כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(8) קראו עוד

כיצד תרגול בערכת הסימולציות יעזור לכם להתכונן למבחן מימ"ד?

כדי להשיג ציון גבוה במבחן מימ"ד צריך לשלוט בחומר הרלוונטי במתמטיקה, בעברית ובאנגלית – אך לא די בכך. חשוב מאוד גם להכיר את מבנה המבחן ולתרגל מענה על סוגים מגוונים של שאלות במגבלת זמן, כפי שתידרשו לעשות בזמן אמת. ערכת הסימולציות שלנו פותחה במיוחד כדי להכין אתכם לתנאי הבחינה המאתגרים.    

    • חידוד השליטה בחומר: בקובצי "הסרת החלודה" הכלולים בערכה תמצאו הסברים בכל נושאי המבחן. בעזרת חומרי לימוד אלו תוכלו לרענן את הידע שלכם וגם להשלים ידע שחסר לכם בתחומים מסוימים. כך, תהיו בטוחים שאתם שולטים בכל נושאי המבחן.
    • חיזוק מיומנויות הפתרון באמצעות תרגול מודרך: את 4 הסימולציות בערכת ההכנה אפשר לתרגל במגבלת זמן המדמה את המבחן האמיתי או במצב של תרגול מודרך שבו המענה אינו מוגבל בזמן, ובמהלכו אפשר לקרוא הסברים לכל שאלה וכן טיפים שיסייעו לכם ללמוד שיטות פתרון יעילות. 
    • אימון אפקטיבי לעבודה במגבלת זמן: תרגול סימולציות המדמות את המבחן באופן מדויק הוא ההכנה היעילה ביותר עבורכם – כך תכירו היטב את מבנה המבחן ותדעו להתמודד בהצלחה עם כל סוגי השאלות גם בלחץ הזמן הצפוי. 
    • התקדמות בעזרת משוב: בסיום כל אחת מ-4 הסימולציות המלאות יוצג דו"ח תוצאות מסכם, שבעזרתו תוכלו גם לאבחן את רמתכם וגם ללמוד דרכי פתרון חדשות באמצעות ההסברים הנלווים לפתרונות. מסימולציה לסימולציה תוכלו להבחין שיכולתכם להתמודד בהצלחה עם המבחן משתפרת.
    • העלאת הביטחון ביכולתכם להצליח: נבחנים שהתכוננו היטב למבחן ניגשים אליו בתחושת ביטחון רבה יותר מנבחנים שלא טרחו להתכונן כראוי. תרגול סימולציות הוא דרך יעילה ביותר להפחית את הלחץ ואת אי-הוודאות בעת הבחינה. 

מפגש הדרכה אישי   

ניתן להוסיף לערכת הסימולציות הדרכה אישית בת שעה וחצי – במפגש פנים אל פנים אצלנו במכון נועם או בזום. את ההדרכות מעבירים אנשי צוות ההדרכה המקצועיים והמנוסים שלנו. במפגש ההדרכה עוברים על הנושאים החשובים במבחן, מתמקדים בנושאים שאתם מתקשים בהם ומקבלים חיזוק אישי וכלים המתאימים לכם. 

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.