כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(158) קראו עוד

מעוניינים לתרגל עם המדריכים שלנו וללמוד אסטרטגיות פתרון חדשות? למדו על סדנאות ההכנה שלנו

 

דפ"ר גבוה - כרטיס הכניסה שלכם ליחידות המובחרות בצה"ל

בצו הראשון תעברו מבחנים פסיכוטכניים ממוחשבים שמטרתם תהיה לקבוע את ציון הדפ"ר (דירוג פסיכוטכני ראשוני) שלכם. לדפ"ר יש השפעה ישירה על כל מהלך השירות שלכם, משום שלא רק שהוא עומד בפני עצמו, אלא שהוא גם המרכיב המרכזי בציון הקב"א שלכם (50% ממנו ליתר דיוק). שני הציונים, הדפ"ר והקב"א, יקבעו איך תיראה חוויית השירות שלכם - איפה תוכלו לשרת, באילו תפקידים ובאילו יחידות, וגם אילו אפשרויות קידום יעמדו לפניכם - קצונה, פיקוד ועוד. 

אז איך זה עובד בעצם? טווח הציוני הדפ"ר הוא 90-10, ודרוש ציון 60 לפחות, וציון קב"א 52 לפחות כדי להתקבל ליחידות המובחרות, לתפקידי פיקוד ולקצונה. כלומר, אם ציון הדפ"ר שלכם יהיה פחות מ-60, הוא ישפיע ישירות על ציון הקב"א שלכם, ואף עשוי להוריד אותו מ-52 ולפגוע בסיכויים שלכם להתקבל לתפקידים מובחרים. בדיוק משום כך, חשוב מאוד שתגיעו מוכנים למבחנים הפסיכוטכניים בפרט, ולצו הראשון בכלל. 


איך מתכוננים למבחן הדפ"ר?

כמו בכל מבחן בחיים, הכנה מוקדמת ותרגול הם שם המשחק. כמו שלא תיגשו לטסט בלי לקחת שיעורי נהיגה, או לבגרות במתמטיקה בלי לחרוש לפני, ככה לא כדאי שתגיעו למבחנים הפסיכוטכניים ללא הכנה מוקדמת. אז נכון שאתם לא יודעים מה בדיוק מחכה לכם שם ואיך נראות השאלות, אבל זה בדיוק המקום שבו ערכת ההכנה שלנו נכנסת לתמונה.

    • מכירים את כל נושאי המבחן - הדרך להגיע מוכנים למבחן הדפ"ר היא להתכונן בדיוק למה שמצפה לכם בו. בערכה שלנו תמצאו תרגול בכל הנושאים הצפויים במבחן, וכך תחסכו לעצמכם הפתעות מיותרות.  
    • מתרגלים בליווי הסברים מפורטים - אנחנו בהחלט לא מצפים מכם לקפוץ למים לבד ולהתמודד עם החומר בעצמכם. בסוף כל תרגול תוכלו למצוא הסברים מפורטים לכל שאלה ושאלה, ואלו יעזרו לכם להבין איפה טעיתם ומה אתם צריכים לעשות בפעם הבאה שתיתקלו בתרגיל דומה.  
    • לומדים לעבוד בהגבלת זמן - מבחני הדפ"ר נערכים בהגבלת זמן, כך שעבור כל שאלה מוקצבות דקות ספורות למענה. גם אם אתם שולטים בחומר ברמה טובה, התנסות במענה תחת לחץ זמן שכזה בפעם הראשונה במבחן עלולה לפגוע בתפקודכם ובתוצאותיכם. החדשות הטובות הן שקיימות דרכים לתרגל שאלות דפ"ר בהגבלת הזמן הקצרה האופיינית למבחן, ואפשר להתרגל לעבודה בתנאים שכאלו. הערכה של מכון נועם לא רק תיתן לכם להתנסות בתרגול בהגבלת זמן, אלא גם תחשוף אתכם לשיטות פתרון מועילות שיסייעו לכם לפתור את השאלות במהרה.

 

רגע לפני שאתם יוצאים לדרך ומתחילים לעבוד בשביל התפקיד שעליו אתם חולמים, חשוב שתדעו שאתם לא הולכים לעשות את זה לבד. אני מזמינה אתכם לכתוב לי למייל ask.romi@machon-noam.co.il, ולשאול אותי כל מה שעולה על דעתכם בזמן התרגול, להתייעץ, לבדוק ולשתף בקשיים שאולי עוד יצוצו. 

בהצלחה!


הדרכה אחד על אחד למבחני הדפ"ר

מפגש הדרכה אישי בן 90 דקות עם מדריכה פסיכוטכנית מצוות ההדרכה של המכון. המפגש מתלווה לערכת האונליין, ומאפשר היכרות מעמיקה יותר עם הנושאים הצפויים במבחני הדפ"ר. בנוסף, הוא יאפשר לכם להעלות את כל השאלות והנושאים שבהם התקשיתם במהלך התרגול ולהיעזר במדריכה כדי ללמוד כיצד להתמודד איתם בצורה טובה. במהלך המפגש תצייד אתכם המדריכה בטיפים חשובים ובשיטות פתרון יעילות, אשר יסייעו לכם להתמודד עם הגבלת הזמן שבמבחנים. לקראת סופו, תכוון אתכם המדריכה כיצד להמשיך להתכונן בעזרת ערכת ההכנה עד הבחינה.

מעוניינים? סמנו  בתיבת הרכישה ונחזור אליכם לתיאום מועד המפגש שלכם 


הכנה בזום לריאיון אישי 

הדרכה אישית בת שעה עם מדריך מנוסה. מטרת ההדרכה היא להפחית את אי הוודאות לקראת הריאיון שייערך לכם בצו הראשון, ובעיקר להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לשאלות שצפויות לעלות בו. לשם כך יערוך לכם המדריך סימולציה של ריאיון אישי. בסיומה ייתן לכם המדריך משוב מפורט על אופן ההתנהלות שלכם בריאיון ועל התשובות שעניתם, יסביר לכם כיצד להבליט את החוזקות שלכם ויצייד אתכם בטיפים ייחודיים.  

סמנו  בתיבת הרכישה, ונציג שירות הלקוחות יחזור אליכם לתיאום מועד ההכנה

 


אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.