כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(19) קראו עוד

יש לכם נתונים מעולים - למה לכם להתכונן למבחני כלל חמ"ן?

השקעתם כל התיכון כדי לקבל ציונים טובים (ואולי גם הרחבתם מקצועות נחשבים כמו מדעי המחשב ופיזיקה), והפגנתם ביצועים מעולים בצו הראשון כדי לצאת משם עם ציון דפ"ר שמתאים לכלל חמ"ן (מינימום 70 ברוב התפקידים). אבל יש עוד פוש אחרון שצריך לתת כדי למצוא את עצמכם בתפקיד שמעניין אתכם בכלל חמ"ן.

אז איך עושים את זה?

במיונים לכלל חמ"ן מחכים לכם מבחני אישיות ומבחנים פסיכוטכניים. עכשיו, חשוב לחדד - הפסיכוטכני של כלל חמ"ן זה לא הפסיכוטכני של הצו הראשון. המבחנים של כלל חמ"ן משתנים ממסלול למסלול, ומכסים הרבה יותר נושאים מאלו של הצו הראשון. כדי לפתוח לכם כמה שיותר אופציות, יצרנו ערכה שמכילה תרגול ממוקד של כל אחד מהנושאים שאתם עשויים לפגוש במיונים - מלוגיקה ואנגלית ועד לסדרות ולשאלות חשיבה מרחבית. בערכה תוכלו להתנסות גם בסימולציה של שאלון 300 (מבחן אישיות), כדי להבין טוב יותר מה הרציונל שעומד מאחורי מבחנים מהסוג הזה ואיך נכון לגשת אליהם.


ולמה בכלל כדאי לגשת לפסיכומטרי בזמן התיכון?

אם אתם כאן, סביר להניח שאתם יודעים ללמוד כמו שצריך ושאתם חושבים על העתיד שלכם - אז שווה לכם לקחת את שתי התכונות האלה ולהשקיע בפסיכומטרי בתיכון. הבסיס הלימודי כבר טרי אצלכם בראש, ועכשיו רק נשאר לבנות על גביו את "החשיבה הפסיכומטרית" - כלומר, ללמוד את הטכניקות והמיומנויות שיעזרו לכם להוציא ציון גבוה בבחינה.

ואיפה אנחנו נכנסים לתמונה?

נכון שפסיכומטרי זה לא קל, אבל עם ערכת האונליין שלנו זה הכי נוח שאפשר. בערכה תמצאו חמש סימולציות מלאות של הפסיכומטרי. בסיום כל סימולציה תקבלו דוח תוצאות מפורט עם פתרונות והסברים, שיהפוך את התחקור של הסימולציה (חלק קריטי בלמידה למבחן) לממוקד ויעיל. בנוסף, בערכה יש גם חוברת הדרכה לקראת מטלת הכתיבה בפרק המילולי, וקובצי הדרכה עם הנחיות ודגשים שיכינו אתכם טוב-טוב לפרקי האנגלית. והכי חשוב? תוכלו ללמוד בזמן ובמקום שמתאימים לכם, וכך לשלב את זה בקלות יחסית עם הלימודים ועם החיים האישיים שלכם.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.