כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(6) קראו עוד

תוכנית צוערי שהם - נערכים להצלחה

תוכנית צוערי שוהם היא תוכנית מצוינות המכשירה סטודנטים לקצונה במשטרה. זוהי תוכנית מבוקשת המשלבת לימודים לצד שירות משמעותי במשטרה, ובכל מחזור מתקבלים אליה 30 צוערים בלבד. מבחני הקבלה לתוכנית מורכבים ממבחן בעברית וממבחן כשרים (התאמה לקצונה) הכוללים שאלות כמותיות, מילוליות וצורניות וכן שאלוני אישיות.

אחד האתגרים שמציבים המבחנים הוא כמות גדולה של שאלות מסוגים שונים בזמן מוגבל. לכן חשוב שתכירו היטב את החומר, תבינו את רמת הקושי ותתכוננו בתנאים המדמים ככל האפשר את תנאי המבחנים. ערכת ההכנה שלנו כוללת שאלות תרגול רבות, סימולציות של מבחן הכשרים ומבחן העברית וכן חומרי הדרכה לריאיון ולדינמיקה הקבוצתית.

איך מתכוננים למבחנים בעזרת ערכת ההכנה?

   • מסירים חלודה ומשלימים פערי ידע - ייתכן שחלק מהנושאים המופיעים במבחנים מוכרים לכם מהעבר, אך ככל הנראה עבר זמן רב מאז שתרגלתם אותם. בעזרת חומרי ההדרכה בערכה תוכלו להתרענן בחומר וללמוד את הנושאים שמוכרים לכם פחות. 
   • לומדים תוך כדי תנועה - תרגול החומר יעזור לכם לסגל שיטות פתרון יעילות. בתום כל פרק תקבלו הסברים מפורטים על דרך הפתרון של כל שאלה ותוכלו להסיק מסקנות שישמשו אתכם בתרגול הבא.
   • מתנסים בסימולציות מלאות - הסימולציה היא הדבר הקרוב ביותר למה שאתם צפויים לעבור בשלבי המיון, וההתנסות בה תכין אתכם לאינטנסיביות ולהגבלת הזמן במבחנים האמיתיים. בסיום הסימולציה תקבלו דו"ח תוצאות מקיף, שבו תוכלו לבחון את ביצועיכם ולחזק אותם בהתאם. 
   • מגיעים למבחנים רגועים ומוכנים - היכרות מעמיקה עם סוגי השאלות ודרגות הקושי תסייע לכם לגשת למבחנים כשאתם בטוחים בעצמכם ובביצועים שלכם, ולהגדיל משמעותית את סיכוייכם לעבור את שלבי המיון בהצלחה. 

תוספות אפשריות לערכת ההכנה

הכנה אונליין לאמינות

תוספת ההכנה לאמינות כוללת מבחני תרגול ב-14 תחומי אמינות שונים ובהם יחסים בין-אישיים, ציות לכללי הבטיחות ונטייה להימורים. בסוף כל מבחן תקבלו דו"ח תוצאות שממנו תוכלו ללמוד מהן החוזקות והחולשות שלכם ולרכוש כלים להתמודדות עם מכשולים ואתגרים נפוצים. נוסף על הפן המעשי, הערכה כוללת גם הסברים תיאורטיים על המבחן, על התחומים הנבדקים בו ועל הדרך שבה מומלץ לגשת לשאלות.

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת הרכישה ליד האפשרות המתאימה. 

הדרכה אחד על אחד - מבחנים פסיכוטכניים

מפגש בן 90 דקות, שמצטרף אל ערכת האונליין, ומאפשר לכם לקבל הדרכה אישית בנושאים שבהם התקשיתם בתרגול. המפגש יתקיים בהנחיית מדריכה מקצועית מצוות המכון, ובמהלכו תוכלו לקבל סיוע בתחומים שבהם נדרש לכם חיזוק. המדריכה תצייד אתכם בטיפים ובאסטרטגיות פתרון המתאימות לסוגי השאלות ולהגבלת הזמן במבחן. כמו כן, המדריכה תנחה אתכם כיצד מומלץ להמשיך להתכונן למבחן בעזרת ערכת ההכנה. 

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת הרכישה ליד האפשרות המתאימה. 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.