כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה אונליין לצוערי שהם

מעוניינים להתכונן למבחן קבלה של צוערי שוהם? למכון נועם ההכנה המתאימה בשבילכם!
ערכת ההכנה כוללת מבחנים לתרגול לקראת מבחני דפ"ר ומבחני כשרים, אותם יש לעבור על מנת להתקבל לתכנית צוערי שהם.
התחילו לתרגל כבר עכשיו אונליין והגיעו מוכנים ורגועים לימי המבחנים.

ההכנה כוללת:

 • מבחנים כמותיים: סדרות חשבוניות, בעיות הספק ודרך, אומדנים ועוד
 • מבחנים מילוליים: אוצר מילים, הבנת הנקרא, השלמת משפטים, תיקון שגיאות כתיב, אנלוגיות, לוגיקה, הוראות, הוראות כשרים, ידע כללי ועוד
 • מבחני צורות: מטריצות, אנלוגיות צורניות, תפיסה מרחבית ועוד

 • מבחני אישיות: הסברים תיאורטיים + מבחן מעשי של כ-220 שאלות ודו"ח מפורט 
 • דינמיקה קבוצתית: הסבר תיאורטי על אופי המבחן 
 • ראיון עבודה: סרט של 20 דקות + הסבר תיאורטי על ראיון עבודה

 • תרגול מתוזמן המדמה את יום המבחנים
 • תרגול מודרך המלווה הסברים וטיפים לפתרון
 • ניתן לתרגל כל מבחן ללא הגבלה
 • השימוש בערכה זמין מכל מחשב ודפדפן
 • ניתן לתרגל 24/7
לתכולה המלאה
 • מבחנים כמותיים: סדרות חשבוניות, בעיות הספק ודרך, אומדנים ועוד
 • מבחנים מילוליים: אוצר מילים, הבנת הנקרא, השלמת משפטים, תיקון שגיאות כתיב, אנלוגיות, לוגיקה, הוראות, הוראות כשרים, ידע כללי ועוד
 • מבחני צורות: מטריצות, אנלוגיות צורניות, תפיסה מרחבית ועוד

 • מבחני אישיות: הסברים תיאורטיים + מבחן מעשי של כ-220 שאלות ודו"ח מפורט 
 • דינמיקה קבוצתית: הסבר תיאורטי על אופי המבחן 
 • ראיון עבודה: סרט של 20 דקות + הסבר תיאורטי על ראיון עבודה

 • תרגול מתוזמן המדמה את יום המבחנים
 • תרגול מודרך המלווה הסברים וטיפים לפתרון
 • ניתן לתרגל כל מבחן ללא הגבלה
 • השימוש בערכה זמין מכל מחשב ודפדפן
 • ניתן לתרגל 24/7
X

789
קנו עכשיו
קנייה מאובטחת
  "בזכות ההכנה שלכם עברתי את המבחן דפ"ר, כשרים והגיבושון בהצטיינות, ואת הדינמיקה – ראשון בקבוצה שלי. כל זה קרה הרבה בזכותכם וקצת ממני. אז רציתי להגיד תודה ענקית"
התמיין לתכנית צוערי שהם, אוגוסט 2016

אודות המיונים לתוכנית "צוערי שהם"

סטודנטים מצטיינים? קיבלתם זימון למבחני המיון של צוערי שהם? למכון נועם ערכת ההכנה המושלמת עבורכם!
ערכת ההכנה כוללת מבחנים לתרגול לקראת מבחני דפ"ר, כשרים, אישיות ומבחנים התנהגותיים, אותם יש לעבור על מנת להתקבל לתכנית צוערי שהם. התחילו לתרגל כבר עכשיו אונליין והגיעו רגועים ומוכנים ליום המיונים.

מהי תוכנית "צעירי שהם"?

