כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(36) קראו עוד

מגיעים מוכנים לכל האתגרים של מבחני כשרים   

מבחני הכשרים הם השלב הראשון בדרך לשירות משמעותי בתפקידי הפיקוד, הניהול והקצונה במשטרת ישראל. המבחנים אינם פשוטים ומציבים כמה אתגרים, כגון שאלות בדרגת קושי גבוהה בנושאים שלא בהכרח מוכרים לכם ועבודה בהגבלת זמן, שעלולה להלחיץ. לכן, אם אתם רוצים לתת לעצמכם סיכוי אמיתי להתבלט מעל שאר המועמדים, רצוי שלא תפגשו בהם בפעם הראשונה במבחנים עצמם.     

 ערכת הכנה אונליין - מכירים את השאלות, מיישמים שיטות פתרון ומגיעים מוכנים 

    • פותחים במבחן היכרות - השלב הראשון בהכנה הוא מבחן היכרות של כ-25 דקות. מדובר בסימולציה מקוצרת של המבחן האמיתי, שבסופה יוצג בפניכם דו"ח תוצאות. הדו"ח יסכם את התשובות הנכונות והשגויות שלכם, יסייע לכם לאתר בקלות את הקשיים ואת נקודות התורפה שלכם ויהפוך את התרגול שלכם לממוקד. 
    • מתרגלים שאלות בכל נושאי המבחנים - ערכת ההכנה אונליין כוללת עשרות פרקי תרגול בכל נושאי המבחנים, כגון שאלות בעיות דרך והספק, אנלוגיות, מטריצות, שאלות הבנת הוראות ועוד.
    • נעזרים בדו"ח התוצאות, הכולל הסברים מפורטים ושיטות פתרון ייחודיות - בסוף כל פרק תרגול יופיע דו"ח תוצאות, הכולל פירוט של כל התשובות הנכונות והשגויות שלכם, וכן הסברים מפורטים בליווי שיטות פתרון קלות ליישום, שתוכלו להשתמש בהן כבר בתרגולים הבאים. 
    • עורכים סימולציה מלאה של מבחן הכשרים - הסימולציה המלאה נועדה לדמות ככל האפשר את מבחני כשרים, ולכן היא תפגיש אתכם עם הנושאים הצפויים במבחנים, רמות הקושי וסוגי השאלות, וכמובן, תיערך בהגבלת זמן, שתאפשר לכם להתרגל לאינטנסיביות של המבחנים. בדומה לפרקי התרגול, גם הסימולציה מלווה בדו"ח תוצאות מפורט, וזה יאפשר לכם לא רק לנתח את הביצועים שלכם, אלא גם ללמוד מהטעויות שעשיתם, להפנים שיטות פתרון ועוד. 
    • מתנסים במבחן האישיות וקוראים קובצי הסבר מפורטים - נוסף על התרגול המקיף בכל נושאי המבחן, ערכת ההכנה כוללת גם מבחן אישיות ממוחשב שבו כ-220 שאלות. בתום המבחן תקבלו דו"ח ובו התייחסות לכל תכונות האישיות הנבחנות במבחן, ודיווח בנוגע לאופן המענה שלכם. הדו"ח מותאם במיוחד לדרישות מבחני המיון להתאמה לקצונה במשטרה, והוא יסייע לכם להבין ממה כדאי להימנע במבחן האמיתי, אילו תוכנות כדאי להדגיש וכיצד להתמודד עם השאלות השונות המופיעות בו. 

 הדרכה אחד על אחד - משפרים את הביצועים הפסיכוטכניים

הדרכה אישית, בת 90 דקות, המשלימה את התרגול בערכת האונליין. מדריכה הפסיכוטכנית תעבור איתכם על הנושאים השונים שכלולים במבחנים המיון הפסיכוטכניים, ותסייע לכם בהתמודדות עם הנושאים שבהם אתם מתקשים או שהם אתם זקוקים לעזרה והכוונה. במפגש ההכנה האישית תוכלו לקבל גם טיפים וכלים שיעזרו לכם להתמודד עם האתגרים השונים שהמבחנים מציבים, וכן הנחיות בנוגע להמשך ההכנה שלכם בערכה עד למבחנים.  

מעוניינים? סמנו  בתיבת המכירה, ונציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם לתיאום מועד ההדרכה. 

 הכנה אונליין לאמינות - לומדים לענות נכון

מבחן האמינות כולל שאלות והיגדים ישירים ועקיפים הבוחנים 14 תחומים שונים, ועל כן הוא ידוע כמבחן מאתגר במיוחד. המבחן עשוי להיראות פשוט, אך כדי לעבור אותו בהצלחה צריך להבין מהי מידת הכנות הנדרשת בכל אחד מהתחומים ולהתנסות בסוגי השאלות. בהכנה אונליין לאמינות תמצאו 3 סימולציות מלאות לצד מידע תאורטי על התחומים הנבדקים במבחן האמינות הממוחשב. בסיום כל סימולציה תקבלו דו"ח משוב מפורט, שבאמצעותו תוכלו להבין היטב כיצד לשפר את אופן המענה שלכם ולהשיג תוצאות טובות יותר.

אם אתם מעוניינים, סמנו  בתיבת המכירה, וקבלו את ההכנה במחיר מיוחד של 100 שקלים בלבד, במקום 300 שקלים

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.