כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(16) קראו עוד

 

על המבחן 

מפע"ם (מבחן פסיכומטרי ממוחשב) הוא מבחן אדפטיבי*, הכולל ארבעה פרקים: מטלת כתיבה, מבחן חשיבה מילולית, מבחן חשיבה כמותית ומבחן באנגלית. כל פרקי הבחינה מתבצעים באופן ממוחשב, למעט מטלת החיבור שאותה תוכלו לבחור אם להקליד או לכתוב. 

כדי להיבחן במפע"ם יש לקבל אישור מהיחידה לבחינות מותאמות במרכז הארצי לבחינות ולהערכה.

  מבחן אדפטיבי (מותאם) הוא מבחן ממוחשב, אשר מתאים את עצמו לרמת הנבחן. השאלות במבחן לקוחות מתוך מאגר גדול, שבו רמות קושי שונות, והוא מבוסס על אלגוריתם שמתאים את רמת השאלות לידיעותיו של הנבחן. תוכנו ואורכו של המבחן משתנים בהתאם לרמת הנבחן.   


איך ההכנה יכולה לעזור לכם? 

5 הסימולציות הכלולות בערכה מאגדות את פרקי המבחן השונים, והן נועדו לספק לכם חוויה הקרובה לחוויית המבחן האמיתי. בעיקר הן מאפשרות לכם להתמודד עם סוגים שונים של שאלות בכל נושא ונושא ועם עבודה במגבלת זמן.   

בסיום כל סימולציה תקבלו דו"ח תוצאות מלא. בעזרת הדו"ח תוכלו להבין באילו שאלות טעיתם, וכך ללמוד באילו נושאים אתם מתקשים. נוסף על כך, הדו"ח כולל הסברים מלאים לכל שאלה ושאלה, אשר יאפשרו לכם לאמץ אסטרטגיות פתרון יעילות ובעיקר ללמוד מהטעויות שלכם. כך מהתנסות להתנסות תשפרו את ביצועיכם ותצברו ביטחון, ותוכלו להגיע למבחן מוכנים ורגועים.  


"ברצוני להודות לכם על המקצועיות, האדיבות והמסירות שלכם לאורך החודשיים האחרונים. על ההערות הבונות, המקצועיות והמעשירות. אתם נכס! מקווה שתמשיכו לסייע כך לתלמידים רבים בהמשך!"

 

נבחנת במפע"ם, אפריל 2020

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.