בוחרים את ההכנה המתאימה לכם

אפשרות 1 - ערכת הכנה אונליין 

ערכת ההכנה שלנו היא ערכה לתרגול אונליין (מכל מכשיר), המוכנה לתרגול מיד בתום תהליך הרכישה, והכוללת מאות תרגילים בכל נושאי הבחינה וכן סימולציה מלאה. 

למי הערכה מתאימה?

התרגול בערכת ההכנה אונליין מותאם ללימוד עצמי, ועל כן הערכה מתאימה למי שמעוניין לתרגל לבד, בהתאם ללוחות הזמנים שלו. הערכה מתאימה גם למועמדים שזקוקים לחזרה על החומר ולתרגול מקיף, אך אינם זקוקים לתמיכה ולהכוונה אישית. 

מה כוללת הערכה?

 • סימולציה מלאה - תרגול מקיף המדמה את המבחן המלא.
 • תרגול מקיף בכל נושאי המבחן - מבחנים כמותיים, מילוליים ולוגיים, מבחני צורות, מבחנים טכניים, מבחני זריזות ודיוק ומבחנים באנגלית.
 • קובצי הסרת חלודה - קובצי PDF המיועדים להדפסה ולרענון החומר טרם תחילת התרגול המעשי. 
 • הכנה למבחני האישיות - תרגול של כ-220 שאלות, דו"ח תוצאות מפורט וחומרי קריאה תיאורטיים. 
 • ריאיון עבודה - סרטון של 20 דקות והסבר תיאורטי על ראיון עבודה.
 • דינמיקה קבוצתית - הסבר תיאורטי על אופי המבחן וכן דוגמאות למשימות מדינמיקות קבוצתיות שונות.

איך זה עובד?

בחרו את התוקף המתאים - שבוע, חודש או 3 חודשים (מינוי זהב) - ולחצו על כפתור "קנו עכשיו". צרו חשבון חדש באתר שלנו או הזדהו כדי להיכנס לחשבון האישי שלכם. הזינו את פרטי כרטיס האשראי שלכם ואשרו את העסקה. הודעה ובה אישור הרכישה ופרטיה יישלח אליכם לדוא"ל. 

תוכלו להיכנס למערכת ההכנות שלנו באתר בלחיצה על "ההכנות שלי" בפינה השמאלית העליונה של המסך. ערכת ההכנה שלכם תמתין לכם שם, ותוכלו להתחיל לתרגל בה מיד.  


אפשרות 2 - הדרכה אישית במכון או בזום

ההדרכה האישית מיועדת למועמדים שזומנו לימי מיון מלאים הכוללים תחנות מיון סטנדרטיות, כגון דינמיקה קבוצתית, ריאיון אישי, מבחנים פסיכוטכניים ומבחני אישיות ואמינות. ההדרכה מתקיימת במשרדי מכון נועם בתל אביב או בזום, אורכת כ-11-10 שעות ולרוב מפוצלת לשני ימים. 

למי ההדרכה מתאימה?

ההדרכה מתאימה למועמדים שמעוניינים בהדרכה אישית למבחנים השונים הצפויים להם ביום המיון ובתרגול מעשי של התחנות השונות, המדמה את תנאי המבחן האמיתי, וכולל כמובן משוב אישי.

מה כוללת ההדרכה האישית?

  • הכנה למבחנים הפסיכוטכניים
  • הדרכה אישית להתמודדות עם משימות הדינמיקה הקבוצתית והתנסות בתרגיל קבוצתי
  • הכנה לריאיון אישי עם פסיכולוג
  • הכנה למבחני האישיות ולמבחני האמינות

איך זה עובד?

לאחר הלחיצה על כפתור "קנו עכשיו" הממוקם במשבצת התחתונה מצד שמאל, תתבקשו ליצור חשבון חדש או להזדהות כדי להיכנס למערכת שלנו. עם סיום תהליך הרכישה, יישלח אליכם במייל אישור הרכישה, ומאוחר יותר ניצור אתכם קשר לתיאום מועד ההדרכה. 

מה עוד חשוב לדעת?

 • ערכת ההכנה אונליין כלולה במחיר ההדרכה האישית. בערכת ההכנה תוכלו להתחיל לתרגל מיד.
 • מומלץ מאוד להגיע להדרכה האישית לאחר שתרגלתם בערכת ההכנה וזיהיתם את הקשיים שלכם. המדריך האישי שלכם יסייע לכם בפתרון המבחנים הפסיכוטכניים, ובדרך זו יחזק את נקודות התורפה שגיליתם בעת התרגול בערכה.
 • המדריך האישי שלכם ידריך אתכם בנוגע להתנהלות נכונה במשימות הדינמיקה הקבוצתית ובריאיון האישי עם הפסיכולוג. ההכנה האישית המלאה כוללת גם סימולציה של תרגיל הדינמיקה הקבוצתית (בשגרת קורונה מתבצע התרגיל בזום ובנוכחות 6 משתתפים בלבד).

תהליך המיון למשרד מבקר המדינה

תהליך המיון לתפקידים השונים במשרד מבקר המדינה מורכב לרוב משני חלקים עיקריים - שלב האבחון הקוגניטיבי ושלב האבחון ההתנהגותי-אישיותי. השלבים בתהליך הם שלבים מסננים. כלומר, מי שלא יעבור את השלב הראשון לא יוכל להתקדם לשלב השני ותהליך המיון שלו יסתיים. תוצאות תהליך המיון יישמרו במכון המיון ותוכלו לעשות בהן שימוש למשך שנה מתום מועד המיון. 

מה כוללים שלבי המיון השונים?

  • שלב א' - אבחון קוגניטיבי - בשלב זה תיבחנו במבחנים פסיכוטכניים ממוחשבים הכוללים מבחנים כמותיים, מבחנים מילוליים ולוגיים, מבחני זריזות ודיוק ומבחנים צורניים. לרוב יכללו המבחנים הממוחשבים גם מבחן ייעודי הבוחן ידע מקצועי הרלוונטי לתפקידכם.
  • שלב ב'- אבחון התנהגותי אישיותי  -שלב זה כולל מרכז הערכה המורכב מכמה תחנות - מבחני אישיות, דינמיקה קבוצתית, שאלון ביוגרפי וריאיון אישי עם פסיכולוג.
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.