הכנה אונליין למבחנים הפסיכוטכניים

ערכת האונליין שלנו למבחנים הפסיכוטכניים מותאמת למיונים שעורכים במכון פילת למועמדים לשב"כ. תוכלו למצוא בה קובצי הדרכה שיעזרו לכם לרענן את הזיכרון ולהשלים פערים, אם יש כאלו, ופרקי תרגול בכל הנושאים שתפגשו במבחנים הפסיכוטכניים: מטריצות, סדרות, לוגיקה, הסקה מתרשים ועוד (הפירוט המלא בתיבת המכירה). כדי להרגיל אתכם להגבלת הזמן של המבחנים האמיתיים, גם בערכה יהיה לכם זמן קצוב מראש להשלים כל פרק תרגול. וכדי שתלמדו מהטעויות שלכם ותתרגלו בצורה חכמה, בסיום כל פרק תרגול תקבלו דוח תוצאות עם פתרונות והסברים לכל השאלות. 

לצד התרגול למבחנים הפסיכוטכניים, בערכה מחכים לכם גם קובצי הדרכה לשאר המבחנים שצפויים לכם במיונים: מבחני אישיות ואמינות, דינמיקה קבוצתית וריאיון אישי. 

 

תוספת לערכה: הכנה למבחן אמינות ממוחשב

שירות הביטחון הכללי מצפה לסטנדרטים גבוהים מאוד של אמינות מהעובדים שלו. אחד הכלים שלו לבדוק את זה הוא מבחן אמינות, שבוחן עמדות בנושאים רגישים ונפיצים כמו צריכת סמים ואלכוהול, נאמנות למקום העבודה, מוסר במקום העבודה וכו'. מדובר במבחן מלא ניואנסים וניסוחים מעורפלים, ובלי היכרות מוקדמת איתו אפשר בקלות להיכשל בו. 

בערכת האונליין שלנו תמצאו תרגול ממוקד של התחומים העיקריים שנבדקים במבחן, לצד שלוש סימולציות מלאות שלו, שיספקו לכן את ההתנסות הקרובה ביותר לדבר האמיתי. בערכה יש גם חומר תיאורטי שיעזור לכם להבין מה הרציונל שעומד מאחורי המבחן ואיך כדאי לגשת אליו. 

מעוניינים? סמנו ✔ בתיבת המכירה


הכנה מלאה למיונים

ההכנה המלאה שלנו כוללת בתוכה את הערכות ואת ההדרכות הבאות (אפשר לקיים אותן במכון או בזום, לבחירתכם):

מבחנים פסיכוטכניים - ערכת אונליין + הדרכה אישית

ההכנה למבחנים הפסיכוטכניים כוללת את ערכת האונליין (שפירטנו עליה כאן) והדרכה אישית של שעה וחצי עם מאבחנת פסיכוטכנית. ההדרכה נועדה בעיקר כדי לחזק את הנושאים שהתקשיתם בהם במהלך התרגול בערכה, ללמד אתכם שיטות פתרון שיעזרו לכם במבחן, ולהנחות אתכם לגבי ההמשך ההכנה.  

מבחני אישיות ואמינות - ערכת אונליין + הדרכה אישית

הכנה זו כוללת ערכת אונליין למבחני אישיות ואמינות והדרכה אישית של שעה. בערכה יש סימולציות של מבחני אישיות ואמינות, תרגול ממוקד בהתאם לתחומים שנבדקים במבחן האמינות וגם רקע תיאורטי על המבחן. בהדרכה, המדריך או המדריכה ינתחו את הביצועים שלכם במבחני האישיות שהשלמתם ובאחת הסימולציות של מבחן האמינות, וייתנו לכם דגשים חשובים שכדאי לדעת לקראת המבחן.

דינמיקה קבוצתית - הדרכה קבוצתית

הדרכה של שלוש שעות בקבוצה של עד שבעה משתתפים. במהלך ההדרכה תעברו סימולציה של דינמיקה קבוצתית - כלומר, תקבלו משימות שתצטרכו להשלים כקבוצה, בהתאם למשימות שצפויות לכם בפילת. לאחר מכן יוקדש זמן למשוב לכל משתתף ומשתתפת.

ריאיון אישי - הדרכה אישית

הדרכה של שעה לקראת הריאיון האישי שתעברו במיונים בפילת. ההדרכה כוללת סימולציה של ריאיון מול מדריך או מדריכה מהמכון, ובסיומה משוב על ההתנהלות שלכם. המטרה כאן היא להכין אתכם לשאלות הנוגעות להתאמתכם לפרופיל האישיותי שמחפשים אצל אנשי שב"כ. 

המלצות

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.