כל עבודה בהישג ידך
 

מדיניות הפרטיות של מכון נועם

מדיניות הפרטיות של מכון נועם בע"מ, מכון העוסק בהכנה למבחני מיון לעבודה, מכירה בחשיבות השמירה על הפרטיות באתר האינטרנט שהיא מפעילה ומנהלת להלן ("האתר"). שימושך באתר ו/או רישומך לשירותים באתר מהווים את הסכמתך לכל שימוש אשר יעשה במידע שייאסף אודותיך כמפורט בתנאי מדיניות הפרטיות להלן.

חלק מהשירותים באתר טעונים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש למסור מידע אישי אודותיך לרבות פרטים מזהים ופרטי התקשרות. אינך חייב/ת על פי חוק למסור את המידע אולם ללא מסירת המידע לא תוכל לקבל שירותים אלו. כל השירותים שבאתר לא מועברים למכוני מיון וארגונים שונים ונשארים אך ורק באתר.

המידע אשר יימסר בעת ההרשמה לשירותים באתר וכל מידע אחר אשר יימסר בהמשך על ידך, כמתבקש מסוג השירות, וכן כל מידע אשר ייאסף אודותיך בקשר לשירותים אליהם נרשמת ו/או בעת שימושך באתר ישמרו במאגרי המידע של מכון נועם בע"מ. מכון נועם יעשה שימוש במידע על פי הוראות הדין ובהתאם למדיניות פרטיות זו.

מכון נועם בע"מ יהיה רשאי לעשות כל שימוש במידע, הנדרש לו לצורך מתן השירותים המבוקשים על ידך ולצורך תפעול, פיתוח ושיפור האתר והשירותים באתר. כמו כן יהיה רשאי 'מכון נועם' לעשות שימוש במידע על מנת לפנות אליך בכל אחד מאמצעי ו/או פרטי ההתקשרות אשר נמסרו על ידך באתר לרבות בדרך של דיוור ישיר ושירותי דיוור ישיר על מנת להציע לך כל שירות ו/או מוצר ו/או מידע נוסף אשר 'מכון נועם' סבור כי יוכל להתאים ו/או לעניין אותך בהתאם לפילוח המידע המצוי אצלו אודותיך ו/או כל שירות ו/או מוצר ו/או מידע אחר בהתאם לשיקול הדעת.

מכון נועם בע"מ יאפשר למשתמש לפנות ולבקש שלא לקבל הצעות לשירותים ו/או מוצרים נוספים מעבר לשירותים אליהם נרשם באתר באמצעות פניה בכתב לכתובת info@machon-noam.co.il. בנוסף לאמור לעיל, יהיה מכון נועם בע"מ רשאי למסור מידע אישי אודותיך לצדדים שלישיים, בכל אחד מהמקרים בהם:
  1. יהיה מכון נועם בע"מ מחויב לעשות כן על פי צו שיפוטי;
  2. כאשר מכון נועם בע"מ יעמוד בפני איום שינקטו כנגדו צעדים משפטיים (פליליים או אזרחיים) בגין פעולות שנעשו על ידך באתר;
  3. הפרת את תנאי השימוש באתר: תתקבל במכון נועם בע"מ טענה או תלונה לפיה הפרת כל דין, לרבות, ומבלי לגרוע מן האמור, ביצעת עוולה או עבירה בניגוד לדיני לשון הרע, דיני הגנת הפרטיות, דיני הקניין הרוחני, דיני העונשין או דיני עוולות מסחריות. במקרה זה יהיה מכון נועם בע"מ רשאי למסור את המידע אודותיך לצד הטוען כי נפגע ממך או בהתאם להוראות הצו השיפוטי.

מכון נועם בע"מ יהיה רשאי לשנות את הוראות מדיניות הפרטיות מעת לעת בהתאם לשיקול הדעת הבלעדי לרבות הוראות שעניינן שימוש במידע שמסרת.לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
ערכות תרגול לצו ראשון
הכנה למחוננים סאלד (כיתות ב-ד)
הכנה למבחני קבלה לבתי ספר
הכנה לפרק האנגלית
חנות מכוני מיון וארגונים
חנות: תרגול לאמיר/אמירם


מבחני דוגמא בחינם
מבחן אמיר לדוגמא חינם
פסיכוטכני חינם לעיצוב
פסיכוטכני חינם לתיל ארגונים
מבחן אמירם לדוגמא חינם
מבחן צו ראשון לדוגמא
פסיכוטכני חינם למהנדסים
מבחן אישיות חינם
פסיכוטכני חינם לבתי ספר
מבחן GMAT חינם
פסיכוטכני חינם למכללות (תיל)


ממליצים
עברתי בהצלחה וגם התקבלתי לתפקיד. תודה רבה !!!
נבחנה באור יישומים לתפקיד אדמיניסטרטיבי, יולי 2013
רק רציתי להודות לכם על יום ההכנה המצוין והאפקטיבי. ההכנה שלכם הייתה מצויינת ומדוייקת...
נבחן באלביט לתפקיד מהנדס מערכות, מאי 2012


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id