כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(59) קראו עוד

למה בכלל צריך הכנה למיונים לשחקים/חבצלות?

לפני שנדבר על הערכה, אולי כדאי לעצור רגע ולחשוב למה חשוב כל כך שתגיעו מוכנים למבחני המיון. 

 נתחיל בעניין המרכזי - המבחנים שמצפים לכם במיונים למסלול הם לא מבחנים טריוויאליים - מבחני המיון של המסלול, דוגמת מבחני רובוט חכם ושפה מומצאת, הם מבחנים הכוללים שאלות ואתגרים שאיתם כנראה לא התמודדתם מעולם. ערכת ההכנה שלנו עומדת לשנות את כל זה ולספק לכם הזדמנות להכיר את המבחנים לעומק, ללמוד איך מתמודדים עם הדרישות הבלתי שגרתיות שהם מציבים ולהשיג יתרון משמעותי על פני הנבחנים האחרים. 

 הסיבה השנייה היא שזה נכון שכל מבחן מלחיץ, אבל האמת היא שמבחני המיון הצבאיים עלולים להלחיץ אפילו יותר - בשונה מהבגרויות ומהטסט, שלהם מועדים חוזרים (ואפילו אפשרות להשלמות מאוחר יותר), במבחני המיון הצבאיים יש לכם רק הזדמנות אחת לזכות בכרטיס הכניסה לתפקיד שעליו אתם חולמים. התרגול בערכת ההכנה שלנו עומד להביא אתכם למבחן המיון שלכם כשאתם רגועים הרבה יותר, יודעים למה לצפות ואיך להתמודד, ומוכנים להביא את היכולות הטבעיות שלכם לידי ביטוי. 

 ועכשיו לשורה התחתונה - אתם פשוט רוצים להצליח - וכדי לעשות את זה, אתם צריכים לתרגל, והרבה - ואת זה בדיוק ערכת ההכנה מאפשרת לכם לעשות. 


אז מה מחכה לכם בערכת ההכנה? 

 הכנה למבחנים הפסיכוטכניים - תרגלו את כל הנושאים שעומדים להופיע במבחנים הפסיכוטכניים של מסלול שחקים/חבצלות - מבחני ידע כללי, צירופי מילים, לוגיקה, תחביר, תרשימי זרימה, הוראות, אנלוגיות מילוליות וזריזות ודיוק. 

 הכנה בלעדית וראשונה מסוגה למבחנים שהם גולת הכותרת של יום המיון:

  • מבחן רובוט חכם - במבחן תידרשו לתפעל רובוט באמצעות שפת קוד מומצאת שאליה תיחשפו רגע לפני המבחן.
  • מבחן מתמטיקה מומצאת - מבחן הכולל שני שאלונים העוסקים בנושאים השייכים לקורסי מבואות מתמטיים באקדמיה. עליכם יהיה ללמוד מעל ל-30 הגדרות מתמטיות, ולענות על שאלות שיבחנו את ההבנה שלכם בהן. 
  • מבחן שפה מומצאת - מבחן הכולל שני חלקים. בחלק הראשון תתבקשו ללמוד שפה מומצאת על כל המשתמע מכך: אותיות השפה, נטיית השמות (יחיד או רבים), מילות יחס ועוד. לאחר מכן, בחלק השני, תיבחן ההבנה שלכם בכללי השפה.

כל אחד ממבחני מסלול שחקים וחבצלות אורך יותר משעה, ודורש יכולות למידה עצמית ברמה גבוהה. ההתנסות המוקדמת במבחנים אלה תחסוך לכם זמן רב וכאב ראש ביום המיון עצמו, ותאפשר לכם להתבלט ביכולות ובביצועים שלכם.

 סימולציה של שאלון 300 - ענו על מבחן אישיות ממוחשב, הכירו את אופי השאלות והבינו מה מצופה מכם בעזרת דו"ח התוצאות הכולל הסברים מפורטים על התכונות הרצויות לתפקיד שאליו אתם מתמיינים, איך להדגיש אותן בתשובותיכם וממה כדאי להימנע. 

הכנה לשאלון 300

ֿמפגש אישי בן חצי שעה עם מדריך או מדריכה מהמכון, שאיתם תוכלו לעבור על התוצאות שלכם בסימולציית שאלון 300, לקבל הסבר מפורט על הרושם שהתשובות שלכם יוצרות והאם הוא מתאים למה שמצופה מחיילי המסלולים שחקים וחבצלות. ההדרכה תאפשר לכם ללמוד מהטעויות שעשיתם בסימולציה, להבין מה עומד מאחורי השאלות בשאלון 300 ולקבל עצות פרקטיות ומותאמות אישית לשיפור המענה שלכם.

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת הרכישה, ונחזור אליכם לתיאום המועד

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.