כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(199) קראו עוד

מבחני הדפ"ר התעדכנו - וגם אנחנו

כמו שבטח שמעתם, לאחרונה הוכנסו כמה שינויים למבחני הדפ"ר. כדי שתקבלו את ההכנה הכי טובה ויעילה למבחנים, עדכנו את הערכות שלנו בהתאם:

 • פינקנו בפרק חדש לגמרי של חשיבה צורנית - בצה"ל הוחלט להוסיף למבחנים הפסיכוטכניים פרק של חשיבה צורנית, אז לא נשארנו חייבים והוספנו לערכה שלנו 9 מבחנים בנושא.
 • שפצרנו את סוגי השאלות בפרק הכמותי - מאגר השאלות של מבחני הדפ"ר רוענן, וכך גם הערכה שלנו. מעכשיו תוכלו למצוא בפרק הכמותי בערכה גם שאלות הסקה מתרשים, גיאומטריה, הסתברות ועוד.
 • גזרנו זמנים - כדי לייצר לכם חוויה קרובה ככל האפשר למבחני הדפ"ר האדפטיביים שהתחילו לערוך בצה"ל, תזמנו את הסימולציות כך שכל שאלה בהן תהיה מוגבלת בזמן.

בקיצור, נגמרו התירוצים למה לא להתכונן 

דפ"ר גבוה - כרטיס הכניסה שלכם ליחידות המובחרות בצה"ל

בצו הראשון תעברו מבחנים פסיכוטכניים ממוחשבים שמטרתם תהיה לקבוע את ציון הדפ"ר (דירוג פסיכוטכני ראשוני) שלכם. הדפ"ר, בשילוב שאר הנתונים האישיים שלכם (פרופיל, סימול עברית, שנות לימוד וריאיון אישי), יקבעו איך תיראה חוויית השירות שלכם: איפה תוכלו לשרת, באילו תפקידים ובאילו יחידות, וגם אילו אפשרויות קידום יעמדו לפניכם - קצונה, פיקוד ועוד. 

אז איך זה עובד בעצם? טווח הציוני הדפ"ר הוא 90-10, ודרוש ציון 60 לפחות, והתרשמות חיובית בריאיון האישי, כדי להתקבל ליחידות המובחרות ולתפקידי פיקוד ולקצונה. כדי שציון הדפ"ר לא יהיה מה שמפריד ביניכם לבין התפקיד שאתם רוצים,  חשוב מאוד שתגיעו מוכנים למבחנים הפסיכוטכניים בפרט, ולצו הראשון בכלל. 


איך מתכוננים למבחני הדפ"ר?

כמו בכל מבחן בחיים, הכנה מוקדמת ותרגול הם שם המשחק. כמו שלא תיגשו לטסט בלי לקחת שיעורי נהיגה, או לבגרות במתמטיקה בלי לחרוש לפני, ככה לא כדאי שתגיעו למבחנים הפסיכוטכניים ללא הכנה מוקדמת. אז נכון שאתם לא יודעים מה בדיוק מחכה לכם שם ואיך נראות השאלות, אבל זה בדיוק המקום שבו ערכת ההכנה שלנו נכנסת לתמונה.

  • מכירים את כל נושאי המבחן - הדרך להגיע מוכנים למבחן הדפ"ר היא להתכונן בדיוק למה שמצפה לכם בו. בערכה שלנו תמצאו תרגול בכל הנושאים הצפויים במבחן, וכך תחסכו לעצמכם הפתעות מיותרות.  
  • מתרגלים בליווי הסברים מפורטים - אנחנו בהחלט לא מצפים מכם לקפוץ למים לבד ולהתמודד עם החומר בעצמכם. בסוף כל תרגול תוכלו למצוא הסברים מפורטים לכל שאלה ושאלה, ואלו יעזרו לכם להבין איפה טעיתם ומה אתם צריכים לעשות בפעם הבאה שתיתקלו בתרגיל דומה.  
  • לומדים לעבוד בהגבלת זמן - מבחני הדפ"ר נערכים בהגבלת זמן. סביר בהחלט להניח שעדיין לא נתקלתם בעבודה בלחץ זמן, ולכן חשוב מאוד לדעת איך עושים זה. גם אם אתם שולטים בחומר ברמה טובה וגם אם אתם מכירים את השאלות, עבודה בהגבלת זמן עלולה ליצור אצלכם חרדה ומתח לפני הבחינה ובמהלכה. אבל החדשות הטובות הן שאפשר לתרגל את זה ואפשר להתרגל לזה. התרגול בערכה בהגבלת זמן יחשוף אתכם לשיטות עבודה מותאמות ויעזור לכם לשפר את מיומנויות הפתרון שלכם, כדי שתישארו רעננים וערניים לאורך כל המבחן. 

מחפשים עוד דרכים להתכונן? יש לנו משהו בשבילכם

סדנת הכנה קבוצתית בזום

רוצים לגלות את כל הטכניקות והטריקים שיעזרו לכם לקבל דפ"ר גבוה? רוצים לקבל הכוונה איך ללמוד למבחני הדפ"ר ולמה כדאי לשים לב?    

סדנת ההכנה שלנו לקראת מבחני הדפ"ר מתקיימת בזום בקבוצות קטנות (עד עשרה משתתפים) בהנחיית מדריך או מדריכה מקצועיים. במהלך שני מפגשים האורכים שלוש שעות כל אחד (שש שעות בסה"כ), ניצור מסגרת למידה מקיפה למבחן הדפ"ר, כדי שיהיו לכם כל הכלים הנדרשים לצלוח את המבחן ולהישאר בחיים 

מה נעשה בסדנה?

  • נכיר את הנושאים הכלולים במבחני הדפ"ר (בעיות חשבון, אנלוגיות מילוליות, צורות ועוד)
  • נלמד אסטרטגיות וטכניקות פתרון יעילות
  • נתרגל שאלות ברמות שונות
  • נרכוש כלים מעשיים להתגברות על חרדת בחינות
  • נחזק את הביטחון העצמי לקראת הבחינה

מפגשי הסדנה הקרובה:  יום חמישי 07.07.22   יום חמישי 14.07.22

המפגשים יתקיימו בשעות 20:00-17:00

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת הרכישה, ונחזור אליכם לתיאום המועד


הכנה בזום לריאיון אישי 

הדרכה אישית בת שעה עם מדריך מנוסה. מטרת ההדרכה היא להפחית את אי הוודאות לקראת הריאיון שייערך לכם בצו הראשון, ובעיקר להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לשאלות שצפויות לעלות בו. לשם כך יערוך לכם המדריך סימולציה של ריאיון אישי. בסיומה ייתן לכם המדריך משוב מפורט על אופן ההתנהלות שלכם בריאיון ועל התשובות שעניתם, יסביר לכם כיצד להבליט את החוזקות שלכם ויצייד אתכם בטיפים ייחודיים.  

סמנו ✓ בתיבת הרכישה, ונחזור אליכם לתיאום מועד ההכנה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.