כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(5) קראו עוד

מדיניות של הצלחה: מה כוללת ההכנה שלנו?

הכנה תיאורטית

ערכת אונליין - ערכה לתרגול עצמאי שזמינה עבורכם 24/7. בערכה תמצאו חומר תיאורטי על סוגים שונים של מבחני אישיות נפוצים (השלמת משפטים, השלמת סיטואציות, תיאור תמונות ועוד), וכן סימולציה מלאה של מבחן האישיות הממוחשב הכולל יותר מ-200 שאלות. בנוסף תמצאו בערכה חומרי קריאה גם על שלב הדינמיקה קבוצתית, רקע תיאורטי ודוגמאות למשימות נפוצות וטיפים כלליים לריאיון האישי.

 

 הכנה מעשית

דינמיקה קבוצתית - כדי להתמודד בצורה אידאלית עם

הדינמיקה הקבוצתית,

משימה שמטרתה לבחון את האופן שבו אתם עובדים בצוות ואת יחסי האנוש שלכם. האתגר במשימה זו הוא לשמור על האיזון הנכון בין דומיננטיות ויכולת הובלה לבין שתלטנות, ובין הכלה והקשבה לבין פאסיביות. נוסף על אלה, הדגשים שעומדים בפני הבוחנים משתנים בהתאם לדרישות התפקיד ולמאפיינים שלו. 

תעברו סימולציה מלאה של המשימה יחד עם משתתפים נוספים. הסימולציה תערך בזום או במכון (בהתאם לאופן בו יתקיימו המיונים שלכם) בהובלת מדריך או מדריכה מטעם המכון. בחלק הראשון של ההכנה, תקבלו משימה קבוצתית המאפיינת את מכון המיון שבו תתמיינו, ובחלק השני תקבלו משוב אישי על התנהלותכם בסיטואציה. המשוב יעשה בפורום הקבוצתי, כך שתוכלו ללמוד גם דרך ההתנסות של שאר המשתתפים בקבוצה.

 

ריאיון אישי - גם אם התנסיתם בעבר בריאיון וצברתם ניסיון, תמיד ישנם חלקים שבתור המרואיינ/ת, קשה להשלים: איזה רושם ראשוני אנחנו מותירים? מה שפת הגוף שלנו משדרת במהלך השיחה? האם התשובות שלנו מספיק מלאות אך גם ענייניות? אין דרך לדעת מדוע עברנו או לא עברנו ראיון מסוים. ההכנה שלנו לריאיון ממלאת את החלקים החסרים: בעזרת סימולציית ריאיון של חצי שעה, ולאחריה משוב עם המדריך או המדריכה שראיינו אתכם, תוכלו ללמוד על עצמכם בריאיון. תקבלו שיקוף מקיף על התנהגותכם בריאיון המתייחס גם לתוכן התשובות וגם לנראות, ההופעה ושפת הגוף שלכם, יחד עם טיפים פרקטיים לשיפור.

 

הכנה למבחני האישיות - לאחר שתתנסו מעשית

במבחן אישיות ממוחשב,

שאלון ממוחשב שמטרתו להעריך את התכונות הבולטות והדומיננטיות שלכם ואת הנטיות האישיותיות שלכם. השאלון, הכולל יותר מ-200 היגדים, כולל ניסוחים מבלבלים שנדמה כי חוזרים על עצמם, במטרה לבחון את עקביות המענה שלכם. לרוב מותאם השאלון לדרישות התפקיד שאליו מתמיינים.

תקבלו משוב מפורט מטעם מדריך או מדריכה מקצועיים של המכון בנוגע למבחני האישיות. המדריכים יעברו אתכם באופן אישי על הביצועים שלכם במבחן, על טכניקות פתרון יעילות ויענו על שאלות שצצו במהלך המענה, במידה וישנן.

 

מתמיינים לתפקיד ניהולי? התכוננו גם למבחן הדואר

מבחן דואר נכנס נפוץ במיונים של תפקידי ניהול, בעיקר בכירים. המבחן מדמה יום עבודה עמוס ובודק את פוטנציאל יכולות הניהול שלכם, באמצעות בחינת פרמרטים כמו תיעדוף משימות, התמודדות עם מצבי לחץ במסגרת זמן קצובה ותהליך קבלת החלטות. 

ההכנה שלנו כוללת סימולציה מלאה, כדי שתוכלו להכיר את המבחן מראש ולא תפגשו בו לראשונה רק במיונים. לאחר תרגול המבחן, תתקיים פגישת משוב אישית. במהלך הפגישה מדריך או מדריכה מקצועיים מטעם המכון ינתח אתכם את הביצועים שלכם וייתן לכם כלים וטיפים חשובים שיסייעו לכם לשפר את ההתנהלות שלכם במבחן האמיתי.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.