כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(16) קראו עוד

הכנה אונליין למבחנים הפסיכוטכניים

המבחנים הפסיכוטכניים מורכבים משאלות אמריקאיות בסדרה של נושאים: חשיבה כמותית, חשיבה מילולית, זריזות ודיוק ועוד. לכאורה, הנושאים האלה לא בהכרח מתקשרים לתפקידים השונים בשב"כ, אבל במכון פילת משתמשים במבחנים האלה כדי לבדוק שלמועמדים יש את הכישורים הקוגניטיביים הבסיסיים שנדרשים מאנשי שב"כ.

ערכת האונליין שלנו מותאמת למיונים שעורכים במכון פילת, והיא בנויה בצורה כזו שתוכלו בהדרגה, ובאופן עצמאי, לרכוש שליטה בכל נושאי המבחנים הפסיכוטכניים. ככה זה עובד:

מבינים לעומק - לפני התרגול של כל נושא, אנחנו ממליצים לקרוא את קובץ ההדרכה המצורף. כך תבינו מה מצפה לכם בכל תרגול (בכל זאת, מדובר בנושאים שלא פגשתם הרבה זמן) ותלמדו טכניקות לפתרון מהיר ויעיל.

צוללים לתרגול - מתחילים בכמה יחידות תרגול בכל נושא: מטריצות, סדרות, לוגיקה, זריזות ודיוק ועוד. בהתאם לביצועים שלכם בשלב זה, תוכלו לתכנן את המשך התרגול (כלומר על אילו נושאים כדאי לכם להתעכב יותר ועל אילו פחות).

נכנסים לקצב - הגבלת הזמן היא אלמנט קריטי במבחן. השאיפה שלנו היא שתצליחו לפתור את השאלות כמה שיותר מהר, וכדי להרגיל אתכם לכך הגבלנו את הזמן בכל יחידות התרגול בערכה (בהתאם למבחן). תזכרו שזה לטובתכם 

לומדים מטעויות - בסיום כל יחידת תרגול תקבלו דו"ח תוצאות עם פתרונות והסברים לכל השאלות. כך תכירו טכניקות פתרון חדשות (אפילו בשאלות שצדקתם בהן!), תלמדו מהטעויות שלכם ותבינו באילו נושאים אתם עוד צריכים להעמיק.

בונוס! מקבלים הצצה למבחני המיון הנוספים - בערכה יש סימולציה של מבחן אישיות ממוחשב פלוס חומר תיאורטי על מבחני אישיות ואמינות, על הדינמיקה הקבוצתית ועל הריאיון האישי.


שדרגו את ההכנה שלכם עם התוספות הבאות:

הכנה לריאיון האישי

במסגרת המיונים היסודיים לשירות הביטחון תעברו גם ריאיון אישי עם פסיכולוג או פסיכולוגית מטעם פילת. המטרה בריאיון היא לוודא שאתם מתאימים לפרופיל האישיותי שמחפשים אצל אנשי השב"כ, ולשם כך תישָאלו שאלות עומק על ניסיון החיים האישי והמקצועי שלכם, מה הוביל אתכם להגיש מועמדות לשב"כ ועוד. 

אנחנו מציעים הדרכה של שעה לקראת הריאיון האישי שתעברו במיונים. ההדרכה כוללת סימולציה של ריאיון מול מדריך או מדריכה מהמכון, ובסיומה משוב על ההתנהלות שלכם - אילו תשובות כדאי לכם לשפר, איך נכון להציג את החוזקות ואת החולשות שלכם, למה חשוב לשים לב בשפת הגוף שלכם וכן הלאה.

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת המכירה וניצור איתכם קשר לתיאום מועד ההכנה

 

הכנה לדינמיקה הקבוצתית

במבחן הדינמיקה הקבוצתית בפילת תתבקשו להשלים משימות בשיתוף פעולה עם מועמדים אחרים לשב"כ. זה מבחן שנועד להעריך, בין היתר, את היכולת שלכם לעבוד בצוות, להפגין מנהיגות מבלי להשתלט על הסיטואציה ולהתמודד עם קונפליקטים בתוך קבוצה.

ההדרכה שלנו לקראת הדינמיקה הקבוצתית אורכת שלוש שעות ונערכת בקבוצה של עד שבעה משתתפים. במהלך ההדרכה תתנסו בסימולציה של הדינמיקה - תקבלו משימות האופייניות למיונים לשב"כ בפילת, ותתבקשו להשלים אותן במסגרת קבוצתית. לאחר מכן, כל משתתף ומשתתפת יקבלו משוב אישי על תפקודם בסימולציה.

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת המכירה וניצור איתכם קשר לתיאום מועד ההכנה

 

הכנה למבחן אמינות

שירות הביטחון הכללי מצפה לסטנדרטים גבוהים מאוד של אמינות מהעובדים שלו. אחד הכלים שלו לבדוק את זה הוא מבחן אמינות, שבוחן עמדות בנושאים רגישים ונפיצים כמו צריכת סמים ואלכוהול, נאמנות למקום העבודה, מוסר במקום העבודה וכו'. מדובר במבחן מלא ניואנסים וניסוחים מעורפלים, ובלי היכרות מוקדמת איתו אפשר בקלות להיכשל בו. 

בערכת האונליין שלנו תמצאו תרגול ממוקד של התחומים העיקריים שנבדקים במבחן, לצד שלוש סימולציות מלאות שלו, שיספקו לכם את ההתנסות הקרובה ביותר לדבר האמיתי. בערכה יש גם חומר תיאורטי שיעזור לכם להבין מה הרציונל שעומד מאחורי המבחן ואיך כדאי לגשת אליו. 

מעוניינים? סמנו ✔ בתיבת המכירה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.