כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
(30) קראו עוד

הכנה שמותאמת למבחן שלכם

מבחן תיל הוא מבחן קבלה רווח במכללות השונות, אך לא מדובר במבחן אחד בלבד. למעשה, כל מכללה בוחרת אילו נושאים לכלול במבחן שלה בהתאם לדרישות הקבלה למכללה ולמסלולי הלימוד השונים שהיא מציעה.

מכללת הדסה כוללת במבחן תיל שאלות בנושאי לוגיקה, מבחנים כמותיים, מבחנים מרחביים, מבחני זריזות ודיוק ואישיות. ערכת ההכנה שלנו הותאמה למבחן זה, והיא כוללת תרגול ממוקד בכל הנושאים הללו, כך שבעזרתה תוכלו להגיע מוכנים למה שמצפה לכם. 

מבחן תיל  ערכת ההכנה 
מטריצות 
סדרות ובעיות מילוליות 
בעיות דרך והספק
לוגיקה
זריזות ודיוק: זיהוי ספרה וצמדי תווים
חשיבה מרחבית: תיבות נוגעות
אישיות

איך התרגול בערכה יסייע לכם להצליח בבחינה?

    • הוא יעזור לכם לרענן את החומר לקראת הבחינה - חלק ניכר מהחומר לבחינה מוכר לכם מלימודיכם בעבר, אך סביר שעבר זמן רב מאז תרגלתם אותו. הערכה שלנו מצוידת בהסברים מפורטים, טיפים ושיטות פתרון ייחודיות שיסייעו לכם לרענן את הידע ולהחזיר את השליטה בחומר. 
    • הוא ירגיל אתכם לעבודה במגבלת זמן - מבחן תיל נערך במגבלת זמן. בשונה ממבחנים פסיכוטכניים אחרים, במבחן זה לא תוכלו לדעת כמה זמן יוקצב לכם לכל שאלה. כדי להכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן, וידאנו ששעון העצר בסימולציות יוסתר מכם כך שלא תוכלו לדעת כמה זמן נותר לכם. 
    • הוא יסייע לכם להגיע למבחן כשאתם רגועים ומכירים את כל נושאי הבחינה - ערכת ההכנה שלנו תואמת למבחן תיל וכוללת אלפי שאלות מכל הנושאים הצפויים להופיע במבחן. היכרות מעמיקה עם נושאי הבחינה, סוגי השאלות ודרגות הקושי תסייע לכם להגיע לבחינה כשאתם מוכנים ובטוחים בעצמכם ובביצועים שלכם. 

ערכת אמי"ר/אמיר"ם במחיר מיוחד לנבחני תיל במכללת הדסה

כידוע, הקבלה לכל מסלולי הלימודים במכללת הדסה מותנית בעמידה במבחני תיל ובהיבחנות במבחני אמי"ר/ם לשם קביעת רמת האנגלית (למעט תואר ראשון בהפרעות בתקשורת הדורש ציון 100 לפחות בפרק האנגלית בפסיכומטרי). תרגלו בערכת ההכנה טרם הבחינה, הגיעו מוכנים וחסכו לעצמכם קורסי אנגלית מיותרים, זמן, כסף ואנרגיה!

הוסיפו את ערכת ההכנה לאמי"ר/אמיר"ם במעמד הרכישה, וקבלו את הערכה ששווייה 489-289 ₪ במחיר מיוחד של 100 ₪ בלבד!

הדרכת מתמטיקה בסיסית

ההדרכה האישית מיועדת לנבחנים שחשים שרמת השליטה שלהם בחומר הכלול בפרק הכמותי נמוכה ושזקוקים ללימוד בסיסי או לחזרה מקיפה על מושג היסוד הכמותיים השונים (שברים וחזקות, סדר פעולות חשבון וכו').

משך מפגש ההדרכה הוא שעה וחצי, והוא מתקיים בזום או במכון נועם, לבחירתכם. מפגשי ההדרכה נועדו לשמש הכנה לקראת ההתמודדות עם החומר הכלול בערכה והם מבוססים על קובצי עזר הכלולים בה. תוכלו לפגוש את המדריך האישי למפגש הדרכה חד-פעמי או לסדרת מפגשים בהתאם לקצב ההתקדמות האישי שלכם.  

מעוניינים? סמנו  בתיבת הרכישה ונציג שירות הלקוחות יחזור אליכם לתיאום מועד ההדרכה


"חווית למידה עם הציונים הכל ככ ברור מה נלמד ומה לא"

 

עברה הכנה למכללת הדסה, יולי 2021

שאלות נפוצות - מבחן תיל 

מהו מבחן תיל?

מבחן תיל הוא מבחן פסיכוטכני ממוחשב שנועד לבחון את התאמתכם למסלול הלימודים המבוקש. השאלות במבחן תיל הן שאלות רב-ברירתיות (אמריקאיות), והן לקוחות מתחומים שונים, כגון חשיבה כמותית, כושר מילולי וכושר טכני. טווח הציונים במבחן תיל נע בין 800-200.

כדי לתאם את מועד הבחינה יש ליצור קשר עם משרדי חברת תיל באתר או להתקשר לטלפון: 03-5787444

 

לא עברתי את הבחינה, מתי אוכל להיבחן שנית?

אפשר לגשת לבחינה שוב לאחר 3 חודשים, אך לא יותר מ-3 פעמים בתקופה של 13 חודשים. 

שימו לב, חשוב לוודא את אפשרות הבחינה מחדש עם המכללה המבוקשת משום שישנן מכללות המגבילות את ההיבחנות במבחן תיל לפעמיים בלבד.

כמה זמן אורך מבחן תיל?

אורכו הממוצע של מבחן תיל הוא 3 שעות. עם זאת, חשוב לציין כי מספר השאלות הכולל שיופיע במבחן וכן הזמן שיוקצב לכל פרק אינם ידועים לנבחנים טרם הבחינה. כמו כן, הזמנים עשויים להשתנות ממגמת לימוד אחת לאחרת. יציאה להפסקות קצרות לשירותים תתאפשר במעבר שבין פרקי הבחינה. 

האם כדאי לנחש את התשובות?

בהחלט. השאלות במבחן תיל הין שאלות רב-ברירה (שאלות אמריקאיות) המציגות 4 אפשרויות לרוב. אם אינכם יודעים מהי התשובה הנכונה, מומלץ לנחש ולבחור באחת האפשרויות המוצגות. באופן זה תוכלו להעלות את סיכויי ההצלחה בשאלה ב-25%.

שימו לב! המלצה זו תקפה רק במקרים שבהם לא נאמר במפורשות שקיים קנס על תשובות שגויות. 

האם מותר להשתמש במחשבון במבחן?

השימוש במחשבון אסור, אך מותר לעשות שימוש בדפי הטיוטה שיחולקו לכם. 

יש לי לקויות למידה ואני זכאי להקלות. מה עליי לעשות?

עליכם לעדכן את המכללה או את חברת תיל בדבר ההקלות שברשותכם טרם מועד המבחן. ההקלות הניתנות במבחן תיל הן אפשרות לבחינה עם מחשבון, מילונית (עבור מבחן באנגלית בלבד) ותוספת זמן של 25%.

על אודות מכללה הדסה

מכללת הדסה בירושלים נוסדה ב-1970 ומציעה לתלמידי מסלולי לימוד מגוונים בתחומים, כגון אופטומטריה ומדעי הראייה, ביוטכנלוגיה, מדעי המחשב, הפרעות בתקשורת, עיצוב תעשייתי וניהול ארגוני. 

 

 

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.