כל עבודה בהישג ידך
 

מרכז הערכה סלקום

על מנת להתקבל לשורות סלקום יש לעבור את מרכז ההערכה של החברה. מכון נועם מכין למבחני מיון בסלקום לאורך שנים ומאפשר לכם להגיע הכי מוכנים ליום המבחנים, כך שתוכלו לקבל את התפקיד.

איך לעבור מרכז הערכה בסלקום? ההכנה כוללת:


  • דינמיקה קבוצתית – המועמדים ישתתפו בדינמיקה הקבוצתית של מכון נועם, המדמה את הדינמיקה בסלקום. הקבוצה תמנה בין 6 ל-10 משתתפים. לאחר מכן, המועמדים יקבלו משוב על אופן תפקודם בקבוצה ודרכים להשתפר, תוך התאמה לתפקידים אליהם הם מתמודדים.

  • ראיון עבודה – סימולציית הראיון במכון נועם מדמה את הראיון שנערך בסלקום. לאחר הסימולצייה שנערכת עם מדריך מיומן, יקבל המועמד הדרכה כיצד לשפר את אופן הצגתו, כיצד לענות על שאלות קשות ועוד. במידת הצורך, יוזמן המועמד למכון נועם להכנה לראיון שני, ללא תוספת תשלום.

  • מבחני אישיות – המועמד יבצע את מבחני האישיות לסלקום בכיתת המבחנים של מכון נועם. לאחר מכן, מדריך מצוות מכון נועם יעבור על המבחנים, ויסביר למועמד כיצד עליו להתאים את המבחנים לדרישות התפקיד בסלקום.

  • מבחנים פסיכוטכניים – המועמד יעבור הדרכה של מאבחנת פסיכוטכנית מוסמכת שתנחה אותו על סוגי המבחנים הממוחשבים שמופיעים במיונים של סלקום ותציג בפניו את אופן הפתרון המומלץ והיעיל עבור מבחנים אלו. בנוסף לכך, מכון נועם מספק ערכה מקוונת לתרגול הכוללת את המבחנים הרלוונטים לתפקידים בסלקום. 


אודות חברת סלקום

סלקום הוקמה בשנת 1994 וכיום היא חברת התקשורת הסלולרית הגדולה בישראל. סלקום מספקת ללקוחותיה שירותי ופתרונות תקשורת מתקדמים ומגוונים, תוך הקפדה על שמירת איכות הסביבה. סלקום מעסיקה מעל 3600 עובדים שנהנים מאפשרויות פיתוח קריירה שונות, קורסים וסדנאות להעשרה וקידום מקצועי ואף תוכניות אקדמאיות פנים ארגוניות. החברה דוגלת בהגינות ושוויון הזדמנויות, וכחלק מכך היא מעסיקה עובדים בעלי צרכים מיוחדים ודואגת להתאים את תנאי העבודה לצרכיהם. 

↑ חזרה לראש העמוד
 
למדו עוד על:

הכנה למבחנים פסיכוטכנייםהכנה לראיון
הכנה למרכז הערכההכנה למבחני אישיות
הכנה לדינמיקה קבוצתיתקורות חיים


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
חנות מכוני מיון וארגונים

מבחני דוגמא בחינם


ממליצים
תודה רבה... הדינמיקה במכון נועם הייתה מעמיקה ויסודית הרבה מעבר למה שאכן היה במבחן עצמו
ניהולי בכיר, מאי 2012 – בית חולים
אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלהם- מצויינים!!
מאי 2015 – הכנה למבחני מיון


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id