כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למבחני מיון בקינן שפי

זומנת ליום מבחנים בקינן שפי?
אין מה לדאוג. כדי להצליח במבחנים צריך להתכונן אליהם. ההכנה במכון נועם מעניקה לכם את היתרון הדרוש כדי להצליח ביום המיון בדרך למשרה. ההכנה מתאפשרת בבית ובמכון:


 
  "ההכנה של מכון נועם היא אחת ההכנות המקצועיות שנחשפתי אליהן אי פעם והיא תרמה לי מאוד. גם לחבריי אמליץ על מכון נועם, לדעתי חובה לבצע הכנה טרם הגעה למכונים. הצוות מקצוען ומנוסה והכי חשוב עם רצון וגישה שראויים לציון"

נבחן בקינן שפי, יוני 2016


קינן שפי מבצע מבחנים לארגונים הבאים:

חברות וארגונים

חברת חשמל, רשות הנמלים (נמל חיפה ונמל אשדוד), כבאות, רשות שדות התעופה, תעשייה אווירית, רפאל.

קינן שפי נציבותחלק מהמועמדים לנציבות שרות המדינה יעברו מבחני מיון בקינן שפי. ההכנה מיועדת לתפקידים מנהליים (מזכירות רפואית, עוזר/ת ראשי ומנהלי משאבי אנוש).
קבלה לישובים, קיבוצים ומושביםמכון קינן שפי עורך מבחני קבלה מטעם ועדות קבלה וועדות קליטה של יישובים, קיבוצים ומושבים. במבחנים אלה נבחנים לרוב שני בני הזוג המגישים מועמדות.
תפקידים טכניים
מהנדסים, הנדסאים, בקרי איכות, מנתחי מערכות, אנשי היי טק.
המורה של המדינההכנה לראיון והדרכה במילוי שאלונים אישיים

הכנה מלאה במכון נועם


 • הכנה למבחנים הפסיכוטכניים – הדרכה אישית עם מאבחנת פסיכוטכנית מצוות מכון נועם. ההדרכה ממקדת במבחנים הרלוונטיים, מחזקת יסודות חלשים ומספקת כלים יעילים לפתרון מהיר.

 • ערכת אינטרנט לתרגול המבחנים הפסיכוטכניים  בערכת ההכנה תמצאו תרגילים ומבחנים רבים, כולל הסברים מפורטים וטיפים לפתרון. ניתן לתרגל בכל זמן, בכל מקום, ממחשב, נייד או טאבלט, ובהתאם לקצב האישי שלכם.

 • הכנה למבחני אישיות – ההכנה לחלק זה אורכת עד ארבע שעות, אשר במהלכן תתנסו במילוי מבחני האישיות בפועל בכיתת מבחנים. לאחר מכן תקבלו משוב אישי ומפורט ממדריך מקצועי. בין המבחנים: שאלון אישיות המכיל כ- 220 שאלות, תיאור תמונות TAT ומילוי שאלונים נוספים.

 • הכנה לדינמיקה קבוצתית – התרגיל נעשה בקבוצות של 6 - 10 משתתפים. בסימולציה תתמודדו עם משימות קבוצתיות מאתגרות הדומות בתכליתן למשימות באדם מילא. בסיומה של הדינמיקה תקבלו משוב אישי וקבוצתי על אופן ביצוע המטלות תוך שימת דגש על אופי התפקיד הספציפי שלכם.

 • הכנה לראיון עבודה – סימולציית ראיון אישי המותאמת לאופי הראיון המבוצע באדם מילא. אחריה תקבלו משוב מהמדריך המראיין על אופן התנהלותכם בראיון ונקודות לשיפור ולשימור. כך ניתן ללמוד כיצד להבליט חוזקות, להפחית את החשש מהראיון, לדבר לעניין ולהצליח.

 • הכנה לתרגיל דואר – בחלק זה של ההכנה במכון, תעברו סימולציה של מבחן דואר עם מדריך מקצועי, הכוללת הסבר ומשוב על אופן ביצוע התרגיל. 

↑ לחזרה לראש הדף

ערכות הכנה אונליין


 • תרגול מבחנים פסיכוטכניים – לרשותכם עשרות מבחנים ממוחשבים בהתאם לסוג המבחנים הנעשים באדם מילא, כוללים הסברים וטיפים לכל שאלה ודוח תוצאות חכם.

 • מבחן אישיות מעשי המכיל מעל 200 שאלות ומשוב ממוחשב ואישי + דוגמאות וטיפים למבחני אישיות נוספים הנעשים באדם מילא. דו"ח מבחן אישיות לדוגמא.

 • בערכה תמצאו הסברים וטיפים על דינמיקה קבוצתית, על העקרונות שעומדים מאחוריה ואסטרטגיות להתנהלות נכונה במבחן קבוצתי. כולל דוגמאות למשימות ספציפיות הניתנות במכון אדם מילא.

 • ראיון עבודה  סרט באורך 20 דקות וכן הסבר תיאורטי על ראיון עבודה.

 • תרגיל דואר – מבחן ממוחשב לתרגול והסברים מפורטים על מטלת הדואר.

 • מבחני אנגלית – כלולים בערכות האונליין למועמדים הנדרשים לשלוט ברמה טובה בשפה האנגלית.↑ לחזרה לראש הדף


מה כדאי להביא איתכם ליום המיון?

 • יש להגיע עם תעודה מזהה עם תמונה עדכנית.
 • מומלץ להצטייד בבקבוק מים וארוחה קלה.
 • מומלץ להגיע עם פריט לבוש חם כי יתכן שבכיתת המבחנים יהיה קר.

↑ לחזרה לראש הדף

קינן שפי מידע כללי

מכון קינן שפי מתמחה בביצוע מיון למועמדים לחברות השונות, למועמדי עתודה וגם בהצבת מערכות מיון ממוחשבות בארגונים. למכון סניפים בתל אביב, באר שבע, חיפה וירושלים.
יש להתכונן למבחן הראשון אליו הוזמנת, כי התוצאות נשמרות ועלולות להשפיע על מבחן עתידי.
דרישות המעסיק הן המכתיבות את המשקל של כל אחד מהחלקים על הציון הסופי.
מבחני קינן שפי נמשכים יום מלא מהבוקר עד הערב, יש להצטייד בהתאם.


מערכת המבחנים של מכון נועם תרגול באמצעות מכשירים ניידים
-

↑ לחזרה לראש הדף


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
חנות מכוני מיון וארגוניםקינן שפי – הכנה אונליין
נציבות: (קינן שפי)


מבחני דוגמא בחינם


ממליצים
"לאחר השיחה עם הפסיכולוגית, יצאתי עם הרבה חומר למחשבה והרבה רצון להצליח וליישם את כל מה שהיא לימדה אותי. אין לי ספק שיש בכך גורם בקבלתי למקום העבודה."
הכנה לראיון, אפריל 2013 – עו"ד
"אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותכם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלכם. אתם מצויינים! הפניתי בן משפחה שהיה גם מאוד מרוצה."
הכנה לראיון, מאי 2013


Created by red-id