כל עבודה בהישג ידך
 

מבחני קבלה לבנק, עתודה ניהולית לבנק

עומדים לעבור מבחני קבלה או קביעות לבנק? יש לכם מבחנים לעתודה ניהולית לבנק?
מכון נועם מציע שרותי הכנה ממוקדים עם מדריכים מקצועיים ומבחנים לתרגול למגוון תפקידים.
בדף זה תמצאו מידע על:  ערכות הכנה אונליין | הכנה אישית במכון נועם | אודות תהליך המיון לבנקים  
 "אני בטוחה שלא הייתי מקבלת את הציון הזה בלי ההכנה שלכם. הגעתי רגועה ומוכנה ללא חששות והצלחתי. אני מודה לכם על העזרה, הביקורת והביטחון שהענקתם לי. ממש תודה! קשה באימונים קל בקרב! תודה!".
עברה מיונים לתפקיד ניהולי בבנק - יולי 2014


הכנה למבחני קבלה לפי מכון המיון: 
הכנה למבחני בנקים לפי תפקיד: 
דפי מידע לבנקים: 
  "עברתי הכנה במכרז שלכם וסופסוף קיבלתי קביעות בבנק הבינלאומי. תודה רבה!".
התמיין לקביעות בבנק, אדם מילא - אוגוסט 16


מדוע הכנה ליום המיונים חשובה?

 • יום מבחנים במרכז הערכה נמשך בין 6 ל-9 שעות, זהו יום מתיש ומומלץ להתכונן לכך.
 • הכנה ליום המיונים חושפת את המועמד למבחנים הממוחשבים והפרונטליים, מסייעת ברכישת כלים יעילים להתמודדות ומגבירה את קצב העבודה והמיומנות במבחנים.
 • התמודדות עם המבחנים מקנה למועמד בטחון וכלים החיוניים לביצוע איכותי.
 • הודות להכנה מוקדמת מדד הלחץ האישי יורד, וכתוצאה מכך רמת הריכוז עולה.
 • ההכנה והחשיפה המוקדמת למבחנים משפרת לאין שיעור את סיכויי ההצלחה והקבלה לעבודה.


ערכות הכנה אונליין


 • תרגול מבחנים פסיכוטכניים- מגוון רחב של מבחנים ממוחשבים בהתאם לסוג המבחנים הנעשים במכון המיון, הכוללים הסברים וטיפים לכל שאלה ודוח תוצאות חכם.

 • מבחן אישיות מעשי המכיל מעל 200 שאלות ומשוב ממוחשב ואישי + דוגמאות וטיפים למבחני אישיות נוספים הנעשים במכוני המיון.

 • חומר תיאורטי וטיפים על דינמיקה קבוצתית, כולל דוגמאות למשימות ספציפיות הניתנות במכוני המיון השונים, כמו משימות קבוצתיות באדם מילא, פילת ו- AKT.

 • ראיון עבודה- סרט באורך 20 דקות וכן הסבר תיאורטי על ראיון עבודה.

 • מבחני אנגלית כלולים בערכות האינטרנטיות למתמודדים אשר נבחנים על כך בימי המיון.הכנה אישית במכון נועם


 • הכנה למבחנים הפסיכוטכניים:
  הדרכה אישית עם מאבחנת פסיכוטכנית מצוות המאבחנות של מכון נועם, המתמחות במבחנים הפסיכוטכניים. ההדרכה ממקדת את המועמד/ת במבחנים הרלוונטיים, מחזקת יסודות חלשים ומספקת כלים יעילים לפתרון מהיר.

 • ערכת אינטרנט לתרגול המבחנים הפסיכוטכניים, הזמינה לתרגול 24 שעות ביממה, וכוללת הסברים מפורטים וטיפים לפתרון, המאפשרים למידה עצמית יעילה.

 • הכנה למבחני אישיות:
  ביצוע מבחני אישיות המותאמים על פי מכון המיון + הדרכה אישית ממדריך מצוות המדריכים של מכון נועם. בין המבחנים: שאלון אישיות המכיל כ-220 שאלות, ציורים (עץ ואדם), תיאור תמונות TAT ומילוי שאלונים נוספים.

