כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(54) קראו עוד

שמעתם על הוובינר החינמי שלנו לקראת הצו הראשון? קליק לפרטים

הכנה למבחן הדפ"ר - למה בכלל צריך את זה אם יש לומדה בחינם?

הלומדה למבחן הדפ"ר שינתה את הכללים, ועכשיו כבר אין מצב שתגיעו למבחן כשאתם לא מוכנים. אז נכון, זה אחלה רעיון בתיאוריה - כולם מגיעים עם נקודת פתיחה טובה יותר למבחן הדפ"ר. אבל בדיוק בגלל זה יהיה קשה יותר להוציא דפ"ר גבוה.

למה? כי ציון הדפ"ר הוא ציון יחסי - כזה שנקבע בהשוואה לציונים של הנבחנים האחרים, ואם כולם מגיעים מוכנים, צריך ממש להצטיין כדי להוציא דפ"ר גבוה.  

הדבר הזה קריטי במבחן

אדפטיבי

במבחן אדפטיבי רמת השאלות נקבעת לפי הביצועים שלכם: השאלות הראשונות יהיו ברמת קושי בינונית, ומשם זה תלוי בכם - אם תענו נכון, השאלות הבאות יהיו ברמת קושי גבוהה, ואם תטעו - הן יהיו קלות יותר. כדי להגיע לציון גבוה, תצטרכו לענות נכון על כמה שיותר שאלות קשות.

כמו מבחן הדפ"ר, כי כדי להגיע לציון שהוא מעל הממוצע (יותר מדפ"ר 50), תהיו חייבים להגיע לשאלות ברמת קושי גבוהה, ודווקא לשאלות האלה הלומדה של צה"ל לא מכינה אתכם   

 

הנה, תראו בעצמכם איזה הבדל הלמידה עם הערכה שלנו יכולה לעשות:

Play

        

Play

 

אז איך מגיעים מוכנים באמת למבחני הדפ"ר?

הכנו לכם 3 אפשרויות. בחרו את האפשרות המתאימה לכם:

ערכת הכנה אונליין וליווי בוואטסאפ - מלווים אתכם לדפ"ר 90 

הכנה המשלבת תרגול ולמידה בערכת האונליין שלנו והשתתפות בקבוצת וואטסאפ, שבה תקבלו מענה מקצועי על כל השאלות שלכם ממיקה, ראש תחום צה"ל במכון, ומרז, מדריך ותיק ומנוסה ביותר בהכנת מלש"בים לכל מבחני המיון של צה"ל. 

ערכת האונליין מספקת הכנה מקיפה ומעמיקה לכל הנושאים שצפויים לכם במבחני הדפ"ר. היא כוללת קובצי הדרכה, שילמדו אתכם שיטות פתרון מהירות כדי להתמודד עם הגבלת הזמן במבחנים; היא תספק לכם תרגול רב בכל אחד מהנושאים, כולל 5 סימולציות מלאות; והיא תאפשר לכם ללמוד מהטעויות שלכם ולהשתפר באמצעות דו"ח התוצאות המפורט שתקבלו בסוף כל תרגול. 

איך ערכת האונליין תיתן לכם את היתרון שאתם צריכים?  

    • היא תאפשר לכם להתמודד עם שאלות בדרגת קושי גבוהה - זוכרים שאמרנו שהלומדה של צה"ל לא מכינה אתכם לשאלות ברמת הקושי הגבוהה? בערכת האונליין שלנו אין קיצורי דרך - אצלנו תמצאו גם את השאלות ברמת הקושי הגבוהה, כך שתוכלו להגיע לציוני דפ"ר גבוהים. 
    • היא תחשוף אתכם למגוון רחב של שאלות - להבדיל מהלומדה, ערכת ההכנה שלנו כוללת תרגול רב בכל אחד מסוגי השאלות שמופיעים במבחני הדפ"ר. זה אומר שלא רק שתוכלו להתאמן יותר ולשפר את הביצועים שלכם, אלא שהסיכוי שתיתקלו במבחן הדפ"ר בשאלה שאתם לא יודעים איך להתמודד איתה, הרבה יותר קטן.   
    • היא תעזור לכם להגדיל את היתרון היחסי שלכם - כמו שאמרנו, הלומדה זמינה לכל מי שניגש למבחני הדפ"ר, וזה אומר שמי שמתכונן רק איתה, מאבד את היתרון היחסי שלו. כדי לזכות ביתרון הזה, אתם צריכים לתרגל יותר נושאים, להתמודד עם יותר אתגרים ולהתנסות ביותר שאלות.  
    • היא תלמד אתכם טריקים קלים לפתרון מהיר - הערכה פותחה על ידי מפתחי הדרכה מקצועיים ומדריכי פסיכומטרי מנוסים, והיא כוללת טריקים קלים וייחודיים לפתרון יעיל ומהיר, שיחסכו לכם זמן יקר במהלך המבחן ויאפשרו לכם להתקדם לשאלות הקשות ולהתמודד איתן נכון.

קבוצת הוואטסאפ היא המקום שלכם להתקיל אותנו בכל שאלה שיש לכם. רז יעזור לכם להתמודד עם השאלות שבהן נתקעתם במהלך התרגול ויעזור לכם להבין איך לגשת אליהן. זו תהיה הזדמנות בשבילכם לראות איך להשתמש בשיטות הפתרון שאנחנו מלמדים בערכה בצורה נכונה ויעילה. אני אענה על כל השאלות שלכם על יום המיון בלשכת הגיוס - מה מחכה לכם בתחנות השונות, מה כדאי להביא איתכם, באיזו שעה צפוי להסתיים יום המיון ועוד.  

