כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה לקבלה לעבודה בקופות חולים

כיום פועלות בישראל ארבע קופות חולים: מכבי, לאומית, כללית ומאוחדת. כל אחת מקופ"ח מציעה מגוון רחב של תפקידים ניהוליים, טכניים ורפואיים. לכל קופת חולים ותפקיד תהליך קבלה ייחודי הנערך באחד ממכוני המיון: אדם מילא, פילת, קינן שפי או פסיפס. ערכות ההכנה שלנו מגוונות ומתאימות למיונים הנערכים לכל קופת חולים, תפקיד ומכון מיון, כך שתוכלו להתכונן באופן המיטבי רק על הנושאים הנוגעים למיונים אליהם אתם ניגשים.


  "עברתי מבחן פסיפס בקופ"ח מאוחדת. ההכנה למבחן הכללי וההכנה של הפסיכולוג למבחן האמינות היו מצוינים".
הכנה לקופת חולים מאוחדת, נובמבר 2015


הכנה למבחני המיון לקופות חולים

הכנה אונליין למבחנים הפסיכוטכניים

ברכישת הכנה, תקבלו גישה לערכת תרגול אישית. הערכה מכילה מבחנים מעשיים לתרגול וכן מידע תאורטי לקראת מרכז ההערכה:

 • תרגול מבחנים פסיכוטכניים - לרשותכם מאות שאלות המסודרות בעשרות מבחנים ממוחשבים המותאמים לסוג המבחנים הנערכים במכון המיון המתאים לכם. כל השאלות מלוות בתשובת, הסברים מפורטים וטיפים לפתרון. לאחר כל מבחן יופק עבורכם דוח תוצאות חכם המאפשר מעקב אחר התקדמותכם. ניתן לתרגל כל מבחן בערכה ללא הגבלה במספר הפעמים.

 • מבחן אישיות מעשי המכיל מעל 200 שאלות ומשוב ממוחשב ואישי + דוגמאות וטיפים למבחני אישיות נוספים. דו"ח מבחן אישיות לדוגמא.

 • בערכה תמצאו הסברים וטיפים על דינמיקה קבוצתית, על העקרונות שעומדים מאחוריה ואסטרטגיות להתנהלות נכונה במבחן קבוצתי. כולל דוגמאות למשימות ספציפיות הניתנות במכון אליו זומנתם.

 • ראיון עבודה - סרט באורך 20 דקות וכן הסבר תיאורטי על ראיון עבודה.

 • תרגיל דואר - מבחן ממוחשב לתרגול והסברים מפורטים על מטלת הדואר.

 • מבחני אנגלית - כלולים בערכות האונליין למועמדים הנדרשים לשלוט ברמה טובה בשפה האנגלית.

הכנה מלאה למרכז הערכה

ההכנה במכון נועם אורכת יום מלא וכוללת הדרכות וסימולציות לכל השלבים הצפויים לכם במרכז הערכה. שימו לב שלא כל מכוני המיון או התפקידים דורשים מעבר של כלל השלבים, ולכן ההכנה שתעברו אצלנו תהיה מותאמת לתפקיד ולמכון הרלוונטיים עבורכם. ההכנה במכון נועם כוללת:
 • הדרכה למבחנים הפסיכוטכניים - הדרכה אישית עם מאבחנת פסיכוטכנית מצוות מכון נועם. ההדרכה ממקדת במבחנים הרלוונטיים, מחזקת יסודות חלשים ומספקת כלים יעילים לפתרון מהיר.

 • הכנה למבחני אישיות - ההכנה לחלק זה אורכת עד ארבע שעות, אשר במהלכן תתנסו במילוי מבחני האישיות בפועל בכיתת מבחנים. לאחר מכן תקבלו משוב אישי ומפורט ממדריך מקצועי. בין המבחנים: שאלון אישיות המכיל כ- 220 שאלות, תיאור תמונות TAT ומילוי שאלונים נוספים.

 • הכנה לדינמיקה קבוצתית - התרגיל נעשה בקבוצות של 6 - 10 משתתפים. בסימולציה תתמודדו עם משימות קבוצתיות מאתגרות הדומות בתכליתן למשימות במכון המיון. בסיומה של הדינמיקה תקבלו משוב אישי וקבוצתי על אופן ביצוע המטלות תוך שימת דגש על אופי התפקיד הספציפי שלכם.

 • הכנה לראיון עבודה - סימולציית ראיון אישי המותאמת לאופי הראיון המבוצע במכון המיון. אחריה תקבלו משוב מהמדריך המראיין על אופן התנהלותכם בראיון ונקודות לשיפור ולשימור. כך ניתן ללמוד כיצד להבליט חוזקות, להפחית את החשש מהראיון, לדבר לעניין ולהצליח.

 • הכנה לתרגיל דואר - בחלק זה של ההכנה במכון, תעברו סימולציה של מבחן דואר עם מדריך מקצועי, הכוללת הסבר ומשוב על אופן ביצוע התרגיל.


