כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למבחני מיון בקינן שפי

זומנת ליום מבחנים בקינן שפי?
אין מה לדאוג. כדי להצליח במבחנים צריך להתכונן אליהם. ההכנה במכון נועם מעניקה לכם את היתרון הדרוש כדי להצליח ביום המיון בדרך למשרה. ההכנה מתאפשרת בבית ובמכון:


"ההכנה של מכון נועם היא אחת ההכנות המקצועיות שנחשפתי אליהן אי פעם והיא תרמה לי מאוד. גם לחבריי אמליץ על מכון נועם, לדעתי חובה לבצע הכנה טרם הגעה למכונים. הצוות מקצוען ומנוסה והכי חשוב עם רצון וגישה שראויים לציון"

נבחן בקינן שפי, יוני 2016 
הכנה מלאה במכון נועם


 • הכנה למבחנים הפסיכוטכניים – הדרכה אישית עם מאבחנת פסיכוטכנית מצוות מכון נועם. ההדרכה ממקדת במבחנים הרלוונטיים, מחזקת יסודות חלשים ומספקת כלים יעילים לפתרון מהיר.

 • ערכת אינטרנט לתרגול המבחנים הפסיכוטכניים –בערכת ההכנה תמצאו תרגילים ומבחנים רבים,כולל הסברים מפורטים וטיפים לפתרון. ניתן לתרגל בכל זמן, בכל מקום, ממחשב, נייד או טאבלט, ובהתאם לקצב האישי שלכם. 

 • הכנה למבחני אישיות – ההכנה לחלק זה אורכת עד ארבע שעות, אשר במהלכן תתנסו במילוי מבחני האישיות בפועל בכיתת מבחנים. לאחר מכן תקבלו משוב אישי ומפורט ממדריך מקצועי. בין המבחנים: שאלון אישיות המכיל כ- 220 שאלות, תיאור תמונות TAT ומילוי שאלונים נוספים.

 • הכנה לדינמיקה קבוצתית –התרגיל נעשה בקבוצות של 6 - 10 משתתפים. בסימולציה תתמודדו עם משימות קבוצתיות מאתגרות הדומות בתכליתן למשימות באדם מילא. בסיומה של הדינמיקה תקבלו משוב אישי וקבוצתי על אופן ביצוע המטלות תוך שימת דגש על אופי התפקיד הספציפי שלכם.

 • הכנה לראיון עבודה – סימולציית ראיון אישי המותאמת לאופי הראיון המבוצע באדם מילא. אחריה תקבלו משוב מהמדריך המראיין על אופן התנהלותכם בראיון ונקודות לשיפור ולשימור. כך ניתן ללמוד כיצד להבליט חוזקות, להפחית את החשש מהראיון, לדבר לעניין ולהצליח.

 • הכנה לתרגיל דואר – בחלק זה של ההכנה במכון, תעברו סימולציה של מבחן דואר עם מדריך מקצועי, הכוללת הסבר ומשוב על אופן ביצוע התרגיל.ערכות הכנה אונליין


 • תרגול מבחנים פסיכוטכניים – לרשותכם עשרות מבחנים ממוחשבים בהתאם לסוג המבחנים הנעשים באדם מילא, כוללים הסברים וטיפים לכל שאלה ודוח תוצאות חכם.

 • מבחן אישיות מעשי המכיל מעל 200 שאלות ומשוב ממוחשב ואישי + דוגמאות וטיפים למבחני אישיות נוספים הנעשים באדם מילא. דו"ח מבחן אישיות לדוגמא.

 • בערכה תמצאו הסברים וטיפים על דינמיקה קבוצתית, על העקרונות שעומדים מאחוריה ואסטרטגיות להתנהלות נכונה במבחן קבוצתי. כולל דוגמאות למשימות ספציפיות הניתנות במכון אדם מילא.

 • ראיון עבודה – סרט באורך 20 דקות וכן הסבר תיאורטי על ראיון עבודה.

