מה כוללת ההכנה של מכון נועם?

  • מבחנים פסיכוטכניים (בדרך כלל זהו שלב מסנן) – בעלי התוצאות הגבוהות ביותר בחלק זה ממשיכים לחלקים הבאים ביום המבחנים. יש לתרגל היטב את כל מבחני הצורות, העברית והחשבון. התרגול נעשה דרך האתר של מכון נועם וניתן להגיע גם להדרכה מקצועית במכון נועם.
  • מבחני אישיות – מגוון מטלות כמו השלמת משפטים, כתיבת חיבורים ועוד. במכון נועם תתרגלו הלכה למעשה בהתאם למבחנים שנותנים בחברת פלאפון. בסיום התרגול, תקבלו משוב מקיף על כל אחד מהמבחנים שביצעתם ודרכי התמודדות נכונות ביום המבחן.
  • דינמיקה קבוצתית – סימולציה קבוצתית בקבוצה של עד 10 משתתפים. הסימולציה כוללת הצגה עצמית, מטלות מכירתיות ובינאישיות ותרגילי קבוצה המעידים על כוח הנעה וניהול. בסיום התרגול תקבלו פידבק מפורט על התרשמות המדריך וכלים לשיפור ולשימור בתרגיל הקבוצה האמיתי.
  • ראיון עבודה – ריאיון עם מדריך במכון נועם המדמה את הריאיון שתעברו בחברת פלאפון. בסיום הראיון, יסקור המדריך את התנהגותכם בריאיון, ימסור לכם נקודות לשיפור ולשימור ויעניק לכם כלים לגשת לראיון במרכז הערכה פלאפון.

פרטים נוספים על מרכז הערכה של פלאפון

 • המבחנים מתבצעים בפועל במרכז של פלאפון או במרכז הערכה חיצוני.
 • תהליך המיון צפוי עשוי לכלול שלב של הצגה עצמית בו תספרו על עצמכם וקורות חייכם למשך כדקה, בפני קהל מועמדים.
 • אנשי מכירות בפלאפון עשויים להיתקל במשחק "איש מכירות-לקוח" בו פעם אחת אתם נדרשים לשמר לקוח שמעוניין לעזוב את החברה ופעם אחרת לשמש כלקוח עצמו ולהקשות על מועמד אחר המשמש כאיש מכירות. 
 • בשלב נוסף במרכז הערכה בפלאפון, אתם צפויים לקבל תיאורים על מספר עובדים תיאורטיים. על סמך התיאורים, תצטרכו לדרג אותם מהעובד הטוב ביותר לחברה ועד העובד הגרוע ביותר. שלב זה בוחן, בין היתר, את יכולת הנאמנות והצייתנות שלכם לחברה.
 • התוצאות נשמרות זמן רב במערכת ועשויות להשפיע גם על מיונים מאוחרים יותר. לכן חשוב להשקיע בהכנה ולעשות את המיטב.

אודות פלאפון

פלאפון תקשורת בע"מ היא חברת הבת של בזק ובראשה עומד המנכ"ל רן גוראון. החברה הוקמה בשנת 1986 על ידי מוטורולדה ותדיראן והיא משרתת כ-2.3 מנויים, מעסיקה כ-2,500 עובדים. החברה מצהירה שהיא מאמינה בקידום המתרחש מתוך החברה עצמה כך שרבים ממנהליה התחילו את דרכם בתור נציגי שירות. חברת פלאפון נחשבת למקום עבודה נחשק בו העובדים מקבלים חבילת הטבות אטרקטיבית הכוללת נופשים, ארוחות מסובסדות, ביטוחי בריאות חינם, חוגי ספורט מטעם העבודה, הוצאות ביגוד ועוד. 

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.