איך מתכוננים למבחנים הפסיכוטכניים עם ערכת האונליין שלנו? 

ערכת האונליין שלנו מותאמת ללמידה עצמית, והיא כוללת קובצי הדרכה, תרגולים, סימולציה - ובקיצור, את כל מה שאתם צריכים כדי להגיע מוכנים ליום המיון. הנה הסבר קצר על תהליך הלמידה בערכה: 

מסירים חלודה - בערכה תמצאו קובצי הדרכה ורענון בנושאים כמותיים בסיסיים שחשוב להכיר לקראת המבחן. שליטה בנושאים האלה יכולה להקפיץ את הביצועים שלכם במבחן ולקצר משמעותית את זמן הפתרון שלכם בפרקים הכמותיים.

מתרגלים - ערכת ההכנה כוללת פרקי תרגול בכל נושאי הבחינה ובכל רמות הקושי, מתוזמנים בהתאם להגבלת הזמן בבחינה. בכל פרק תרגול יופיע לכם גם קובץ הדרכה עם הנחיות מפורטות וטיפים לפתרון יעיל ומהיר.

מתנסים בסימולציה - לאחר שתרגישו שרכשתם שליטה בנושאי המבחן השונים, תוכלו להמשיך לסימולציה מלאה של המבחן. תוצאות הסימולציה הן האינדיקציה הכי טובה למוכנות שלכם למבחן. לא קיבלתם בדיוק את הציון שרציתם? תוכלו לחזור על הנושאים שהתקשיתם בהם ולשפר ביצועים.

לומדים מטעויות - בסוף הסימולציה ובסוף כל פרק תרגול תקבלו דו"ח תוצאות עם פתרונות והסברים לכל השאלות. מעבר יסודי על הדו"ח הוא הדרך הכי טובה ללמוד מהטעויות שלכם וללמוד שיטות פתרון חדשות ומהירות.

הצצה לשלבי המיון הנוספים - בערכה מחכה לכם גם חומר תיאורטי על מבחני מיון נוספים שצפויים לכם (ריאיון אישי, דינמיקה קבוצתית ומבחני אישיות ואמינות) וסימולציה מלאה של מבחן אישיות ממוחשב עם יותר מ-200 שאלות.

אז מה כוללת הערכה?

  • תרגול מילולי: לוגיקה, הבנת הנקרא, תרשימים
  • תרגול כמותי: בעיות חשבון, סדרות, הסקה כמותית, סדר פעולות חשבון
  • תרגול צורות: צורות בשורה, צורות תלת-ממד
  • תרגול זריזות ודיוק: השוואת תווים, בדיקת נתונים ועוד
  • תרגול טכני: גלגלי שיניים וגלגלות, חשמל, איתור תקלות ועוד
  • תרגול אנגלית: הבנת הנקרא
  • סימולציה: התנסות במבחן פסיכוטכני מלא

  • הסרת חלודה: קובצי הדרכה בנושאים כמותיים
  • מידע וטיפים: מידע תיאורטי על ריאיון אישי, דינמיקה קבוצתית ומבחני אישיות ואמינות
  • מבחן אישיות: סימולציה של מבחן אישיות ממוחשב

שימו  - ההכנה שלנו מותאמת ליום המיונים שנערך במכון פילת, וכוללת מבחנים ייעודיים לתפקידים שונים. 


לשדרוג ההכנה: הכנות שאפשר להוסיף לערכת האונליין

הכנה למבחן האמינות הממוחשב

מבחן האמינות נועד לבחון את מידת היושרה והמוסר שלכם במקום העבודה ובכלל, וכך לאתר נטיות או התנהגויות שאינן רצויות מבחינת המעסיקים או החברה. במהלך המבחן יוצגו לפניכם היגדים שבודקים היבטים כמו שימוש בסמים ואלכוהול, התנהלות עם כספים, יחסים בין-אישיים ועוד, ותתבקשו לסמן עד כמה הם נכונים לגביכם. כדי להגיע מוכנים למבחן, מומלץ להכיר את סוגי השאלות, לדעת מה מצופה מעובדי החברה וללמוד איך נכון לגשת לגשת לשאלות. בערכת ההכנה שלנו תמצאו תרגול ממוקד לפי התכונות הנבדקות במבחן, שלוש סימולציות מלאות של המבחן וגם חומר תיאורטי שיסייע לכם להבין את הרציונל שמאחורי ההיגדים במבחן.

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת המכירה

 הדרכה אחד על אחד לקראת המבחנים הפסיכוטכניים

מפגש ההדרכה האישי לקראת המבחנים הפסיכוטכניים מתאים בול למועמדים שמעדיפים ליווי קצת יותר צמוד בתהליך ההכנה שלכם. במפגש אפשר להעלות נושאים שהתקשיתם בהם במהלך התרגול בערכה, ולקבל הסבר יסודי וטיפים מעולים מהמדריכות המקצועיות שלנו. אם אתם מרגישים שיש לכם פערי מידע כלשהם, שמפריעים לכם להתמודד עם השאלות, תוכלו לעבוד גם על זה במפגש ההדרכה. בנוסף, המדריכה במפגש תבנה עבורכם תוכנית למידה מותאמת אישית להמשך התרגול, כדי שתמשיכו להשתפר עד למועד המבחן. מפגש ההדרכה נמשך שעה וחצי ומתקיים בזום או במכון נועם, לבחירתכם.

