כל עבודה בהישג ידך
 

מרכז הדרכה בילינסון - הכנה למבחנים

על מנת להתקבל למשרה בבית החולים בלינסון, עליכם לעבור מרכז הערכה וכן מבחנים פסיכוטכניים נוספים. המבחנים בדרך כלל הם מבחני פילת. ההכנה במכון נועם מאפשרת להגיע ליום המבחן רגועים וממוקדים ומעלה את הסיכויים לעבור בציון גבוה.

הכנה למרכז הערכה בבילינסון כוללת:


  • דינמיקה קבוצתית – סימולציה קבוצתית במכון נועם שלוקחים בה חלק עד 10 משתתפים. במהלך הסימולציה אתם תיחשפו לתרגילים קבוצתיים כגון הצגה עצמית ועוד. בסיום מקבל כל משתתף משוב על התנהלותו בקבוצה וכלים להתמודדות ביום המבחן.

  • ראיון עבודה – מדריך מקצועי של מכון נועם יראיין אתכם בהתאם לראיונות המתקיימים בבלינסון. בסיום הראיון, תקבלו משוב מקיף ואישי על כל חלקי הראיון תוך שימת דגש על שיפור והדגשת החוזקות שלכם.

  • מבחני אישיות – ביצוע מבחני האישיות, בדגש על הפן המקצועי ועל ציורים. לאחר ביצוע המבחנים תקבלו משוב אישי ממדריך מוסמך עם רקע בפסיכולוגיה.

  • מבחנים פסיכוטכניים – תרגול המבחנים נעשה באמצעות מערכת מקוונת מתקדמת הכוללת מאות שאלות עם פתרונות והסברים. בנוסף, אתם תקבלו הדרכה מקצועית עם מאבחנת פסיכוטכנית.


פרטים חשובים אודות מרכז הדרכה בילינסון:


  • בבית החולים בלינסון ישנו מרכז הדרכה ארצי העורך בחינות לעובדים אדמינסטרטיביים בקופות החולים. מבחנים אלה הינם תנאי קבלה הכרחי לתפקידים מסויימים.  
  • בדרך כלל עושים את המבחנים בפילת.
  • התוצאות של המבחנים נשמרות במהלך מספר חודשים, לכן רצוי להגיע מוכנים וממוקדים.


למדו ע
וד על:


הכנה למבחנים פסיכוטכנייםהכנה לראיון
הכנה למרכז הערכהקורות חיים
הכנה למבחני אישיות


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
חנות מכוני מיון וארגונים

מבחני דוגמא בחינם


ממליצים
...לא סתם סימנתי 6 כוכבים כמעט בכל. זה פשוט נכון ומגיע לכם בהחלט !!!! הכרתי צוות אדיב, חייכן ומקצועי... הצלחתי ועברתי את המבחנים בהצלחה... אמליץ עליכם בחום ובאהבה רבה לכל מי שרק יתעניין ויפנה אליי.
נבחן באדם מילא לתפקיד ניהול פרויקטים, אפריל 2013
תודה רבה... הדינמיקה במכון נועם הייתה מעמיקה ויסודית הרבה מעבר למה שאכן היה במבחן עצמו
ניהולי בכיר, מאי 2012 – בית חולים


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id