כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(10) קראו עוד

מה צפוי לכם במבחנים לעתודה הניהולית בבנק מרכנתיל? 

כדי להתקבל לעתודה הניהולית של בנק מרכנתיל, יש לעבור מספר מבחנים מקוונים של מכון המיון תיל:

 • מבחן תיל - מבחן פסיכוטכני מקוון שמבוצע מהבית, עם מצלמה פתוחה. המבחן נמשך כשעתיים-שלוש, וכולל שאלות בנושאים כמותיים, מילוליים, מבחני צורות, מבחני זריזות ודיוק ועוד.
 • מבחן אישיות ממוחשב - מבחן זה נועד לבחון את התאמתכם האישיותית (להבדיל מהקוגניטיבית או המקצועית) לעבודה במרכנתיל. המבחן נמשך שעתיים, ובמהלכו תתבקשו לדרג את הסכמתכם עם מאות היגדים המתארים עמדות ודרכי פעולה שונות הנוגעות לסגנון העבודה שלכם, להתמודדות שלכם עם סיטואציות חברתיות שונות ולנטיות האישיות שלכם.
 • ריאיון אישי - ריאיון בזום מול מאבחן או מאבחנת של מכון תיל. בריאיון תיבחן התאמתכם התעסוקתית לתפקיד: הניסיון שצברתם במהלך השנים, הכישורים שאתם מביאים איתכם, היכולת שלכם להתמודד עם קונפליקטים במקום העבודה, שאיפות לעתיד וכן הלאה.

שימו : אם אינכם נחשבים עובדי בנק, תתבקשו לעבור גם מבחן אמינות ממוחשב.


כך ערכת האונליין שלנו תכין אתכם למבחן תיל

ערכת ההכנה שלנו תכין אתכם לכל האתגרים של מבחן תיל לעתודה הניהולית של מרכנתיל. זו ערכת אונליין ללמידה עצמית, שזמינה מכל מכשיר ובכל זמן. הערכה תעזור לכם בכמה דרכים עיקריות:

 • השלמת פערים והסרת חלודה - אתם בטח מכירים שברים עשרוניים, חזקות ושורשים, אבל סביר להניח שלא נתקלתם בשאלות הנוגעות לנושאים אלו כבר די הרבה זמן. קובצי הסרת החלודה בערכה יעזרו לכם לרענן את הזיכרון, כך שכל נושאי המבחן ייראו לכם יותר מוכרים ונגישים. 
 • תרגול נושאי הבחינה - בערכת ההכנה יש תרגול ממוקד של כל הנושאים שצפויים להופיע במבחן תיל, בכל דרגות הקושי. השלמת פרקי התרגול דורשת מאמץ, אבל מתגמלת - היא תחשוף אתכם לכל סוגי השאלות כך שבמבחן עצמו לא יהיו לכם הפתעות.
 • עבודה בהגבלת זמן - כל פרקי התרגול בערכה קצובים בזמן בהתאם להגבלת הזמן במבחן האמיתי, כדי שברגע האמת תהיו כבר מורגלים לקצב המהיר של המבחן והלחץ לא ישפיע על הביצועים שלכם.
 • למידת שיטות פתרון יעילות - בסוף כל קובץ תרגול תקבלו דו"ח תוצאות. הדו"ח כולל פתרונות מלאים לכל השאלות, כך שתוכלו ללמוד מהטעויות שלכם ועל הדרך גם להכיר שיטות פתרון נוחות ויעילות.
 • התנסות בסימולציה - בערכה מחכה לכם סימולציה מלאה, בהגבלת זמן, של מבחן תיל. דו״ח התוצאות שתקבלו בסיום הסימולציה יעזור לכם להבין אם אתם מוכנים למבחן או שאולי כדאי לכם לחזור על נושאים מסוימים.
 • הכנה למבחן האישיות של העתודה הניהולית - בערכה תמצאו גם מבחן אישיות מלא, עם יותר מ-200 היגדים. המבחן פותח במיוחד עבור מסלול העתודה הניהולית בבנק מרכנתיל, ובסיום המענה תקבלו דו"ח תוצאות שיחדד לכם את הרציונל שעומד מאחורי כל שאלה וינחה אתכם איך לשפר את המענה. 

מגיעים מוכנים גם למבחנים הנוספים

הכנה לריאיון האישי

אחד משלבי המיון של מכון תיל הוא ריאיון אישי מעמיק מול מאבחן או מאבחנת. בריאיון האישי תתבקשו לענות על שאלות שונות הנוגעות לניסיון המקצועי שלכם, לתחנות בחיים, ליכולות הניהוליות שלכם ולסיבות שבגינן אתם מתאימים לתפקידי ניהול בבנק. במסגרת ההכנה תיפגשו עם מדריך או מדריכה מצוות המכון שלנו ותעברו סימולציה של ריאיון אישי, שבנוי כמו הריאיון שתעברו במכון תיל. בסיום הסימולציה תקבלו משוב מפורט על ההתנהלות שלכם - איזה רושם השארתם, אילו תכונות כדאי לכם להדגיש, האם הדוגמאות שנתתם טובות וכן הלאה. ההכנה נמשכת שעה, ומתקיימת בזום. 

נשמע טוב? סמנו  ✓  בתיבת המכירה

ערכת אונליין למבחן האמינות הממוחשב

מועמדים לקורס עתודה ניהולית של מרכנתיל שאינם עובדי לבנק יתבקשו לבצע גם מבחן אמינות. מבחן האמינות נועד לאתר נטיות אישיות שעלולות להיות בעייתיות מבחינת מעסיקים, בעיקר בתחום העיסוק הפיננסי. מבחן האמינות הממוחשב כולל היגדים בנושאים שונים כמו סמים ואלכוהול, שימוש במידע פנימי ורישום פלילי. עליכם יהיה לדרג כל היגד ולסמן עד כמה הוא נכון לגביכם. בערכת האונליין שלנו תמצאו הכנה תיאורטית ומעשית למבחן, שכוללת הסברים שיעזרו לכם להבין כיצד להתמודד עם השאלות, תרגולים ממוקדים בהתאם לתחומים הנבדקים במבחן וכן שלוש סימולציות מלאות.

מעוניינים? סמנו  ✓  בתיבת המכירה


תפקידי ניהול בבנק מרכנתיל 

 קורס העתודה ניהולית, המועבר בפריסה ארצית, יספק לכם הכשרה מעשית לעבודה בבנק, ולאחריו תוכלו להשתבץ בתפקידים שונים, ובהם תפקידי בנקאות בכירה, ייעוץ משכנתאות, ניהול מחלקה, מורשה חתימה ותפקידי בנק עו"ש.

שימו לב, הקבלה לקורס העתודה הניהולית מותנית במספר דרישות סף, מעבר לעמידה בשלבי המיון שצוינו מעלה:

 • תואר ראשון בתחום פיננסי (תואר שני - יתרון)
 • ניסיון בתחום הפיננסי / בנקאות
 • אוריינטציה ניהולית
 • כושר ביטוי גבוה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.