 • הכנה לדינמיקה קבוצתית:
  סימולציית דינמיקה קבוצתית בקבוצה של 6-10 אנשים, המאפשרת למועמד/ת להתמודד עם מטלות מאתגרות הדומות בתכליתן לדינמיקה הקבוצתית במכוני המיון. לאחר המשימות ניתן משוב אישי המותאם לתפקיד המועמד/ת.

 • הכנה לראיון עבודה:
  במסגרת ההכנה במכון נועם עובר/ת המועמד/ת סימולציית ראיון אישי המותאמת לאופי הראיון המבוצע במכון המיון הספציפי. לאחר הסימולציה מקבל/ת המועמד/ת משוב על התנהלותו בראיון ונקודות לשיפור ולשימור.


צרו קשר בטלפון: 03-53-77-361, או באי-מייל: info@machon-noam.co.il
או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם:← מבחנים הפסיכוטכניים
כחלק מיום המבחנים במכון המיון נדרשים המועמדים לבצע סדרה של מבחני חשיבה. המבחנים הפסיכוטכניים הם לרוב ממוחשבים, והם בודקים יכולות כגון: חשיבה אנליטית, תפיסה מרחבית, כישורי שפה וכישורים מתמטיים. מועמדים רבים חוששים ממבחנים אלה מסיבות שונות, ובהן: חוסר ידע במתמטיקה, חשש מהתמודדות עם לחץ הזמן ורתיעה כללית מסוג זה של מבחנים. לחלק מן התפקידים בבנקים, החלק הראשון ביום המיונים יהיה מבחנים פסיכוטכניים. מבחנים אלה הם מבחנים מסננים. אדם שלא יעבור אותם בהצלחה לא ימשיך ביום המיונים.
לכן, חשוב להגיע מוכנים היטב למבחנים הפסיכוטכניים, על מנת שלא להיפסל בתחילת היום, ולקבל את ההזדמנות להפגין כישורים בפני הבוחנים במגוון דרכים שונות במהלך היום.
במכון נועם תמצאו תרגול למבחנים רבים אשר תבחנו עליהם ביום המיונים כגון: מבחני צורות, הסקה כמותית, סדרות חשבוניות, מבחני היגיון ועוד.

← מבחני אישיות
מבחני האישיות הם סדרת מבחנים פסיכולוגיים וידניים ברובם, אשר מיועדים לחשוף רבדים נסתרים באישיות הנבחן. התמודדות עם סוג מבחנים זה, לעיתים מעוררת תחושת לחץ בקרב הנבחנים. תחושת לחץ עלולה לפגום באיכות ביצוע המבחנים ולכן, היכרות מוקדמת עימם מצמצמת פלאים תחושה זו.
במכון נועם המועמדים יבצעו את כל מבחני האישיות אותם יבצעו במכון המיון. לאחר מכן, מדריך מצוות המדריכים של מכון נועם יעבור על תיק האישיות של המועמד/ת, וידריך את המועמד/ת כיצד להציג עצמו/ה טוב יותר במבחנים אלה, תוך הכוונה ממוקדת לתפקיד הספציפי אליו נבחן לבנק. בין המבחנים: מבחן אישיות של כ-220 שאלות, ציורים (עץ ואדם), תיאור תמונות TAT ומילוי שאלונים.

← דינמיקה קבוצתית
בדינמיקה הקבוצתית נבדקים כישורים בינאישיים וצוותיים שונים: יכולת המועמד לעבוד בצוות, יכולתו להתבטא, יכולתו להשפיע ויכולתו לתרום לתהליך קבוצתי. חלק מן התפקידים לבנקים (עתודה ניהולית בבנק לדוגמא) מתחילים בדינמיקה קבוצתית מסננת. המשמעות היא שבחלקו הראשון של היום נערכת דינמיקה קבוצתית למועמדים, ורק חלקם מורשים להמשיך הלאה ולהפגין את יכולותיהם בשאר המבחנים, כמו מבחני חשיבה, אישיות וראיון אישי. לכן, ישנה חשיבות רבה להכנה לדינמיקה קבוצתית, שכן, מי שלא עובר אותה לא יוכל להתקבל למסלול.
במסגרת ההכנה במכון נועם, מבצעים המועמדים מטלות קבוצתיות שונות בליווי מדריך מקצועי, ולאחר מכן ניתן על ידו משוב אישי לכל אחד. המשוב שמקבל/ת המועמד/ת וההמלצות לשימור ולשיפור מותאמים לדרישות התפקיד אליו ניגש/ת.

