שימו 
העמוד כתוב בלשון נקבה, אבל התפקיד מתאים גם לבנים בעלי פרופיל עורפי.

צוללות עמוק: התפקיד של מש"קיות תיאום ימי

מש"קיות תיאום ימי (מת"י) הן הגורם המקשר והמתאם בין מערך הצוללות של חיל הים לבין מטה המבצעים בבסיסים השונים של החיל. הן אלו שמרכזות את כל המידע, דואגות לקשר עם הספינות, שומרות על סדרי הבטיחות, מתאמות בין היחידות השונות ומוודאות שכולם עומדים בלוח הזמנים שתוכנן עם קצין או קצינת המבצעים.

במסגרת התפקיד המש"קיות נחשפות למידע מסווג ועובדות מול חיילים בכל הדרגות. זהו תפקיד עם המון אחריות - מש"קיות תיאום ימי רואות למול עיניהן את התמונה הכוללת ודואגות שהכול יתקתק כמו שצריך, גם בשגרה וגם בשעות חירום. 

המש"קיות משרתות בכל בסיסי חיל הים, והשיבוץ יכול להיות באג"מים (אגף מבצעים), בחמ"לים (חדרי מלחמה) ובלשכות. התפקיד מתבצע במשמרות, ובדרך כלל השירות הוא במתכונת של בסיס סגור.


איך מתקבלות לתפקיד מש"קית תיאום ימי?

כדי להתקבל לתפקיד מש"קית תיאום ימי, עליכן לעמוד בתנאי הסף הבאים:

 

אין מיונים נוספים לתפקיד.

אם אתן רוצות ללכת על בטוח ⇓


מש"קית תיאום ימי - טירונות והכשרה

אחרי החיול בבקו"ם תגיעו ישירות לבה"ד חיל הים שבחיפה, ממש לצד חוף הים בשכונת בת גלים. שם תעברו טירונות 02 שנמשכת שלושה שבועות, ולאחר מכן תמשיכו לחמישה שבועות של הכשרה מקצועית. במסגרת ההכשרה תלמדו לעומק על מבנה חיל הים, הבסיסים והכוחות השונים בחיל, תלמדו על מהות התפקיד, תיבחנו במספר מבחנים וגם תבקרו בבסיסים של חיל הים. בסיום הקורס תקבלו את השיבוץ שלכן, ושם תעברו חפיפה על ידי המש"קיות שכבר משרתות בתפקיד. 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.