כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(4) קראו עוד

הכנה לריאיון האישי

הריאיון האישי שייערך לכם במכון המיון יתבסס על הנתונים התעסוקתיים שלכם ועל הנתונים האישיותיים השונים שייאספו מכם במבחני האישיות. במהלך הריאיון הפסיכולוג או הפסיכולוגית שיראיינו אתכם יתמקדו בצמתים חשובים בקריירה שלכם, בתכונות האישיות שלכם ובאופן שבו הן באות לידי ביטוי בתפקוד שלכם במקום העבודה. במקרים מסוימים יכלול הריאיון האישי גם ריאיון סימולטורי - סימולציה אישית בהנחיית הפסיכולוג/ית, שעשויה לכלול משחקי תפקידים שונים או משימה אישית. מטרת הריאיון הסימולטורי היא לבחון בצורה מעשית יותר את אופן ההתנהגות שלכם, וכן את האופן שבו אתם מקבלים החלטות ומתמודדים עימן. 

מה כוללת ההכנה?

  1. סימולציה מלאה של ראיון עבודה - בשלב הראשון מדריך או מדריכה מצוות המכון יערכו לכם סימולציה של ראיון עבודה. בסימולציה תישאלו שאלות האופייניות לראיונות עבודה בכלל, ולראיונות בנציבות בפרט.  
  2. משוב מפורט - בסיום הסימולציה יינתן לכם משוב מפורט על תשובותיכם, על התנהלותכם הכללית, וכן על הרושם שאתם יוצרים - באילו נושאים יצרתם רושם מקצועי ואישי חיובי ובאילו נוצר רושם פחות חיובי, ואיך אפשר לתקן זאת.  
  3. טכניקות התמודדות - לקראת סיום, המדריך או המדריכה יציידו אתכם בטכניקות שונות שיסייעו לכם להתמודד טוב יותר עם האתגרים שמציב הריאיון האישי, וכן בטיפים שיעזרו לכם להפוך את ראיון העבודה שלכם לשיחה מקצועית ומשכנעת.

משך ההכנה: שעה. 

שימו - ההכנה לריאיון מתבצעת אצלנו במכון או בזום. ממידע שיש ברשותנו עולה שבימים אלו הראיונות האישיים בתהליך המיון בנציבות מתקיימים בזום, ועל כן הכנה באמצעות הזום עשויה לספק לכם מענה מקיף והתנסות הקרובה ככל הניתן לתנאי הריאיון האמיתיים.


"ההכנה לריאיון הייתה טובה מאד ועזרה לי בראיון עצמו, הגעתי לראיון עם הרבה יותר ביטחון! בהחלט אמליץ"

 

נבחן לנציבות, יולי 2020


הכנה למבחני האישיות

מבחני האישיות נערכים במסגרת מרכז ההערכה וכוללים כמה סוגים של מבחנים. המטרה של המבחנים האלה היא לאתר בדרכים שונות תכונות אישיות שהופכות אתכם למועמדים מתאימים למשרה, או לחלופין - תכונות ודפוסי התנהגות שעלולים לפגוע בתפקודכם ובארגון. המסקנות שנגזרות מהמבחנים האלה, לצד הרושם שמתקבל עליכם בריאיון האישי, אמורים לספק תמונה מדויקת למדי בנוגע להתאמה או לאי ההתאמה שלכם לתפקיד.

מה כוללת ההכנה?

  1. התנסות מעשית בכל שאלוני האישיות הכלולים בתהליך המיון - שאלון פרטים אישיים, שאלון ביוגרפי, שאלון 300, מבחן אמינות ממוחשב, מבחן סיטואציות, סדר יום באנגלית (לתפקידים הדרושים שליטה באנגלית) ומבחן שימושים (בחינת יצירתיות). המבחנים יתקיימו באופן מקוון.
  2. משוב מפורט - ניתוח ביצועים מעמיק על ידי מדריך/ה מצוות המכון, וכן המלצות לשיפור ולשימור. שיחת המשוב תתקיים בזום. 
  3. תרגול נוסף וחומרים תיאורטיים - בערכת האונליין שתקבלו תוכלו למצוא עוד הסברים ותרגול של מבחני האישיות השונים.

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת המכירה, ואנחנו ניצור איתכם קשר לתיאום מפגש המשוב.

המלצות

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.