הגיעו למבחן כשאתם שולטים בכל החומר 

בדומה למבחנים אחרים, גם למבחנים הפסיכוטכניים רצוי להתכונן. הכנה ממוקדת ויעילה לא רק תסייע לכם להשיג שליטה מלאה בכל הנושאים שיופיעו במבחן, אלא גם תאפשר לכם להגיע למבחן בראש שקט ולעבור אותו בקלות. 

איך משתמשים בערכת ההכנה? 

  • חוזרים על כל הנושאים – ערכת ההכנה כוללת קובצי הסרת חלודה המיועדים לסייע לכם ללמוד מחדש את כל הנושאים המופיעים במבחן או להיזכר בהם. חזרה יסודית על כל הנושאים תרענן את זכרונכם באשר להגדרות, נוסחאות ושיטות פתרון, ותהווה הכנה לקראת תרגול הנושאים. 
  • פותרים תרגילים רבים מכמה סוגים – בערכה תוכלו למצוא כמה מקבצי תרגול בכל נושא. ככל שתפתרו יותר תרגילים ותיחשפו למגוון רחב יותר של שאלות, כך הבנתם בחומר תעמיק. לא רק זאת, אלא שגם ביטחונכם ביכולותיכם יעלה, דבר אשר ישרת אתכם גם בפתרון השאלות בבחינה האמיתית. 
  • כותבים בדף המסקנות לאחר כל תרגול – בתום כל מקבץ תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מסכם. בדו"ח התוצאות תוכלו למצוא פתרונות מלאים לכל השאלות שהופיעו במקבץ, וכן ציון המשקף את רמת השליטה שלכם בנושא. עיון בדו"ח התוצאות הוא שלב חשוב בלמידה, שכן הוא מאפשר לכם לזהות את הטעויות שלכם וכן ללמוד דרכים יעילות יותר לפתרון השאלות בנושאים השונים. במהלך הקריאה בדו"ח, מומלץ לתעד מסקנות ולקחים בדף נפרד כך שהטעויות לא יישנו. 
  • מתנסים בסימולציה מלאה – הסימולציה בערכת ההכנה מדמה את המבחן האמיתי הן מבחינת רמת הקושי של השאלות והן מבחינת מגבלת הזמן. תרגול הסימולציה יאפשר לכם לזהות נקודות חולשה אחרונות לתרגול, וכן להתנער מהלחץ וההלם המלווים את חוויית ההיבחנות בפעם הראשונה.  

אז מה כוללת הערכה?

  • מבחני צורות: מטריצות, צורות בשורה
  • מבחנים מילוליים ולוגיים: אנלוגיות
  • מבחני זריזות ודיוק: תווים, זיכרון, מטלת תמרורים
  • חומרי למידה: להסרת החלודה בתחום הכמותי
  • מבחן אישיות: קבצי הדרכה + מבחן אישיות הכולל כ-220 היגדים
  • מידע תיאורטי על יום המיון

שימו  - ההכנה שלנו מותאמת ליום המיונים שנערך במכון פסיפס, וכוללת מבחנים ייעודיים לתפקידי מזכירות במאוחדת.

 

תוספת: הכנה למבחני האמינות

מבחן האמינות הממוחשב נועד להעריך תכונות של יושרה והגינות אצל מועמדים לתפקידים שונים. במבחן יוצגו בפניכם היגדים העוסקים בתחומים חברתיים ואישיים, כגון צריכת סמים ואלכוהול, רישום פלילי, שימוש בתרופות פסיכיאטריות ועוד. אתם תתבקשו לקרוא את ההיגדים ולסמן את מידת ההסכמה שלכם לגביהם. על פניו, נראה שזו דרישה פשוטה למדי, אולם ההיגדים במבחן מנוסחים בעמימות בכוונה והמבחן מלווה בהסחות דעת ובהפרעות שונות - כל אלה הופכים את ההיבחנות במבחן האמינות לאתגר מיון משמעותי ביותר. 

ערכת ההכנה למבחן האמינות הממוחשב נועדה לאפשר לכם להתנסות במבחן האמינות, להבין את האתגרים שהוא מציב ולתרגל את ההתמודדות עמם. הערכה כוללת תרגול ממוקד של כל אחד מתחומי האמינות הנבדקים במבחן, 3 סימולציות מלאות של מבחן האמינות הממוחשב, דו"חות חכמים המנתחים את מקבצי התרגול והסימולציות, דוגמאות, טיפים ועוד. בקיצור, כל מה שאתם צריכים כדי לעבור את המבחן בקלות.

מעוניינים? סמנו בתיבת המכירה

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.