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת המכירה, וניצור איתכם קשר לתיאום מועד ההדרכה

הכנה לריאיון מצולם

במכון פילת החלו לאחרונה לערוך גם ראיונות מצולמים למועמדים. מדובר בראיונות שבהם תידרשו לשבת מול מצלמת המחשב ולענות על שורה של שאלות שיופיעו על הצג. על פי רוב, המענה על השאלות יוגבל בזמן, חצי דקה עד שתי דקות לכל שאלה. כפי שאפשר להבין מתיאור זה, בריאיון מצולם אין מראיין או מראיינת, מה שיכול אולי להישמע כמו יתרון, אבל בפועל עלול לייצר תחושה של אי נוחות ומלאכותיות, וגם להקשות עליכם להבין אם התשובות שלכם עונות על הציפיות מכם. ברגע שאין מראיין או מראיינת, אין מי שיכוון אתכם בריאיון, יחדד שאלה שלא לגמרי הבנתם, יגיב על התשובות שלכם או אפילו יסגיר בשפת הגוף שלו מה הוא חושב עליהן. זה רק אתם והמחשבות שלכם והשאלות והמצלמה.  
ההכנה שלנו נועדה לעזור לכם להתכונן לכל האתגרים שמציב ריאיון מצולם. בשלב הראשון נשלח לכם שאלות המאפיינות את המיונים של פילת, ואתם תצטרכו לצלם את עצמכם משיבים עליהן. בשלב הבא מדריך או מדריכה מקצועיים יעברו על התשובות שלכם, וישלחו לכם משוב כתוב ומפורט על כל אחת מהתשובות שלכם. בין השאר יכלול המשוב הסבר על הציפיות מהמועמדים למשרה, וכן הנחיה כיצד לבנות את התשובות שלכם כך שידגישו את היכולות והכישורים שלכם שרלוונטיים לתפקיד. המשוב יינתן תוך 3 ימי עסקים.

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת המכירה, וניצור איתכם קשר לתיאום מועד ההדרכה


הכנה מלאה: ערכות אונליין + הדרכות אישיות בזום או במכון

ערכת האונליין היא הבסיס לתרגול, אבל אם אתם רוצים הכנה מקיפה לכל מבחני המיון - חבילת ההכנה המלאה שלנו היא מה שאתם מחפשים. החבילה מורכבת משתי ערכות אונליין וארבעה מפגשי הדרכה:

ערכת אונליין + הדרכה אישית למבחנים הפסיכוטכניים - חבילת ההכנה המלאה כוללת גם את ערכת האונליין שלנו למבחנים הפסיכוטכניים, וגם מפגש הדרכה אישי של שעה וחצי עם מדריכה פסיטוכנית מהמכון. במפגש המדריכה תעבוד איתכם על הנושאים שאתם מתקשים בהם, תענה על שאלות שעלו לכם במהלך התרגול בערכה, תלמד אתכם טריקים יעילים לפתרון ותבנה איתכם לו"ז מותאם אישית להמשך התרגול.

ערכת אונליין + הכנה אישית למבחני אישיות ואמינות - מבחני האישיות והאמינות הם מבחנים שנועדו לבחון תכונות אופי, נטיות אישיות ודפוסי התנהגות, כדי לבחון את מידת ההתאמה שלכם לתפקיד ולארגון. ההכנה שלנו היא הכנה מעשית, שמורכבת מערכת הכנה אונליין וממפגש הדרכה אישי של שעה. בשלב הראשון תענו על שאלון אישיות ממוחשב ושאלון אמינות ממוחשב המדמים את המבחנים האמיתיים. בשלב השני, מדריך או מדריכה מטעם המכון יעברו איתכם על התשובות שלכם, ייתנו לכם משוב מפורט ויסייעו לכם להבין איך נכון לגשת לשאלות.

הכנה לריאיון האישי - בשונה מראיונות עבודה סטנדרטיים, שעוסקים בעיקר בהיבטים מקצועיים, ראיונות בימי מיון מתמקדים בדרך כלל בהיבטים אישיותיים-התנהגותיים. לרוב, הריאיון ייגע בנושאים כמו היחס שלכם למנהלים ולעמיתים במקומות העבודה הקודמים שלכם, וכן בהצלחות ובכישלונות לאורך הקריירה. מפגש ההדרכה אורך שעה, ובמסגרתו תעברו סימולציה של הריאיון, כדי שתוכלו להתנסות במענה על השאלות שמאפיינות את המיונים בפילת. לאחר מכן תמשיכו לשיחת משוב מהמדריך או המדריכה שערכו את הריאיון. המשוב ישקף לכם איזה רושם אתם מותירים, וייתן לכם כלים לשיפור ההתנהלות שלכם בסיטואציה המלחיצה של ריאיון.

הדרכה לדינמיקה קבוצתית - מבחן הדינמיקה הקבוצתית הוא מבחן שמטרתו לבחון את ההתנהלות שלכם בתוך קבוצה. במסגרת ההכנה שלנו תעברו סימולציית דינמיקה של כשלוש שעות, שנערכת בקבוצה של עד שבעה משתתפים. במהלך הסימולציה תקבלו משימות של דינמיקה קבוצתית הבוחנות יכולות הנהגה, שיתוף פעולה ועבודה בצוות תחת לחץ. בסיום הסימולציה המדריכים ייתנו משוב אישי ומפורט לכל משתתף ומשתתפת בקבוצה. המשובים יינתנו מול שאר המשתתפים כדי שתוכלו ללמוד כמה שיותר מהביצועים של כולם, להבין מה הדרך הטובה ביותר לגשת למשימת הדינמיקה ובמה עליכם להשתפר לקראת המבחן האמיתי. 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.