cola Company". בקוקה קולה ישראל מועסקים כ-450 עובדים כאשר הם מחולקים ל: יצור, איכות, שיווק, כספים, משאבי אנוש ומטה. החברה זוכת הפרס הלאומי לאיכות ומצוינות במגזר העסקי ע"ש יצחק רבין. פרס נחשב כיוקרתי ובעל חשיבות שמגדיר את בידול והישגי החברה בתחום האיכות והמצוינות הכוללת.

תפקידים בקוקה קולה

להלן רשימה של חלק מהתפקידים להם מתבצעים מבחני מיון בחרת קוקה קולה:
כלכלן/כלכלנית, מנהל תחום חשמל, מכשור ובקרה, סדרן, איש/אשת בקרת איכות, אדמיניסטרציה, מפעילים/ות מכונאים/ות, מנהל אולם יצור, מסגר/ת, טכנאי/ת מכשור לבקרה, מדריך במרכז חושים עוד.


למידע נוסף ותיאום הכנה מלאה – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

למדו עוד על:
מבחנים פסיכוטכנייםראיון עבודה
מבחני אישיותקורות חיים


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה אונליין קוקה קולההכנה מלאה לקוקה קולה

מבחני דוגמא בחינם
גישה שונה - מבחן לדוגמא

ממליצים
"ההכנה במכון נועם עזרה לי מאד ונתנה טיפים יעילים למבחן'"
נבחנה לתפקיד ניהולי במכון גישה שונה – פברואר 2017
"אני מודה לכם מאד מאד,התקבלתי לתפקיד שרציתי!!"
נבחנה לתפקיד ניהולי, מכון גישה שונה – פברואר 2017


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id