את השאלות שלכם תוכלו להעלות לאורך השבוע, בכל יום שתרצו (ראשון-חמישי). את התשובות תקבלו בימים שני וחמישי, עד השעה 12:00.

בנוסף לשאלות שלכם, וכדי לוודא שאתם באמת מגיעים הכי מוכנים שאפשר, נשלח לכם בקבוצה מידע חשוב פעמיים בשבוע: טעויות נפוצות ששווה להימנע מהן בצו הראשון, תכונות שמחפשים בראיונות האישיים ועוד טיפים שאספנו אחרי שנים ארוכות של הכנת מלש"בים לצו הראשון. 

עשרות מלש"בים כבר לקחו חלק בקבוצות הווטסאפ שלנו, קיבלו תשובות לכל השאלות והגיעו לצו הראשון כשהם יודעים בדיוק מה מצפה להם!

בערכת האונליין תוכלו להתחיל לתרגל מיד לאחר הרכישה. לינק להצטרפות לקבוצת הוואטסאפ יישלח אליכם על ידי שירות הלקוחות שלנו.

 

ערכת הכנה אונליין - לומדים באופן עצמאי 

אוהבים ללמוד לבד, ולא צריכים הכוונה נוספת? ערכת האונליין שלנו עומדת בפני עצמה, והיא בנויה כך שתוכלו ללמוד איתה בצורה עצמאית. 

קובצי ההדרכה הכלולים בערכה יעזרו לכם ללמוד באופן עצמאי איך לגשת לכל הנושאים ולכל סוגי השאלות המופיעים במבחן הדפ"ר. בין השאר, הקבצים כוללים הצגה של שיטות פתרון יעילות, שיעזרו לכם להתמודד עם הגבלת הזמן במבחן.  

לאחר קריאת קובצי ההדרכה תוכלו לעבור לשלב התרגול. בשלב זה תוכלו לתרגל באופן ממוקד את כל אחד מנושאי הבחינה. התרגול ייערך בהגבלת זמן, כדי להרגיל אתכם לתנאי המבחן. בסוף כל תרגול יחכה לכם דו"ח תוצאות מפורט, שיאפשר לכם לבצע תחקור עצמי, ללמוד מהטעויות שלכם ולשפר את הביצועים בכל אחד מהתרגולים הבאים.

כשתרגישו שאתם מוכנים לדבר הכמעט אמיתי, תוכלו לעבור אל התרגול המסכם בערכה - 5 סימולציות מלאות, שהן הדבר הקרוב ביותר למבחן. הסימולציות יאפשרו לכם להתנסות באינטנסיביות של מבחן הדפ"ר ובהגבלת הזמן האמיתית שצפויה לכם במבחן.  

 

ערכת הכנה אונליין והכנה אישית לריאיון - מגיעים מוכנים לתחנות המשפיעות ביותר

אפשרות ההכנה הזו מיועדת למי שמעוניין להגיע מוכן מכל הכיוונים - גם למבחן הדפ"ר עם ערכת האונליין שלנו וגם לריאיון האישי שמצפה לכם בצו הראשון. 

ההכנה לריאיון האישי כוללת מפגש הדרכה בן שעה עם מדריך מנוסה, שיפחית את תחושת אי הוודאות לקראת הריאיון, ובעיקר יכין אתכם בצורה הטובה ביותר לשאלות שצפויות לעלות בו. בשלב הראשון של המפגש יערוך לכם המדריך סימולציה מלאה של ריאיון אישי. בשלב השני, המדריך ייתן לכם משוב מפורט על אופן ההתנהלות שלכם בריאיון ועל התשובות שעניתם, יסביר לכם כיצד להבליט את החוזקות שלכם ויצייד אתכם בטיפים ייחודיים.  

ולא נשאיר אתכם לבד - אם תרצו, תוכלו להוסיף להכנה זו את הליווי שלנו בוואטסאפ ב-50 שקלים בלבד. 

תוספת להכנה שלכם: משפרים את מיומנויות הקשב והריכוז

רגע לפני שאתם מתחילים בהכנה למבחן שיקבע איך ייראו השנים הקרובות שלכם בצה"ל, קבלו את ערכת שיפור מיומנויות הקשב והריכוז שלנו - ערכה שמיועדת לכולם, ועובדת על השריר הכי חשוב - המוח - בדרך קלה, משחקית ומהנה.

תרגול של 10-5 דקות ביום, יהפוך בהדרגה את יכולות הקשב שלכם לעמידות לגירויים חיצוניים, ואתם תגלו שמילוי הוראות, איתור אובייקטים על המסך ועבודה זריזה ומדויקת, כבר הופכים אצלכם לחלק מהשגרה.

בנוסף על כל משחקי שיפור המיומנויות, הוספנו לערכה גם תרגולי מיינדפולנס, שיעזרו לכם לנהל את רמות הסטרס וישלחו אתכם להכנה שלכם רגועים וממוקדים.

מוכנים להתחיל? סמנו ✔ בתיבת המכירה ואתם מסודרים


המלצות

4.9
כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.