 • תרגיל דואר – מבחן ממוחשב לתרגול והסברים מפורטים על מטלת הדואר. 

 • מבחני אנגלית – כלולים בערכות האונליין למועמדים הנדרשים לשלוט ברמה טובה בשפה האנגלית.
 

 "בהחלט אמליץ. יש לכם צוות ממש טוב ונעים שמנסה להבין את הנבחן ולעזור לו להשתפר. עברתי את המבחנים בהצלחה. תודה רבה על הדגשים והערות".
נבחן לתפקיד ניהולי, קינן שפי אוגוסט 2017

↑ לחזרה לראש הדף

מה כדאי להביא איתכם ליום המיון?

 • יש להגיע עם תעודה מזהה עם תמונה עדכנית.
 • מומלץ להצטייד בבקבוק מים וארוחה קלה. 
 • מומלץ להגיע עם פריט לבוש חם כי יתכן שבכיתת המבחנים יהיה קר.

קינן שפי מידע כללי

מכון קינן שפי מתמחה בביצוע מיון למועמדים לחברות השונות, למועמדי עתודה וגם בהצבת מערכות מיון ממוחשבות בארגונים. למכון סניפים בתל אביב, באר שבע, חיפה וירושלים.
יש להתכונן למבחן הראשון אליו הוזמנת, כי התוצאות נשמרות ועלולות להשפיע על מבחן עתידי.
דרישות המעסיק הן המכתיבות את המשקל של כל אחד מהחלקים על הציון הסופי.
מבחני קינן שפי נמשכים יום מלא מהבוקר עד הערב, יש להצטייד בהתאם.

קינן שפי מבצע מבחנים לארגונים הבאים:
חברות וארגונים

חברת חשמל, רשות הנמלים (נמל חיפה ונמל אשדוד), כבאות, רשות שדות התעופה, תעשייה אווירית, רפאל.

קינן שפי נציבות חלק מהמועמדים לנציבות שרות המדינה יעברו מבחני מיון בקינן שפי. ההכנה מיועדת לתפקידים מנהליים (מזכירות רפואית, עוזר/ת ראשי ומנהלי משאבי אנוש).
קבלה לישובים, קיבוצים ומושבים מכון קינן שפי עורך מבחני קבלה מטעם ועדות קבלה וועדות קליטה של יישובים, קיבוצים ומושבים. במבחנים אלה נבחנים לרוב שני בני הזוג המגישים מועמדות.
תפקידים טכניים
מהנדסים, הנדסאים, בקרי איכות, מנתחי מערכות, אנשי היי טק.
המורה של המדינה הכנה לראיון והדרכה במילוי שאלונים אישייםמערכת המבחנים של מכון נועם תרגול באמצעות מכשירים ניידים
-למדו עוד על:

מבחנים פסיכוטכניים ראיון עבודה
מרכז הערכה מבחן דואר נכנס
מבחני אישיות
מבחן טכני
לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
קינן שפי - מזכירות וריכוז לשכהקינן שפי - משפטניםקינן שפי – הכנה אונלייןקינן שפי - מהנדסים ותפקידי תוכנהקינן שפי - מנהלים

מבחני דוגמא בחינם
קינן שפי פסיכוטכני חינם

ממליצים
הגעתי למכון נועם לאחר שנתיים שלא עבדתי. הייתי מתראיין ולא עובר לשלב הבא... לאחר שעברתי ראיונות אצל המאמנות המקצועיות של מכון נועם התקבלתי לעבודה. אני מודה לצוות המקצועי והחם של מכון נועם."
נבחן בקינן שפי לתפקיד ניהולי, מאי 2014
'"עברתי טוב את הראיונות, היו לי המלצות טובות ועברתי את הבחינות בהצלחה. אין ספק שההכנה עם הערכה שלכם עזרה לי."
מהנדסת מערכות, אפריל 2103, eci


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id