מה כוללת ההכנה?

 • מבחני אישיות: ביצוע מבחני אישיות ולאחר מכן הדרכה אישית, במשך כשעה, עם מדריך מקצועי
 • מבחני אמינות: ביצוע מבחני אמינות, בהתאם לנדרש במכון המיון ובתפקיד, ולאחר מכן משוב והדרכה אישית ממדריך מקצועי + גישה חופשית לערכת אונליין למבחן האמינות הממוחשב.
 • ראיון עבודה: הדרכה אישית במשך כשעה עם מדריך מקצועי ומנוסה
 • דינמיקה קבוצתית: סימולציה עם מדריך מקצועי בקבוצה של עד 7 משתתפים, אורך הדינמיקה כ-3 שעות
 • ערכת תרגול אונליין: עשרות מבחנים פסיכוטכניים הכוללים הסברים בנושאים שונים: צורני, מילולי ולוגי, כמותי ועוד.
 • הדרכה אישית עם מאבחנת פסיכוטכנית: הדרכה אישית, במשך כשעה וחצי; פתרון שאלות נבחרות בערכת האינטרנט, למידת דרכי פתרון ושיטות פסיכוטכניות מומלצות, עזרה ומענה בכל בעיה או קושי.

 • תרגול אונליין מתוזמן המדמה את יום המבחנים
 • פתרונות והסברים מלאים
 • ניתן לתרגל אונליין כל מבחן ללא הגבלה
 • השימוש בערכה זמין מכל מחשב ודפדפן
 • ניתן לתרגל 24/7

למכון נועם מעל 20 שנות ניסיון, צוות מקצועי ומנוסה, טכנולוגיה חדישה, מערכת מבחנים ידידותית ואלפי לקוחות מרוצים. 

במהלך ההכנה תקבלו את מיטב הכלים והמדריכים לקראת יום המיון, תיהנו מאווירה נעימה, הנחיה מקצועית וליווי צמוד וקשוב לאורך כל התהליך. מהרגע שתגיעו למכון תקבל אתכם פקידת הקבלה אשר תפרט לכם מה אתם צפויים לעבור במהלך היומיים הקרובים.


"ברצוני לציין את הפסיכולוגית שלא חסכה ביקורת בונה ומקצועית גם בדינמיקה וגם בראיון האישי."

 

נבחן באדם מילא לתפקיד ניהולי, מרץ 2021


הכנה למבחני המיון במכון נועם כוללת

הכנה למבחני אישיות

רבים מהנבחנים לא מכירים את מבחני האישיות או מבינים את מהותם, ודבר זה עלול לגרום להם לזלזל בחשיבותם. מכאן שהצעד הראשון להצליח במבחנים אלו הוא להתנסות בהם, ואחר כך לקבל פידבק מעמיק מאיש מקצוע. על בסיס זה נבנתה ההכנה האישית למבחנים אלו. בשלב הראשון תתנסו במבחני אישיות מקוונים, המותאמים למכון המיון שאליו תיגשו ולתפקיד אליו אתם מתמודדים. לאחר ביצוע המבחנים תקיימו פגישה אישית בת כשעה עם מדריך מצוות ההדרכה של המכון, שבה תקבלו הסבר מלא על מטרת המבחנים, על מה שמצופה מכם לענות בהתאם לתפקיד שאליו אתם מתמיינים ועוד. כל הדברים הללו יסייעו להורדת מפלס הלחץ והחרדה, יצמצמו את תחושת אי הוודאות ויגדילו את סיכוייכם להתקבל לעבודה.

הכנה למבחן אמינות

בחלק זה תבצעו מבחן אמינות בהתאם לדרישות מכון המיון ולתפקיד אליו אתם מתמיינים. בסיום התרגול מדריך מקצועי יעבור איתכם על תשובותיכם, תוך התמקדות בשאלות בהן התקשיתם, ויספק לכם הדרכה אישית על מבחני האמינות.
אחד הקשיים הבולטים במבחנים אלו הוא הקושי לזהות את התכונה האמיתית שנבדקת (בחלק מהמבחנים, למשל, טועים לחשוב שנמדדת יכולת הדיוק, בעוד שבפועל נבדקת האמינות). בשל כך, פעמים רבות הנבחנים לא בטוחים כיצד עליהם לבצע את המבחן בכדי לעבור בהצלחה. בזמן ההכנה במכון תקבלו הכוונה מתאימה והסברים על מטרות המבחנים ועל דרכי המענה.    

הכנה לראיון עבודה

במהלך ההכנה תתנסו בראיון עבודה אישי שיימשך כשעה. בחצי השעה הראשונה תיערך סימולציה של ראיון אישי כפי שמתנהל במכון המיון. לאחר מכן, מדריך של מכון נועם ייתן את התרשמותו מתוכן התשובות ומשפת הגוף שלכם ויבחן האם אתם מבטאים את עצמכם באופן מיטבי. הוא מפרט את הנושאים בהם יצרתם רושם מקצועי ואת התחומים בהם הרושם שנוצר במהלך הריאיון היה שלילי ועלול היה לגרום לפסילתכם בתום ראיון עבודה. בנוסף, הוא יציע טכניקות למיקוד והתמודדות כדי להפוך את הריאיון לשיחה מקצועית ומשכנעת. תרגול הוא כלי חשוב שיעזור לכם להרגיש טבעיים ונינוחים ברגע האמת ויחשוף את החוזקות שלכם בפני המראיין.

