כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(4) קראו עוד

מיונים במשרד הביטחון - איזו הכנה מתאימה לך?

הכנה למבחנים הפסיכוטכניים

המבחנים הפסיכוטכניים בוחנים מיומנויות קוגניטיביות כמו הסקת מסקנות, מהירות מחשבה, יכולות אנליטיות, תפיסה מרחבית ועוד. בין היתר, במבחנים הפסיכוטכניים של משרד הביטחון תיבחנו בנושאים הבאים: אנלוגיות, סדרות, מטריצות, אנגלית, זריזות ודיוק ועוד.

ערכת האונליין שלנו תאפשר לכם להגיע לרמה גבוהה של שליטה בחומר ולפתח מיומנות של מענה מהיר כפי שנדרש במבחנים הפסיכוטכניים. הערכה כוללת תרגול של כל נושאי המבחנים (בהגבלת זמן, כמו במבחן האמיתי), לצד הסברים ברורים ושיעורי וידיאו בנושאים מרכזיים. בנוסף, בערכה תמצאו גם חומר תיאורטי על מבחני האישיות שיש במיונים וסימולציה של מבחן אישיות ממוחשב.

הכנה למבחנים הפסיכוטכניים + מבחן אמינות

מבחן האמינות נועד לאתר נטיות אישיות ודפוסי התנהגות שעלולים להיתפס כבעייתיים בביצוע תפקידים מסוימים במשרד הביטחון, משרד שעוסק בתחומים רגישים ולכן מעמיד סטנדרטים גבוהים מאוד של אמינות. במבחן תתבקשו לדרג את הסכמתכם עם היגדים בנושאים של יחסי אנוש, צריכת סמים ואלכוהול, התנהלות כלכלית ועוד.

במסגרת הכנה זו תקבלו, נוסף על ערכת האונליין למבחנים הפסיכוטכניים, גם ערכת אונליין למבחן אמינות. הערכה כוללת תרגול ממוקד בתחומים העיקריים שנבדקים במבחן, שלוש סימולציות מלאות של המבחן וגם חומר תיאורטי שטוב לדעת בנושא. אחרי התרגול כבר לא תהיו מופתעים מאף שאלה במבחן ויהיו לכם את הכלים לגשת אליו בצורה מושכלת.

הכנה למבחנים הפסיכוטכניים + מבחן אמינות + ריאיון אישי

הריאיון האישי הוא הדרך של משרד הביטחון לקבל חוות דעת מעמיקה ומקצועית על ההתאמה שלכם למשרה. במהלך הריאיון תישאלו על הניסיון הקודם שלכם, על העניין והשאיפות שלכם בתפקיד, על הסיבות שבגינן אתם מחפשים עבודה חדשה וכן הלאה.

חבילת ההכנה הזאת כוללת, לצד ערכות האונליין למבחנים הפסיכוטכניים ולמבחן האמינות, גם הכנה בזום לריאיון האישי עם מדריך או מדריכה מצוות המכון. במסגרת ההכנה תעברו סימולציה של הריאיון שעורכים במשרד הביטחון, ולאחר מכן תקבלו משוב על המענה שלכם. כך תוכלו להגיע לריאיון מוכוונים למה שמחפשים בתפקיד ומצוידים בדוגמאות ובטיפים שיעזרו לכם להשאיר רושם מעולה.


תוספות

התוספות נועדו לאפשר לכם לבנות את חבילת ההכנה המתאימה לכם ולהגיע מוכנים למבדקים נוספים שמצפים לכם ביום המיון. 

הכנה לדינמיקה קבוצתית

מבחן הדינמיקה הקבוצתית נערך לצד מועמדים אחרים, ונועד לבחון את האופן שבו אתם עובדים בתוך צוות - האם אתם מצליחים לעבוד בשיתוף פעולה עם אחרים כדי להשלים משימות קבוצתיות? איך אתם מתמודדים עם חילוקי דעות בתוך הצוות? עד כמה אתם מובילים ויוזמים, ועד כמה אתם נותנים מקום למשתתפים אחרים?

ההכנה שלנו לדינמיקה הקבוצתית אורכת שלוש שעות ונערכת בקבוצה של עד שבעה אנשים בזום או במכון נועם (לבחירתכם). במהלך ההכנה תעברו סימולציה של דינמיקה קבוצתית, שבה תתבקשו להשלים משימות שמאפיינות את המיונים למשרד הביטחון. לאחר מכן תקבלו משוב פרטני על התפקוד שלכם בסימולציה בהתאם לדגשים הנדרשים בתפקיד.

נשמע טוב? סמנו ✓ בתיבת המכירה

הכנה לריאיון האישי 

הכנה זו רלוונטית לרוכשי ההכנה למבחנים הפסיכוטכניים בלבד. 

רוצים למקד את ההכנה שלכם במבחנים הפסיכוטכניים ובריאיון האישי בלבד? אין בעיה - תוכלו להוסיף לערכת האונליין למבחנים הפסיכוטכניים גם הכנה אישית בזום לריאיון שעורכים במשרד הביטחון.

בהכנה תעברו סימולציה של הריאיון עם מדריך או מדריכה מטעם המכון, שישאלו אתכם את כל השאלות הקשות שצפויות לכם במיונים. בסיום הסימולציה המדריך או המדריכה יעברו איתכם תשובה-תשובה ויעזרו לכם לשפר ולחדד את המסרים שלכם כך שידגישו את ההתאמה שלכם לתפקיד.

נשמע טוב? סמנו ✓ בתיבת המכירה


המלצות

4.8
כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.