התוכנית מיועדת לסטודנטים מצטייני שנה א' באקדמיה, בעלי כושר מנהיגות ומוטיבציה גבוהה להתגייס כקצינים לשורות משטרת ישראל. המועמדים לתוכנית עוברים תהליך מיון קפדני שבסופו רק 30 ברי וברות מזל נבחרים להצטרף לתוכנית היוקרתית. ההטבות הניתנות לצוערים הן רבות: מימון מלא של שכר הלימוד במשך שנתיים, השתתפות בשכר הדירה ב-4 השנים הראשונות לשירות, קבלת מחשב נייד, שכר משרה מלאה עבור שתי משמרות בשבוע בלבד ועוד.
משך ההתחייבות הכוללת למשטרה הוא שמונה וחצי שנים כאשר התוכנית עצמה נפרסת על פני שלוש וחצי שנים: בשנה השנייה והשלישית לתואר, הצוער יעבור הכשרה והסמכה מקצועית וכן התנסות בעבודה בתחנות המשטרה. בסיום התואר, ימשיך הצוער בתוכנית למשך שנה וחצי נוספות של הכשרה, פיתוח אישי ומקצועי ועבודה בתחנות המשטרה. לאחר מכן, לאורך 5 שנים יבצע הצוער שני תפקידי קצונה זוטרים בתחנות המשטרה או במרחבים אופרטיביים.

מה כוללת ההכנה של מכון נועם למבחנים?

ההכנה לצוערי שהם נחשבת לארוכה יחסית וכוללת שלושה שלבים. שימו לב! שני השלבים הראשונים בתהליך המיונים הם שלבים מסננים: רק העוברים את שלב א' יגיעו לשלב ב' ורק העוברים שלב זה יגיעו לשלב ג' הסופי.

שלב א' – מבחני דפ"ר ואישיות:

 • הכנה למבחני דפ"ר – ערכת ההכנה אונליין של מכון נועם מכסה את כל סוגי השאלות שצפויים לכם במבחני הדפ"ר כולל מבחנים כמותיים, מבחנים מילוליים ומבחנים צורניים ומרחביים. הערכה זמינה לכם בכל שעות היממה, מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט. את השאלות תוכלו לפתור באופן מודרך, ללא מגבלת זמן, כאשר לאחר כל שאלה תוכלו לקרוא הסבר מפורט וטיפים לפתרון. לחילופין, תוכלו לפתור את השאלות בזו אחר זו תחת מגבלת זמנים או לתרגל אחת משתי הסימולציות הזמינות בערכה, על מנת להתנסות בחוויית הבחינה כבר בתרגול בבית. אם גיליתם שאתם מתקשים לפתור את השאלות הכמותיות בגלל פערי ידע, הוספנו חלק "הסרת חלודה" להדפסה הכולל דוגמאות והסברים לנושאי בסיס בחשבון.
 • הכנה למבחני אישיות – בערכה תוכלו למצוא הסברים תאורטיים מעמיקים שיעזרו לכם להבין מה נדרש מכם במבחני האישיות. בנוסף, תוכלו לתרגל מבחן אישיות ממוחשב הכולל למעלה מ-220 שאלות. בסיומו של המבחן, תקבלו דו"ח מפורט הממקם את רמות תכונות האישיות שלכם על סקאלה, כפי שעלה ממילוי השאלון. בעזרת ההסברים השונים, התרגול והדו"ח תבינו כיצד להתאים את תשובותיכם לדרישות המבחן.

 בחזרה לרכישה של שלב א'

שלב ב' – מבחני חשיבה מתקדמים:

 • הכנה למבחן כשרים – בדומה למבחני הדפ"ר, ערכת האונליין של מכון נועם מכילה תרגול מגוון בנושאים כמותיים, מילוליים, וצורניים-מרחביים, על פי דרישות הבחינה. כללנו בערכה את כל סוגי השאלות הייחודיים למבחן הכשרים כגון בעיות דרך והספק (בחלק הכמותי), שאלות לוגיקה (בחלק המילולי) ואנלוגיות צורניות (בחלק הצורני). בנוסף לתרגול לפי נושאים, תוכלו להתנסות גם בסימולציה מלאה המדמה את מבחן הכשרים.

