כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(28) קראו עוד

הכנה שמותאמת למבחן שלכם

מבחן תיל הוא מבחן קבלה רווח במכללות השונות, אך לא מדובר בפורמט קבוע של מבחן. כלומר, כל מכללה בוחרת אילו נושאים לכלול במבחן שלה בהתאם לדרישות הקבלה של המכללה ולמסלולי הלימוד השונים שהיא מציעה.

 בטבלה תוכלו לראות את כל הנושאים שמחכים לכם במבחן תיל של מכללת סמי שמעון - וגם בערכה שלנו:

מבחן תיל  ערכת ההכנה 
לוגיקה
אוצר מילים
מטריצות
צורות בשורה
סדרות
בעיות מילוליות
בעיות דרך והספק (בחלק מהמועדים)
הסתברות וגיאומטריה (בחלק מהמועדים)
זריזות ודיוק - זיהוי ספרה חסרה
תיבות נוגעות
גלגלי שיניים וגלגלות
אנגלית - הבנת הנקרא והשלמת משפטים

כך הערכה תעזור לכם להצליח במבחן:

    • רענון החומר - חלק ניכר מהחומר למבחן בטח מוכר לכם, אבל סביר להניח שעבר לא מעט זמן מאז שתרגלתם אותו. בערכה שלנו תמצאו הסברים מפורטים ויחידות תרגול ממוקדות בנושאי המבחן, שיחזירו לכם את השליטה בחומר. 
    • כניסה לקצב של המבחן - לאורך כל המבחן (שלוש שעות), לא תוכלו לדעת כמה זמן ושאלות נותרו לכם עד לסוף כל פרק. התרגול בערכה נעשה באותה הצורה, כדי שתִתרגלו לפעול במהירות וביעילות - ובלי להיכנס לללחץ.
    • שיפור מתרגול לתרגול - בסוף כל יחידת תרגול וסימולציה בערכה תקבלו משוב ממוחשב שבאמצעותו תוכלו ללמוד מהטעויות שלכם, להבין אילו נושאים אתם צריכים לחזק וגם להכיר טכניקות פתרון חדשות ויעילות יותר.

מומלץ להוסיף לערכה:

ערכת אמי"ר/אמיר"ם במחיר מיוחד לנבחנים למכללת סמי שמעון

במקום לבזבז את הזמן, את הכסף ואת האנרגיה שלכם בקורסי אנגלית מיותרים, תוכלו להיבחן במבחן אמי"ר או אמיר"ם ולהשתתף רק בקורסי אנגלית שמותאמים לרמה שלכם. ועכשיו שערכת האונליין שלנו למבחן אמי"ר/אמיר"ם מוצעת במחיר כזה - 100 ש"ח במקום 289 ש"ח - בכלל אין מה להתלבט 

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת המכירה

הדרכת מתמטיקה בסיסית

צוות ההדרכה שלנו מזמין אתכם להדרכה פרטית ומותאמת אישית, בת שעה וחצי, במכון נועם או בזום (לבחירתכם). ההדרכה מיועדת לנבחנים שמרגישים שרמת השליטה שלהם בנושאים הכמותיים במבחן נמוכה, ורוצים לחזור על מושגי היסוד הכמותיים השונים (שברים וחזקות, סדר פעולות חשבון וכו'). ההדרכה מותאמת לקצב ההתקדמות האישי שלכם, ותוכלו להעלות בה קשיים שנתקלתם בהם בערכה ולקבל הנחיות וטיפים שיעזרו לכם בהמשך התרגול. במידת הצורך, תוכלו לקבוע מפגשי הדרכה נוספים.

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת המכירה ונחזור אליכם לתיאום ההדרכה

שאלות נפוצות - מבחן תיל בסמי שמעון

מה זה מבחן תיל?

מבחן תיל הוא מבחן פסיכוטכני ממוחשב שמסייע למכללות ולמוסדות אקדמיים לאמוד את התאמתם של מועמדים למסלולי הלימודים שהן מציעות. המבחן מורכב מפרקים, וכל פרק כולל שאלות אמריקאיות בתחום אחר. טווח הציונים במבחן נע בין 800-200.

כדי לתאם את מועד המבחן יש ליצור קשר עם משרדי חברת תיל באתר או להתקשר לטלפון: 03-5787444

לא עברתי את הבחינה, מתי אוכל להיבחן שוב?

אפשר לגשת למבחן שוב לאחר שלושה חודשים, אבל אי אפשר לגשת אליו יותר משלוש פעמים בתקופה של 13 חודשים. שימו לב שלמכללה יש זכות לשנות את ההגבלה שלה על מספר הפעמים שאפשר לגשת למבחן.

כמה זמן אורך מבחן תיל במכללת סמי שמעון?

אורכו הממוצע של מבחן תיל במכללת סמי שמעון הוא 3 שעות. עם זאת, חשוב לציין כי מספר השאלות הכולל שיופיע במבחן וכן הזמן שיוקצב לכל פרק אינם ידועים מראש. יציאה לשירותים תתאפשר במעבר בין פרקי הבחינה. 

אם אני לא יודעת התשובה, כדאי לי לנחש?

בהחלט. השאלות במבחן תיל הן שאלות אמריקאיות, שלרוב יש בהן ארבע אפשרויות תשובה. אם לא יודעים מה התשובה הנכונה, מומלץ לנחש ולבחור באחת האפשרויות המוצגות מאשר לא לענות על השאלה בכלל. 

שימו לב - המלצה זו תקפה רק במקרים שבהם לא נאמר מפורשות שיש "קנס" על תשובות שגויות. 

מותר להשתמש במחשבון במבחן?

השימוש במחשבון אסור, אבל יחולקו לכם דפי טיוטה שתוכלו להשתמש בהם לצורך חישובים.

יש לי לקויות למידה ואני זכאי להקלות. מה עליי לעשות?

כדי לקבל התאמות צריך להגיש בקשה מסודרת למייל של חברת תיל (til.office@tilint.com). הבקשה צריכה לכלול את הפרטים האישיים שלכם ואבחון רפואי בתוקף. 

ההתאמות הניתנות במבחן תיל הן תוספת זמן, שימוש במחשבון והקראת שאלון.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.