ההכנה למרכז הערכה הוט כוללת

    • מבחנים פסיכוטכניים – תרגול מבחני חשיבה באמצעות ערכה מקוונת הכוללות את כל סוגי השאלות לבחינה, בדרגות קושי משתנות. בנוסף, הדרכה עם מאבחנת פסיכוטכנית שתלטש את יכולותיכם הפסיכוטכניות ותסביר על אסרטגיות פיתרון יעילות, שיטות לניהול זמן ועוד. 
    • מבחני אמינות - בשלב ראשון, תתנסו בעצמכם במבחני אמינות. לאחר מכן, מדריכה מקצועית של מכון נועם תעבור יחד אתכם על המבחנים שפתרתם ותיתן לכם משוב מפורט בצירוף המלצות.
    • ריאיון עבודה – הכנה לראיון עבודה הכוללת סימולציה של ראיון, מענה על שאלות אופייניות וחיזוק הערך העצמי של הנבחן.
    • דינמיקה קבוצתית – התרגול מתבצע בקבוצה של מספר מועמדים שלוקחים חלק בסימולציה של מבחן קבוצתי. לאחר הסימולציה המנחה נותן משוב מעמיק והכוונה לכל אחד מהמשתתפים. 

מה כולל תהליך המיון בהוט?

מבחנים פסיכוטכניים - מבחנים שמטרתם להעריך את היכולת הקוגניטיבית של התלמיד כמו מבחני צורות, תפיסה מרחבית, שאלות כמותיות, שאלות מילוליות ועוד.

ריאיון אישי - הריאיון בהוט נמשך כחצי שעה והוא מתקיים גורם ממחלקת משאבי האנוש, מול גורם מקצועי במחלקה אליה אתם מיועדים או מול שניהם יחד. 

מבחן אמינות - מבחן האמינות נמשך גם הוא כחצי שעה, כולל שאלות רבות-ברירה ("אמריקאיות") ובודק את האמינות של המועמד (הרגלי השתיה, שימוש בסמים ועוד).

דינמיקה קבוצתית - נמשכת כ-3-4 שעות. בחלק הראשון של הדינמיקה הקבוצתית בהוט תידרשו להציג את עצמכם בקצרה, ולאחר מכן תעברו מספר משימות קבוצתיות שיבחנו תכונות כמו שרותיות, תקשורת, יכולת חברתית, סבלנות ותכונות נוספות.

התקשרות עם ממליצים - חברת הוט עשויה ליצור קשר עם הממליצים שלכם - אנשים שפיקדו או ניהלו אתכם בעבר - בצה"ל, בעבודה קודמת וכד'.


אודות חברת הוט

הוט היא ספקית הטלוויזיה הגדולה ביותר בישראל ומספקת ללקוחותיה שירותי אינטרנט, טלפוניה וסלולר. החברה מעסיקה כיום יותר מ-1700 עובדים שנהנים מאפשרויות התפתחות מקצועית רבות, וכן מפעילויות רווחה והטבות ייחודיות בתחום הבילוי, הביטוח ועוד. תרומה לקהילה הינה ערך חשוב עבור החברה: הוט מממנת ערוץ קהילתי ועובדיה מתנדבים בפעילויות מגוונות למען הקהילה.

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.