כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
(15) קראו עוד

הכנה אונליין למבחנים הפסיכוטכניים של מכון פסיפס

המבחנים הפסיכוטכניים של מכון פסיפס הם מבחנים שמותאמים למגוון תפקידים ובודקים יכולות מילוליות, חשיבה כמותית, תפיסה טכנית, תפיסה מרחבית ועוד. לעומת מרבית מכוני המיון, המבחנים שפסיפס עורכים הם אדפטיביים. כלומר, מדובר במבחנים ש"לומדים" את הרמה של הנבחנים ומתאימים לה את השאלות המוצגות, כך שכל נבחן ונבחנת מקבלים מבחן אחר. זה עובד בצורה כזאת: השאלות הראשונות במבחן הן שאלות ברמה בינונית; אם תענו עליהן נכונה יוצגו לפניכם שאלות קשות יותר, ואם תטעו יוצגו לפניכם שאלות קלות יותר. כדי לקבל ציון גבוה, עליכם לענות נכון על כמה שיותר שאלות, גם בדרגות הקושי הגבוהות. 

ערכת האונליין שלנו תכין אתכם למבחנים הממוחשבים והאדפטיביים של מכון פסיפס ותעזור לכם למקד את הלמידה. אומנם הערכה שלנו לא אדפטיבית, אך היא כוללת מבחר של שאלות בכל רמות הקושי, שיכינו אתכם למבחן באופן הדרגתי ויעזרו לכם להתמודד עם כל האתגרים שהוא מזמן. הערכה מיועדת ללימוד עצמי, ותוכלו ללמוד איתה מכל מקום ובכל זמן.

איך לומדים למבחנים של פסיפס עם הערכה שלנו?

  • לומדים את הבסיס - הערכה שלנו מכילה חומרי הדרכה מפורטים שיעזרו לכם ללמוד את החומר ולהשלים פערים. כמו כן, חומרי הלימוד מציגים שיטות פתרון יעילות שיסייעו לכם להתמודד עם הגבלת הזמן המחמירה במבחן. 
  • מתרגלים את הנושאים - אחרי שלמדתם את הבסיס, הגיע הזמן לתרגל את החומר. בערכה תרגול רב המחולק לפי נושאי המבחן. התרגול יקנה לכם את המיומנות הנדרשת לפתרון מהיר ויעזור לכם להכיר את כל סוגי השאלות. כמו כן, התרגול כולל את כל רמות הקושי, כך שתוכלו להתמודד עם כל השאלות שהמבחן האדפטיבי יציב לפניכם. 
  • לומדים מטעויות ומשתפרים - בסיום כל פרק תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מפורט. הדו"ח כולל פתרונות והסברים מלאים לכל שאלה, והוא יאפשר לכם לבחון את הביצועים שלכם במבחן. הדוחות ישקפו את הנושאים החזקים והחלשים שלכם, ויאפשרו לכם להבין באילו נושאים עליכם להתמקד כדי לשפר את הציון הסופי שלכם. 
  • בונוס! מבחן אישיות - מלבד הכנה למבחנים הפסיכוטכניים, בערכה שלנו תמצאו גם הכנה למבחני האישיות. ההכנה כוללת סימולציה מלאה של מבחן אישיות ממוחשב, שבסיומה תקבלו דו"ח תוצאות שיעזור לכם לשפר את המענה שלכם.

 תוספת הכנה אונליין למבחן האמינות הממוחשב

מבחן האמינות הוא מבחן שנועד לאתר נטיות אישיות, תכונות אופי ודפוסי התנהגות שעלולים להיות בעייתיים מבחינת מעסיקים וארגונים. המבחן מציג היגדים העוסקים בנושאים ובמקרים רגישים, כמו שימוש בסמים ובאלכוהול, גניבות ממקום העבודה, התנהלות עם כספים במקום העבודה וכדומה. בכל היגד תתבקשו לסמן עד כמה הוא נכון לגביכם.

תוספת האמינות שלנו כוללת הכנה תיאורטית ומעשית למבחן האמינות. בערכה הסברים על הרציונל שעומד מאחורי המבחן, תרגול ממוקד בכל תחומי האמינות הרלוונטיים למבחן וסימולציות מלאות של מבחן האמינות הממוחשב, כולל דו"ח תוצאות מפורט.

מעוניינים להגיע מוכנים גם למבחן האמינות? סמנו  ✓  בתיבת המכירה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.