שמעתם על הוובינר החינמי שלנו לצו הראשון? קליק כאן לפרטים

 

זימון לצו הראשון – מזל טוב וחצי!

הצו הראשון יגיע אליכם לקראת גיל 16 וחצי, בהתאם לתאריך הלידה העברי שלכם. אם תהיו בני 16 במהלך כיתה י', ייתכן שהצו יגיע אליכם כבר בכיתה י'. אם ימלאו לכם 16 בכיתה י"א, הבנתם נכון, תקבלו צו ראשון בי"א. אם אתם רוצים לדעת בצורה קצת יותר ממוקדת מתי יגיע אליכם הצו ראשון – שלפו את תעודת הזהות, בדקו את תאריך הלידה העברי שלכם ותרשמו לעצמכם:

 אם נולדתם בטווח החודשים שבין תחילת תשרי לסוף חודש אדר - תקבלו את הצו ראשון במהלך דצמבר – פברואר.

 אם נולדתם בטווח החודשים שלאחר מכן, מתחילת חודש ניסן ועד סוף אלול - תקבלו את הצו ראשון בין החודשים אפריל לספטמבר.

דחיית מועד – כשמועד הצו מגיע אבל אתם פחות

אם הצו נקבע לכם יום לאחר החתונה של בן הדוד האהוב עליכם, בדיוק בזמן שאתם בחופשה משפחתית או סתם בתאריך שלא מסתדר לכם מכל סיבה אחרת  – תדעו שאתם יכולים תוכלו להקדים או לדחות מעט את מועד ההתייצבות שלכם. אתם נכנסים לאזור האישי שלכם באתר מתגייסים, לוחצים על כפתור "הזזת זימונים" ובוחרים באחד מהתאריכים הפנויים שיופיעו בלוח השנה שיפתח לפניכם. המלצה שלנו: אם אתם משנים את תאריך ההתייצבות שלכם לצו הראשון, הקדימו אותו ואל תדחו (גם אם האפשרות הזו קצת יותר קורצת לכם). דחיית הצו עלולה לגרור עיכוב בתהליך המיון שלכם ולהשפיע על אפשרויות השיבוץ שלכם.

 

 

הצו לא הגיע - מה המצב?

אם משום מה לא הגיע אליכם הצו הראשון בטווח החודשים שהוא אמור להגיע, כדאי שתעשו איזה בירור קטן בנושא, לראות ששום דבר לא נפל בין הכיסאות. שלחו מייל למיט"ב, היחידה שאחראית על תהליך הגיוס שלכם, לכתובת: meitav@idf.gov.il. ציינו במייל שם, ת"ז, תאריך לידה ושאלו מתי הצו שלכם אמור להגיע.

בקיצור

כולם מקבלים צו באותם התנאים והנסיבות, אבל לכל אחד הצו מגיע בתזמון אחר, שלא קשור לציונים, פרוטקציות או כישורים יוצאי דופן, אלא רק לתאריך הלידה העברי שלכם.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.