כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(8) קראו עוד

ממאי 2024 אין אפשרות להיבחן במבחן אמי"ר או אמיר"ם. קביעת רמת האנגלית במוסדות האקדמיים תבוצע באמצעות מבחן אמירנט. 

 קבוצת למידה למבחן אמירנט

ההשתתפות בקבוצת הלמידה כוללת ארבעה מפגשי זום ממוקדים, שיחזקו את השליטה שלכם בנושאים המרכזיים במבחן, שההשפעה שלהם על הציון היא הגדולה ביותר. 

 לאחר שנים של הכנות אישיות וקבוצתיות למבחן אמיר"ם, ומתוך היכרות מעמיקה עם המבנה שלו, סוגי השאלות שבו, רמת הבקיאות הנדרשת בכל נושא והאתגרים שמזומנים בו, הצלחנו לגבש תוכנית לימודים קבוצתית שתביא אתכם למקסימום תוצאות במינימום זמן.

הסדנה הקרובה:

 • ימי הסדנה - ראשון ורביעי
 • שעות - 18:00 - 20:00

אז מה צפוי לכם בקבוצת הלמידה?

עם הרשמתכם לקבוצה, יישלח אליכם במייל מבדק רמה באנגלית, שנועד להעריך את רמת השליטה שלכם בחומר ולשבץ אתכם לקבוצת לימוד מתאימה. מדובר ב-4 מפגשים הקבוצתיים בני שעתיים, בהשתתפות 4 עד 7 משתתפים. 

שלושת המפגשים הראשונים בקורס יתמקדו בשלוש סוגי השאלות המופיעים במבחן (מפגש לכל שאלה): השלמת משפטים, ניסוח, הבנת הנקרא. במהלך כל מפגש נגדיר את מהות השאלה - מאפייניה, שיטות הפתרון הקיימות עבורה ודרכי ההתמודדות עם הקשיים הפוטנציאליים שהיא מציבה.

את המפגש הרביעי והאחרון נקדיש לביצוע סימולציית מבחן מלאה, ולאחר מכן נדון בכלים פרקטיים להתנהלות נכונה במהלך המבחן.

מהם היתרונות של למידה בקבוצה?

 • כלים פרקטיים למבחן: המפגשים הקבוצתיים יעסקו לא רק בחומר הלימוד של מבחן אמירנט, אלא יעניקו לכם גם כלים פרקטיים להתמודדות עם המכשולים השכיחים בו: מה עושים כשנתקלים במילים לא מוכרות, איך להכריע בין שתי תשובות אפשריות בשאלה אמריקאית, איך משפרים את השליטה באוצר מילים, איך מתכננים את לוחות הזמנים במבחן עצמו ועוד.
 • קבוצות קטנות ומותאמות: כל קבוצה מוגבלת בכמות המשתתפים, כך שתוכלו ליהנות מיתרונות הלמידה הקבוצתית, מבלי שהם יבואו על חשבון היחס האישי. הקבוצות יחולקו לפי רמות, כדי שקצב הלימוד יתאים לרמתם של כל המשתתפים, עד כמה שניתן, מבלי שתחושו אבודים או תקועים בגלל פערי ידע בקבוצה.
 • תהליך הכנה מזורז ויעיל: גם אם אין לא נותר הרבה זמן עד למבחן שלכם, הלמידה בקבוצה יכולה לסייע לכם להתקדם בחומר במהירות ולרכוש אסטרטגיות למידה בפרק זמן קצר יחסית. במשך שבועיים תקבלו 8 שעות לימוד מרוכזות, שיוכלו להאיץ את תהליך ההכנה שלכם לקראת המבחן.
 • מסגרת מסודרת ללמידה: אם אתם יודעים שיש לכם נטייה "למרוח" את זמני הלמידה שלכם, קבוצת הלמידה שלנו תהווה עבורכם מסגרת מסודרת ומחייבת, המנוהלת על ידי מורה מקצועי.

 ערכת הכנה אונליין

יחד עם ההשתתפות בקבוצת הלמידה תקבלו גם את ערכת ההכנה שלנו אונליין (בשווי 389 ש"ח), שתאפשר לכם לתרגל באופן עצמאי. התרגולים בערכה יהיו שונים מאלו שתעשו עם הקבוצה, כך שתזכו לתרגול נוסף. התרגול מתבצע אונליין דרך מחשב או נייד, כך שתוכלו לתרגל בה מכל מקום עם אינטרנט, בכל זמן שנוח לכם. 

מה יש בערכת האונליין?

 • הדרכה לערכה - בערכה תמצאו הצעות לתוכניות עבודה הבנויות בהתאם לזמן הלמידה שתרצו להשקיע לקראת המבחן (החל משבוע ועד שלושה חודשים). ההדרכה כוללת הנחיות כלליות על מבחן אמירנט, וסדר עבודה מומלץ עם הערכה לפי הנושאים המופיעים בה. 
 • מבחן היכרות - לפני שתחילו עם התרגול בערכה, מומלץ לבצע את סימולציית המבחן המלאה שמופיעה בתחילת הערכה. תוצאות המבחן ישקפו לכם מה מצב שליטתכם בכל אחד מנושאי המבחן, לפני שתתחילו את הלמידה. כך תוכלו לדעת מראש מה הפער שעליכם לצמצם בשביל הציון הנדרש ובאילו נושאים עליכם להתמקד יותר, כך שתנצלו את הזמן בצורה המתאימה ביותר עבורכם.
 • אוצר מילים - מאגר של 1,500 מילים הנפוצות במיוחד במבחני אמירם. המילים במאגר מחולקות לרמות קושי ונושאים שונים, הסברים כיצד ללמוד (ולא לשנן!) את המילים בצורה אפקטיבית וגם משחק אינטראקטיבי לתרגול.
 • קריאה ודקדוק - קטעי קריאה ברמה ובאורך המאפיין את המאמרים המופיעים במבחני אמירנט, והמלצות על שגרת קריאה מומלצת לקראת המבחן. בנושא הדקדוק ישנם קובצי למידה על מבנה המשפט והמילה באנגלית, סדר המילים במשפט, ומבנים דקדוקיים נוספים שחשוב להכיר.
 • שאלות המבחן - הסברים תיאורטיים על סוגי השאלות במבחן יחד עם תרגול מותאם לכל הסבר ליישום והפנמת החומר.
 • סימולציות - והרבה! בנוסף למבחן ההיכרות בתחילת הערכה, ישנן 15 סימולציות מלאות של מבחן אמירם. בנוסף ישנו קובץ הנחיות לתרגול הסימולציות וקובץ המסביר כיצד להסיק מסקנות מהתוצאות שלכם ולשפר בעזרתן את התרגול הבא.

  איך עובד השילוב בין קבוצת הלמידה לערכת ההכנה אונליין?

השילוב בין התרגול האישי בערכת ההכנה אונליין ובין מפגשי הזום הקבוצתיים יתן לכן את מה שצריך בדרך לציון הגבוה שאליו אתם שואפים במבחן אמירנט. ערכת ההכנה תספק לכם את כל התרגול הדרוש להכנה למבחן, בכל רמות הקושי ובכל סוגי התרגילים. בשילוב עם מפגשי הקבוצה, תוכלו למקסם את תהליך הלמידה שלכם, לדעת באילו נושאים כדאי לכם באופן אישי להתמקד, איך לתכנן את לו"ז הלמידה שלכם בהתאם לצרכים שלכם ולשאיפות שלכם במבחן ולעשות את כל זה במסגרת זמן קצרה, ממוקדת ויעילה.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.