← ראיון אישי
במסגרת ההכנה לראיון, לומד המועמד כיצד להתמודד עם החשש מכוחות המראיין ואף לומד איך לחזק את תחושת הערך העצמי. במידת הצורך, זכאי המועמד לעבור ראיון חוזר, על מנת לתרגל שוב את הנקודות הזקוקות לשיפור.אודות מבחני המיון הנערכים בבנקים

הבנקים הינם גופים גדולים ומסודרים המעסיקים אלפים רבים של נושאי תפקידים. מתוך כך, משתמשים הבנקים בשירותי מכוני מיון לצורך גיוס, השמה, קביעות וקידום. מכוני המיון מסייעים לבנקים לסנן את המועמדים, ועוזרים להם לגייס מועמדים איכותיים המתאימים לעבוד בבנק.
מבחני קבלה שכוללים מרכז הערכה נערכים במרבית הבנקים. המבחנים נערכים בבנקים כגון: בנק הפועלים, בנק דיסקונט, בנק לאומי, בנק מזרחי, הבנק הבינלאומי, בנק יהב, בנק אוצר החייל, בנק איגוד, בנק ערבי ישראלי, בנק פאג"י, בנק ישראל, בנק ירושלים, בנק מרכנתיל ו -U-BANK. לרוב, נערכים מבחני המיון במכונים הגדולים כגון: מכון אדם מילא, מכון פילת, מכון AKT.
יום מבחנים במרכז הערכה נמשך בין 6 ל-9 שעות, וכולל דינמיקה קבוצתית, מבחני חשיבה ממוחשבים, מבחני אישיות וראיון אישי.


הבנק נוסד בשנת 1946 במטרה להעניק שירות ללוחמים של הישוב היהודי לאחר שחרורם מן הצבא הבריטי. במהלך השנים הפך בנק אוצר החייל לנותן שירות לכלל הציבור. 
בנק אוצר החייל מעסיק בשירותו מאות עובדים, ולו סניפים בכל רחבי הארץ ובבסיסים צבאיים, בבתי חולים ובשכונות של אנשי קבע. הבנק פופולרי בקרב אנשי צבא קבע ותעשייה אווירית, בקרב עסקים קטנים ובינוניים. 
← להכנה למבחנים לחצו כאן

הבנק מעניק שירות ופועל לקידום החברה הערבית ישראלית. הבנק הערבי ישראלי פועל למען החברה ולמען פעילות עסקית משגשגת. 
בנק ערבי ישראלי מקבוצת לאומי, מעסיק מאות עובדים. התרחב בצורה משמעותית משנת 1975, וכיום יש לו עשרות סניפים שנמצאים באזור המשולש וביישובים ערביים בצפון הארץ. סניפו הראשי נמצא בחיפה.
לבנק הערבי ישראלי מדיניות הדוגלת בשמירה על איכות הסביבה, עריכת פעילויות עובדים למען הקהילה, וכמו כן מעניק חסות לפעילויות שונות כמו קרנבל חג הקורבן, קבוצת הכדורגל בני סכנין. 
← להכנה למבחנים לחצו כאן

בנק ישראל הוא הבנק המרכזי ובעל הסמכות המוניטרית. הבנק הוקם בשנת 1954 בירושלים, ולו שלוחות בתל אביב. תפקידיו העיקריים של הבנק הם שמירה על איזון המחירים, הפחתת הפערים החברתיים, שימוש כבנקאי של הממשלה, פיקוח מערכת הבנקאות ועוד. 
← להכנה למבחנים לחצו כאן

למדו עוד על:

← בנק הפועלים
← בנק דיסקונט
← בנק לאומי
← עתודה ניהולית↑ בחזרה לראש העמוד


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id