שלב ג' – מבחנים התנהגותיים:

 • הכנה לדינמיקה הקבוצתית – בערכת ההכנה אונליין של מכון נועם, תוכלו למצוא רקע תאורטי מפורט לגבי מבחני הדינמיקה הקבוצתית. תלמדו כיצד לנהוג נכון עם מי שמסתמן כמוביל הקבוצה, כיצד להתמודד עם מצבים בהם אתם מתקשים להוסיף לשיחה ועוד. בנוסף לתרגול אונליין, תגיעו למכון לתרגל "על רטוב" סימולציית דינמיקה קבוצתית בליווי של מדריך מקצועי של מכון נועם. לאחר הסימולציה, יימסר לכם פידבק מפורט מהמדריך הכולל טיפים לשימור ולשיפור.
 • הכנה לריאיון האישי - ההכנה כוללת סרט באורך 20 דקות הממחיש בצורה משעשעת את הטעויות הנפוצות שאינספור מועמדים עושים בזמן ריאיון. בנוסף, תקבלו גישה למאגר ידע תיאורטי המסביר מא' ועד ת' את כל מה שצריך לדעת על יסודות הריאיון ועל הכוונה העומדת מאחורי כל אחת משאלות הריאיון הנפוצות.

כיצד בנויים המבחנים?

מבחני דפ"ר – בדומה לשלב הגיוס למשטרה, תעברו מבחני דפ"ר פסיכוטכניים הכוללים מבחנים כמותיים, מילוליים, צורנים ומרחביים. בחלק הכמותי תידרשו לזהות דפוסים של סדרות חשבוניות, בחלק המילולי תשלימו משפטים, תתקנו שגיאות כתיב ותישאלו על אוצר מילים ובחלק הצורני תתפסו שאלות במרחב.

מבחני אישיות – לעומת המבחנים הפסיכוטכניים בהם קיימת תשובה אחת נכונה בלבד, במבחני האישיות התשובות שלכם נבחנות בקונטקסט, קרי לתפקיד שאליו אתם מתמיינים. תעברו סדרה של מבחני אישיות כגון מבחן TAT לתיאור תמונות, מבחן 300, מבחן השלמת משפטים ועוד.

מבחני כשרים – מבחני הכשרים בוחנים יכולות חשיבה מתקדמות ונחשבים לקשים יותר ממבחני הדפ"ר שהופיעו לפניהם. המבחנים נמשכים שלוש וחצי שעות ומיועדים לבחון כשרי חשיבה גבוהים בתחומים שונים. מבחינת סוגי השאלות, קיימת חפיפה מסוימת עם מבחני הדפ"ר אך מבחן הכשרים מכיל סוגי שאלות נוספות כמו בעיות דרך והספק בחלק הכמותי ואנלוגיות צורניות בחלק הצורני. בזמן המבחן, יעמוד לרשותכם דף טיוטה בלבד, ולא יותר שימוש במחשבון או בעזרים אלקטרוניים אחרים.

גיבושון דינמיקה קבוצתית – המבחנים הקודמים מתקיימים בסביבה אינדיבידואלית, כאשר אתם ניצבים לבדכם מול המבחנים או מול המראיין. שונה בתכלית הוא הגיבושון שנמשך יומיים ויבדוק את תפקודכם בסביבה חברתית ובאינטראקציה עם אנשים נוספים, בתנאי משרד (Indoor) ומחוצה לו במשימות בשטח (Outdoor). יכולת חברתית טובה חיונית לביצוע של תפקידי ניהול ופיקוד ולכן התכונה תיבחן בקרב כל מועמד לתוכנית.

ריאיון אישי – הריאיון האישי הוא ההזדמנות שלכם להרשים את המראיין באמצעות הצגה עניינית של תכונות האישיות וקורות החיים שלכם. לא פחות חשוב מהמלל שתעבירו בריאיון, היא שפת הגוף שתשדרו. מועמד שיציג את עצמו בביטחון ותוך הפגנת כבוד כלפי המראיין, ייצור יתרון מכריע על פני מועמד ביישן או מזלזל, גם אם שני המועמדים אמרו למראיין בדיוק את אותם המילים.


אם אתם רוצים להיות הכי טובים, לא כדאי שתלמדו מהטובים ביותר? עם מכון נועם תוכלו למקסם את הפוטנציאל שלכם. התחילו ללמוד כבר עכשיו עם הערכה שלנו והגדילו את סיכוייכם לצלוח את הבחינה!


לפרטים נוספים וליצירת קשר טלפוני:

כתבו לנו info@machon-noam.co.il או השאירו פרטים כאן וניצור אתכם קשר בהקדם:


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id