כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(8) קראו עוד

 קורס קבוצתי בזום למבחן אמיר"ם

הקורס הקבוצתי הוא קורס ממוקד, שנועד לחזק את השליטה שלכם בנושאי מפתח, שההשפעה שלהם על הציון במבחן היא הגדולה ביותר. הקורס נבנה על בסיס ניסיון של שנים רבות בהכנה למבחני אמיר"ם ואמי"ר, ומתוך היכרות מעמיקה עם המבנה שלו, סוגי השאלות שבו, רמת הבקיאות הנדרשת בכל נושא והאתגרים שמזומנים בו.

מה צפוי לכם בקורס?

עם הרשמתכם לקורס, יישלח אליכם בדוא"ל מבדק רמה באנגלית כדי להעריך את שליטתכם בחומר ולשבץ אתכם לקבוצת לימוד מתאימה. הקורס כולל 4 מפגשים של שעתיים, והוא יתקיים בהשתתפות 3 עד 7 משתתפים. בשלושת השיעורים הראשונים בקורס נתמקד בשלושת סוגי השאלות המופיעים במבחן (שיעור לכל שאלה): השלמת משפטים, ניסוח, הבנת הנקרא. במהלך כל שיעור נגדיר את מהות השאלה: מאפייניה, שיטות פתרון יעילות ודרכי התמודדות עם קשיים פוטנציאליים. את המפגש האחרון נקדיש לביצוע סימולציית מבחן מלאה, ולאחר מכן נדון בכלים פרקטיים להתנהלות נכונה במהלך המבחן.

פרטי הקורס: מתי ואיפה?

 • ימי שני ורביעי, בין השעות 18:00-16:00
 • ארבעה מפגשים שיתקיימו בתאריכים: 09.05, 11.05, 16.05, 18.05
 • מספר משתתפים בקבוצה: 7-3

מה היתרונות של למידה בקורס?

 • כלים פרקטיים למבחן: הקורס יעסוק לא רק בחומר הלימוד של מבחן אמירם, אלא גם יעניק לכם כלים פרקטיים להתמודדות עם מכשולים שכיחים במבחן: מה עושים כשנתקלים במילים לא מוכרות, מה לעשות בשאלה אמריקאית עם שתי תשובות אפשריות, איך כדאי ללמוד אוצר מילים, תכנון זמנים במבחן ועוד.
 • קבוצות קטנות ומותאמות: כל קורס מוגבל בכמות משתתפים כך שתוכלו ליהנות מיתרונות הלמידה הקבוצתית, מבלי שהם יבואו על חשבון היחס האישי בשיעור. הקבוצות יחולקו לפי רמות, כדי שקצב הלימוד יהיה מותאם עד כמה שניתן ולא תרגישו אבודים או תקועים בגלל פערי ידע בקבוצה.
 • קורס מזורז ויעיל: גם אם אין לכם הרבה זמן להתכונן, הקורס יכול לסייע לכם להתקדם בחומר ולרכוש אסטרטגיות למידה בפרק זמן קצר יחסית. במשך שבועיים תקבלו 8 שעות לימוד מרוכזות שיכלו להאיץ את תהליך ההכנה שלכם לקראת המבחן.
 • מסגרת מסודרת ללמידה: אם אתם יודעים שיש לכם נטייה "למרוח" את זמני הלמידה שלכם, הקורס שלנו יהווה עבורכם מסגרת מסודרת מחייבת המנוהלת ע"י מורה מקצועי. בעזרת הקורס זמני הלמידה שלכם יהיו מעוגנים מראש ומנוצלים היטב.

 ערכת הכנה אונליין

יחד עם הקורס תקבלו גם את ערכת ההכנה שלנו אונליין (בשווי 389 ש"ח), ותאפשר לכם לתרגל באופן עצמאי. התרגולים בערכה יהיו שונים מאלו שתעשו במסגרת הקורס, כך שתזכו לתרגול נוסף. התרגול מתבצע אונליין דרך מחשב או נייד, כך שתוכלו לתרגל בה מכל מקום עם אינטרנט, בכל זמן שנוח לכם. 

מה יש בערכת האונליין?

 • הדרכה לערכה - בערכה תמצאו הצעות לתוכניות עבודה הבנויות בהתאם לזמן הלמידה שתרצו להשקיע לקראת המבחן (החל משבוע ועד שלושה חודשים). ההדרכה כוללת הנחיות כלליות על מבחן אמיר"ם, וסדר עבודה מומלץ עם הערכה לפי הנושאים המופיעים בה. 
 • מבחן היכרות - לפני ששתחילו עם התרגול בערכה, מומלץ לבצע את סימולציית המבחן המלאה שמופיעה בתחילת הערכה. תוצאות המבחן ישקפו לכם מה מצב שליטתכם בכל אחד מנושאי המבחן, לפני שתתחילו את הלמידה. כך תוכלו לדעת מראש מה הפער שעליכם לצמצם בשביל הציון הנדרש ובאילו נושאים עליכם להתמקד יותר, כך שתנצלו את הזמן בצורה המתאימה ביותר עבורכם.
 • אוצר מילים - מאגר של 1,500 מילים הנפוצות במיוחד במבחני אמירם. המילים במאגר מחולקות לרמות קושי ונושאים שונים, הסברים כיצד ללמוד (ולא לשנן!) את המילים בצורה אפקטיבית וגם משחק אינטראקטיבי לתרגול.
 • קריאה ודקדוק - קטעי קריאה ברמה ובאורך המאפיין את המאמרים המופיעים במבחני אמיר"ם, והמלצות על שגרת קריאה מומלצת לקראת המבחן. בנושא הדקדוק ישנם קובצי למידה על מבנה המשפט והמילה באנגלית, סדר המילים במשפט, ומבנים דקדוקיים נוספים שחשוב להכיר.
 • שאלות המבחן - הסברים תיאורטיים על סוגי השאלות במבחן יחד עם תרגול מותאם לכל הסבר ליישום והפנמת החומר.
 • סימולציות - והרבה! בנוסף למבחן ההיכרות בתחילת הערכה, ישנן 15 סימולציות מלאות של מבחן אמירם ועוד 5 של מבחן אמי"ר. בנוסף ישנו קובץ הנחיות לתרגול הסימולציות וקובץ המסביר כיצד להסיק מסקנות מהתוצאות שלכם ולשפר בעזרתן את התרגול הבא.

 איך השילוב של הקורס הקבוצתי והערכה עובד?

הערכה מכילה נושאים שניתן ללמוד בצורה עצמאית (למשל, אוצר מילים) שאין צורך ללמוד בפורום הקבוצתי, על מנת שזמן הלמידה בקורס ינוצל היטב. בסוף כל שיעור תקבלו הכוונה מה מומלץ לתרגל בערכה בהתאם לנושא שנלמד בשיעור. יתרון נוסף של שילוב זה הוא שאם תיתקלו בקשיים במהלך התרגול העצמאי, תוכלו להעלות אותם במהלך השיעור לקבל עליהם מענה מקצועי. לכן השילוב של הערכה והקורס מייצר הכנה ממוקדת, יעילה ומקיפה, שתוכל לסייע לכם לשפר את ההישגים בפרק זמן קצר יחסית.

נעים להכיר, אני נעם 

נעם מתניה

אני אעביר את קורס ההכנה הקבוצתי. יש לי תואר ראשון בבלשנות אנגלית מאוניברסיטת בר אילן, שם גם עשיתי תעודת הוראה. אני מכין למבחני אמיר"ם ואמי"ר כבר למעלה מעשור ומפתח אסטרטגיות למידה ומבחנים במכון נועם.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.