↑ בחזרה לראש העמוד


  "אין ספק שהטיפים הכי טובים היו מהפסיכולוג התעסוקתי, תודה רבה!"
מועמדת שביצעה הכנה למכבי, דצמבר 2015


קבלה לעבודה בקופות חולים

מכבי שירותי בריאות

למכבי סניפים בפריסה ארצית בהם מועסקים עובדים במגוון רחב של תחומים: רפואה, סיעוד, ניהול, מעבדה, פיזיותרפיה, מזכירות, עבודה סוציאלית ועוד.
על מנת להתקבל לעבודה במכבי תדרשו תחילה לשלוח קורות חיים אשר יעברו מיון ראשוני מול הקורם המקצועי הרלוונטי. במידה וימצא תפקיד פנוי בתחום תזומנו לראיון. הראיון יערך מול המנהל הישיר העתידי, מנהל מקצועי ומנהל משאבי אנוש, ולקראתו תתבקשו למלא שאלון אישי. במידה ועברתם את שלב הראיון בהצלחה תזומנו למרכז הערכה באחד ממכוני המיון - אדם מילא או פילת.
מועמדים שיעברו את מרכז ההערכה בהצלחה יזומנו לתיאום ציפיות מסכם מול נציג משאבי אנוש ויתחילו בתהליך הקליטה לתפקיד.

קופת חולים כללית

כללית הינה מערכת הבריאות הגדולה בישראל ומונה מעל 39,000 עובדים ב-14 בתי חולים ו-1400 מרפאות ברחבי הארץ. ניתן להשתלב בקופת החולים במעל 3000 עיסוקים שונים, במגוון רחב של מקצועות ותחומים. על מנת להתקבל לעבודה בכללית תדרשו תחילה להעביר את קורות חייכם. במידה ותמצאו מתאימים לאחד מהמשרות הפנויות נציגי קופת החולים יצרו אתכם קשר על מנת לבצע ראיון טלפוני קצר לאחריו תזומנו לשני ראיונות - ראיון אישי מול מחלקת משאבי אנוש וראיון מקצועי עם המנהל המקצועי. במידה ותמצאו מתאימים, תזומנו למבחן מקצועי ולמרכז הערכה במכון אדם מילא או פילת. מועמדים שיעברו את מרכז ההערכה בהצלחה יתקבלו לעבודה.


שירותי בריאות לאומית

קופת חולים לאומית הינה הקטנה והמשפחתית ביותר מבין קופות החולים בארץ ומונה כ-3000 עובדים שכירים ועד כ-2000 עובדים עצמאיים במכון רחב של תפקידים ומקצועות. על מנת להתקבל לעבודה תדרשו לעבור מספר שלבים. לאחר הגשת המועמדות, ומידה ונמצאה משרה מתאימה עבורכם תזומנו לראיון מול המנהל המגייס וגורמי משאבי אנוש. במידה ותמצאו מתאימים תזומנו למבחן מיון הנערך במכון קינן שפי. עם השלמת המיונים מקבל הדרג הניהולי החלט על בסיס סיכמי הראיונות, קורות החיים ותוצאות המבדקים. מועמדים שימצאו מתאימים יזומנו לוועדת איוש בסיומה תתקבל החלטה בנוגע לתפקיד אליו ימונה.

קופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת היא השלישית בגודלה מבין ארבעת קופות החולים הפועלות בישראל. לקופה למעלה ממיליון מבוטחים, והיא מעסיקה כ-4,000 עובדים בסניפיה ברחבי הארץ. הקבלה לעבודה מותנית במעבר של מספר שלבים. לאחר שליחת קורות חייכם, במידה ונמצאתם מתאימים תזומנו לראיון מול המעסיק ולאחר מכן למרכז הערכה במכון פסיפס. במרכז ההעברה תעברו מבחן פסיכוטכני, מבחני אישיות ומבחני אמינות. מועמדים שיעברו את המבחנים בהצלחה יוכלו להשתלב בעבודה בקופת החולים.


↑ בחזרה לראש העמוד

למידע נוסף ולתיאום הכנה במכון - השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
↑ בחזרה לראש העמוד


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
תרגול לתפקידים שונים בלאומיתקופ"ח מאוחדת - פיזיותרפיה הכנה לקופת חולים מכביקופ"ח מאוחדת - הכנה כללית קופ"ח מאוחדת - מזכירותתרגול לקופ"ח כלליתהכנה לקופות חולים

מבחני דוגמא בחינם
אדם מילא פסיכוטכני חינםקינן שפי פסיכוטכני חינםפילת פסיכוטכני לדוגמא חינם

ממליצים
"אני מרוצה מהערכה. תרגלתי ועברתי את המבחנים בהצלחה! אמליץ עליכם."
נבחנה בפסיפס לתפקיד משרדי בקופ"ח מאוחדת, ינואר 2015
תודה רבה... הדינמיקה במכון נועם הייתה מעמיקה ויסודית הרבה מעבר למה שאכן היה במבחן עצמו
ניהולי בכיר, מאי 2012 – בית חולים


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id