עוד מיתרונות ההכנה לראיון עבודה במכון נועם:

  • ניתן גם להתכונן לראיון מהבית דרך תוכנת אונליין
  • הנכם זכאים לראיון נוסף של חצי שעה, ללא עלות נוספת

צפו בסרטון על הכנה לריאיון במכון נועםהכנה לדינמיקה הקבוצתית

שלב נוסף בהכנה במכון הוא תרגול דינמיקה קבוצתית. מבחן זה הוא אחד השלבים המרתיעים במיונים לעבודה. איך מתמודדים עם משימות לא שגרתיות באווירה של לחץ ותחרות מצד המשתתפים? למשל: איך בונים גשר מאבני לגו? איך מדרגים את חברי הקבוצה?

החלק הראשון – תרגול: סימולציית דינמיקה קבוצתית בקבוצה של עד שבעה משתתפים. במהלך הסימולציה ניתנות משימות שונות. התרגילים יאפשרו לכם להתמודד עם מטלות מאתגרות הדומות בתכליתן לדינמיקה הקבוצתית במכוני המיון.

החלק השני – משוב: לאחר הפסקה קצרה, המדריך ינתח את התנהגותו של כל אחד מהמתמודדים בקבוצה. הוא ייתן משוב אישי לכל מועמד, בפורום הקבוצה, על מנת שכל אחד יוכל ללמוד מהשני. האם התנהלותכם הייתה נכונה או לא ונקודות לשיפור ולשימור תוך מתן דוגמאות מתוך התרגילים שהיו.

ההכנה לדינמיקה הקבוצתית תעניק לכם כלים להתנהגות נכונה ומתאימה לאופי התפקיד אליו אתם מועמדים. התרגול יפחית את מידת הלחץ ויגביר אצלכם את היכולת להגיב באופן ממוקד ויעיל במבחן האמיתי.

עוד מיתרונות ההכנה לדינמיקה קבוצתית במכון נועם:

  • במסגרת ההכנה המלאה תקבלו דינמיקה קבוצתית חוזרת חינם.
  • חוץ מהתרגול במכון, תקבלו גישה לחומר תיאורטי, תרגילים נוספים ודרכי התמודדות.

צפו בסרטון על הכנה לדינמיקה קבוצתית במכון נועם


"ההכנה שינתה לי את ההתמודדות מקצה לקצה. ההבדל היה בין להגיע ולהיות בשוק, לבין להגיע ולהפגין את היכולות האמיתיות. חידדתם את מה שצריך ומיקדתם אותי מאוד. תודה רבה"

 

נבחנה לתפקיד ניהולי, אדם מילא, נובמבר 2020

הכנה למבחנים הפסיכוטכניים

במסגרת ההכנה המלאה, תעברו הדרכה על המבחנים הפסיכוטכניים.

איך לפתור במהירות את מבחן הלוגיקה, סדרות, צורות ועוד? האם כדאי לנחש תשובות? מאילו מבחנים כדאי להתחיל לתרגל?

כל זה ועוד בהדרכה אישית באורך של כשעה וחצי עם מאבחנת פסיכוטכנית אשר תיתן לכם טיפים ודגשים על המבחנים שבערכת האינטרנט שלכם, תפתרו תרגילים מנושאים נבחרים, תעבדו על נקודות חלשות ותקבלו כלים כיצד להתמודד עם מבחנים אלו במהירות ולהצליח!

בנוסף, תקבלו גישה ישירה לערכת ההכנה אונליין של מכון נועם המותאמת למכון המיון בו אתם נבחנים ולתפקיד אליו אתם מתמודדים.

ערכת ההכנה כוללת:

  • תרגול במגבלת זמן המדמה את יום המבחנים
  • הסברים מפורטים הכוללים טיפים לפתרון
  • ניתן לתרגל כל מבחן ללא הגבלה
  • השימוש בערכה זמין מכל מחשב ודפדפן
  • ניתן לתרגל 24/7

המבחנים הפסיכוטכניים מהווים אתגר, אך הבשורה הטובה היא שהיכרות מוקדמת עם המבחנים, תרגול אינטנסיבי והדרכה משפרים משמעותית את התוצאות!

מכון נועם יכין אתכם בצורה הטובה ביותר לתפקיד אליו אתם מתמודדים. תבינו מהם השלבים במרכז הערכה ותגיעו מוכנים, רגועים וממוקדים ליום האבחון בדרך לקבלת התפקיד.

*כדאי לרכוש את ההכנה מראש, על מנת שנוכל להבטיח לכם ימי הכנה בזמנים המתאימים לכם.

צפו בסרטון על הכנה עם מאבחנת פסיכוטכנית במכון נועם

הכנה לתרגיל דואר 

תרגיל דואר נכנס בוחן יכולות ניהוליות ונעשה בו שימוש בחלק מהמיונים, בעיקר עבור משרות ניהוליות או בכירות. ההכנה במכון כוללת התנסות מעשית במבחן הדואר בכיתת המבחנים של מכון נועם ולאחריה הדרכה אישית עם מדריך מקצועי הכוללת משוב ומידע חיוני להתנהלות ביום המבחן. בנוסף, הערכה כוללת מבחן דואר נוסף אונליין לשיפור הביצועים לאחר ההדרכה שעברתם.

ההכנה המוקדמת למבחן הדואר תפחית את אלמנט ההפתעה במבחן האמיתי ותעניק לכם יתרון על פני המתחרים.

חשוב! הוספת תרגיל דואר להכנה המלאה כרוכה בתוספת תשלום (מחירה הסופי של ההכנה המלאה עשוי להשתנות בין תרגיל דואר אקטיבי לתרגיל פסיבי). 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.