כל עבודה בהישג ידך
 

מרכז הערכה פלאפון

על מנת להתקבל למשרה בחברת פלאפון, ברבים מן התחומים תידרשו לעבור מרכז הערכה. מרכז הערכה של פלאפון, בדרך כלל נערך במשרדי החברה ולפעמים המבחנים מתקיימים במכון מיון חיצוני. מכון נועם מכין למבחנים של פלאפון ומכין את הלקוח באופן ממוקד ומותאם למשרה המבוקשת.

איך לעבור מרכז הערכה של פלאפון? ההכנה שלנו כוללת:


  • מבחנים פסיכוטכניים (בדרך כלל זה שלב מסנן) – בעלי התוצאות הגבוהות ביותר בחלק זה ממשיכים לשאר יום המבחנים. יש לתרגל היטב את כל מבחני הצורות, העברית והחשבון. התרגול נעשה דרך האתר של מכון נועם וניתן להגיע גם להדרכה מקצועית במכון נועם.

  • מבחני אישיות – ביצוע של ציורים, כתיבת חיבורים ועוד. במכון נועם תעשו הלכה למעשה את המבחנים בהתאם למבחנים שנותנים בחברת פלאפון. בסיום המבחנים, תקבלו משוב מקיף על כל אחד מהמבחנים ודרכי התמודדות נכונות ביום המבחן.

  • דינמיקה קבוצתית – סימולציה קבוצתית בקבוצה של עד עשרה משתתפים. הסימולציה כוללת הצגה עצמית, מטלות מכירתיות ובינאישיות, ותרגילי קבוצה המעידים על כוח הנעה וניהול. בסיום התרגול תקבלו משוב אישי על התרשמות המדריך וכלים לשיפור ולשימור בתרגיל הקבוצה האמיתי.

  • ראיון עבודה – ראיון עם מדריך במכון נועם המדמה את הראיון שתעברו בחברת פלאפון. בסיום הראיון, יסקור המדריך את התנהגותכם, יתן לכם נקודות לשיפור ולשימור ויעניק לך כלים לגשת לראיון במרכז הערכה פלאפון.


פרטים נוספים אודות מרכז הערכה של פלאפון:


  • המבחנים מתבצעים בפועל בפלאפון או במרכז הערכה חיצוני.
  • הצלחה במבחנים חשובה כי תוצאות נשמרות לאורך זמן ולכן מומלץ להתכונן.


למדו עוד על:

הכנה למבחנים פסיכוטכנייםהכנה לראיון
הכנה למרכז הערכההכנה למבחני אישיות
הכנה לדינמיקה קבוצתיתקורות חיים


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
חנות מכוני מיון וארגונים

מבחני דוגמא בחינם


ממליצים
אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלהם- מצויינים!!
מאי 2015 – הכנה למבחני מיון
"לא היה לי זמן להתכונן כי הודיעו לי בדקה ה-90 על הראיון. התקשרתי למכון נועם והציעו לי הכנה אונליין בסקייפ. זה היה מצויין. תודה לפסיכולוגית שעזרה לי ומיקדה אותי. הראיון עבור בהצלחה. והתקבלתי לעבודה."
הכנה לראיון בסקייפ, אוגוסט 2013


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id