כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(29) קראו עוד

אילו הכנות אנחנו מציעים?

הכנה אונליין לפסיכוטכני

המבחנים הפסיכוטכניים של פילת כוללים לא מעט נושאים (אחוזים, הסקה כמותית, אנגלית, גלגלי שיניים, איתור תקלות טכניות ועוד), ונערכים בהגבלת זמן, שתותיר לכם בממוצע 40-30 שניות לשאלה. זה אומר שכדי להצליח בהם תצטרכו להפגין מיומנות גבוהה. בערכת האונליין שלנו תוכלו למצוא יחידות תרגול בכל אחד מנושאי המבחנים - כולן בהגבלת זמן, כמו במבחן האמיתי. בסוף כל תרגול תקבלו דו"ח תוצאות עם פתרונות והסברים מלאים, שיעזרו לכם להמשיך ולהשתפר עד למועד המבחן. בחלק האחרון של ההכנה תוכלו לערוך סימולציה מלאה, שהיא הדבר הקרוב ביותר למה שצפוי לכם במבחנים הפסיכוטכניים, ולקבל אינדיקציה לגבי רמת המוכנות שלכם.

 

הכנה אונליין למבחן אמינות*

לא קשה ליפול במבחן אמינות: העיסוק שלו בנושאים רגישים (כמו צריכת סמים ואלכוהול, יחסים עם קולגות והתנהלות מוסרית ביום-יום) עלול להכניס מועמדים רבים ללחץ ולגרום להם להתבלבל ולפספס ניואנסים חשובים. בעזרת ערכת האונליין שלנו תוכלו ללמוד על הרציונל שעומד מאחורי השאלות השונות במבחן, לתרגל שאלות בתחומים העיקריים שמאפיינים אותו ולהתנסות בשלוש סימולציות מלאות שלו. וכדי שתגיעו הכי מוכנים שיש ללחץ של המבחן האמיתי, תִזמנו כל שאלה בסימולציות ב-10 שניות והוספנו התראות מלחיצות שיופיעו לכם על המסך, כפי שנהוג במכוני המיון. 

*הכנה זו היא חלק מחבילת ההכנה פסיכוטכני + אמינות 

 

הכנה למבחן דואר*

מבחן הדואר הוא אחד המבחנים המאתגרים ביותר שמכוני המיון עורכים למועמדים לתפקידי ניהול. אומנם השם שלו מעורר קונוטציה של מבחן אדמיניסטרטיבי, אבל בפועל מדובר במבחן שבודק כישורים ניהוליים קריטיים, כגון היכולת לתעדף משימות בצורה מושכלת, להתמודד עם מצבי לחץ ולקבל החלטות בזריזות. במסגרת ההכנה שלנו תתנסו בסימולציה מלאה של המבחן, שבה תתבקשו לטפל ברשימת משימות והודעות שימתינו לכם בתיבת מייל, ובו בזמן להתמודד עם הפרעות ובלת"מים שיצוצו תוך כדי המבחן. מייד עם תום הסימולציה המדריך או המדריכה שילוו אתכם בהכנה ייתנו לכם משוב מפורט, שיכלול ניתוח של התפקוד שלכם וההחלטות שקיבלתם, ויעזרו לכם להבין מה עליכם לעשות כדי לשפר את הביצועים שלכם במבחן האמיתי, בהתאם למה שמצופה מכם בתפקיד.

משך ההכנה: שעה וחצי

*הכנה זו היא חלק מחבילת ההכנה פסיכוטכני + אמינות + דואר

 

תוספת מומלצת: הכנה לריאיון

ההכנה לראיון עבודה מתחילה בסימולציה של ריאיון מלא עם מדריך או מדריכה מצוות המכון. הסימולציה תותאם לתפקיד שאתם מועמדים אליו, כך שתוכלו להתנסות במענה על השאלות שיעלו בריאיון. לאחר הסימולציה המדריך או המדריכה ייתנו לכם פידבק על ההתנהלות שלכם בריאיון: האם המענה שלכם מתאים למה שמחפשים בתפקיד, מה שפת הגוף שלכם משקפת ואילו חוזקות כדאי לכם להבליט.

משך ההכנה: שעה


המלצות

5.0
כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.