למי ההכנה מתאימה? 

מכון קינן שפי עורך מיונים להרבה מאוד גופים ותפקידים, ובחנות שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של הכנות מותאמות לתפקידים ולגופים ספציפיים, כגון נציבות המדינה, תפקידים ניהוליים, תפקידי מהנדסים, רפאל וכדומה. אם לא מצאתם ערכה מותאמת לתפקיד שאליו אתם מתמיינים - הערכה לכלל התפקידים בקינן שפי מיועדת לכם.

בערכה מקובצים כל המבחנים הפסיכוטכניים שמכון קינן שפי מקיים במיונים שלו. ייתכן כי חלקם לא יופיעו במבחנים הספציפיים שאתם תעברו, ועם זאת אנחנו ממליצים לכם לערוך היכרות עם כל הנושאים לתרגול, כדי להימנע מהפתעות מיותרות ביום המיון.  

אילו אתגרים צפויים לכם במבחנים?

יום המיונים במכון קינן שפי אורך בממוצע כשמונה שעות, וכולל תחנות שונות ומורכבות כגון מבחנים פסיכוטכניים, מבחני אישיות ואמינות, דינמיקה קבוצתית וריאיון אישי. הינה כמה מהאתגרים הצפויים לכם ביום המיונים:

1. מבחנים פסיכוטכניים - האתגרים המרכזיים במבחנים הפסיכוטכניים הם ריבוי הנושאים והגבלת הזמן. מבחנים אלו מקיפים נושאים רבים שסביר להניח שלא תרגלתם זמן רב, ונעשים בהגבלת זמן מחמירה - שהופכת את המענה על השאלות למאתגר אפילו לאלו שבקיאים בחומר. 

2. מבחני אישיות ואמינות - מבחנים אלו מאתגרים משום שהשאלות בהן עמומות, וקשה לדעת מה בדיוק עומד מאחוריהן. חוסר הוודאות מציב בפני הנבחנים דילמה - האם לענות על השאלות בכנות או לנסות לענות את התשובות שלדעתם הבוחנים רוצים לראות? 

3. דינמיקה קבוצתית - המשימות הקבוצתיות עלולות לעורר תחושת לחץ בקרב נבחנים משום שלא ידוע מיהם הנבחנים האחרים ומה מצופה מחברי הקבוצה. הלחץ עלול להוביל להתנהגות לא רצויות, כגון ניסיון מוגזם להתבלט שעלול להיתפס כשתלטנות, ולחלופין קושי לבוא לידי ביטוי בקבוצה, שעלול להיתפס כמופנמות מוגזמת. 

4. ריאיון אישי - הריאיון שתעברו במיונים בקינן שפי יתמקד בהתאמה האישיותית שלכם לתפקיד, ופחות בהתאמה המקצועית. כלומר, כדי להצליח בריאיון תצטרכו להבין מה הפרופיל האישיותי המבוקש לתפקיד, ולהראות שאתם עונים לדרישותיו. הכוונה היא לא רק לדבר על למה אתם מתאימים לתפקיד, אלא גם לתת דוגמאות קונקרטיות שמוכיחות את זה.

איך ההכנה שלנו תעזור לכם?

 מתרגלים את כל הנושאים - בערכה תמצאו תרגול של כל נושאי המבחנים הפסיכוטכניים. בסוף כל תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מפורט, שבו פתרונות והסברים לכל השאלות. כך תוכלו לזהות בקלות את התחומים שבהם אתם מתקשים, לתרגל אותם באופן ממוקד, ללמוד מטעויות ולשפר את הביצועים.

 נעזרים בקובצי ההדרכה - לצד התרגול המעשי, בתוך הערכה מחכים לכם גם גם קובצי הדרכה. בעזרת החומר התיאורטי וההסברים שבקבצים תיחשפו לשיטות פתרון חדשות ותלמדו איך כדאי "לתקוף" את סוגי השאלות השונים.  

 משפרים את הזריזות - בדומה למבחנים האמיתיים, גם התרגולים בערכה נערכים בהגבלת זמן. ככל שתתרגלו יותר, מן הסתם, השליטה שלכם בחומר תתחזק ותצליחו לפתור את השאלות בפחות ופחות זמן.

 מתנסים בסימולציה - בסיום התרגולים תוכלו להתנסות בסימולציה מלאה המדמה את המבחנים האמיתיים. הסימולציה תאפשר לכם לחוות את המבחנים במלואם - כל הנושאים, בלי הפסקה, תחת הלחץ של הטיימר. 

נערכים למבחני המיון הנוספים - צירפנו לערכה חומר תיאורטי שיבהיר לכם מה צפוי לכם בדינמיקה הקבוצתית, בריאיון ובמבחני האישיות והאמינות. בערכה יש גם סימולציה מלאה (יותר מ-200 שאלות) של מבחן אישיות ממוחשב.

אז מה כוללת הערכה?

  • סימולציה מלאה - מבחן פסיכוטכני מלא להתנסות 
  • מבחנים מילוליים - צירופי מילים, אנלוגיות, הוראות, לוגיקה
  • מבחנים כמותיים - בעיות חשבון, דרך והספק, סדרות
  • מבחני צורות - מטריצות
  • מבחני זריזות ודיוק - קידוד, מספרים, שמות, תווים
  • מבחנים באנגלית - הבנת הנקרא, השלמת משפטים

  • מבחני אישיות קובצי הדרכה + סימולציה מלאה
  • דינמיקה קבוצתית - קובצי הדרכה
  • הכנה לריאיון עבודה - סרט של כ-20 דקות + קובץ הדרכה

שימו  - ההכנה שלנו מותאמת ליום המיונים שנערך במכון קינן שפי, וכוללת מבחנים ייעודיים לתפקידים שונים כגון תפקידים טכניים וניהוליים. 


 הכנה אונליין למבחן אמינות 

מבחני האמינות הם כלי של המעסיקים לבדוק אם יש לכם דפוסי התנהגות או נטיות אישיותיות שעשויות לפגוע בתפקוד שלכם או במקום העבודה. המבחן מורכב מהיגדים שעוסקים, בין היתר, בנושאים כמו רישום פלילי, חובות, צריכת סמים ועוד. מה שאתם תצטרכו לעשות זה לסמן את מידת הסכמתכם עם כל היגד או לבחור באחת מדרכי הפעולה המוצעות. 

זה אולי נשמע פשוט, אבל זה לא. המבחן נוגע בהרבה תחומים שהם לכאורה אפורים, ולכן תתקשו לסמוך על האינטואיציה שלכם לגבי התשובה "הנכונה". ערכת ההכנה שלנו תעזור לכם להתמודד עם האתגרים האלה. בערכה תמצאו  תרגול ממוקד לנושאים העיקריים שבוחנים במבחני האמינות, שלוש סימולציות מלאות של המבחן, וחומרים תיאורטיים שיעזרו לכם להבין איך כדאי לגשת למבחנים האלה.

מעוניינים? סמנו ✔ בתיבת המכירה

 הדרכה אחד על אחד - הדרכה פסיכוטכנית

הדרכה אישית עם מדריכה פסיכוטכנית, באורך שעה וחצי, בזום או במכון. במסגרת ההדרכה המדריכה תעבור איתכם על החומר, תשלים פערי מידע שאולי קיימים ותסייע לכם להתמודד עם קשיים שעלו במהלך התרגול. בנוסף, היא תלמד אתכם דרכים אפקטיביות להתמודדות עם הגבלת הזמן במבחן. לקראת תום ההדרכה, תבנו יחד עם המדריכה תוכנית עבודה מותאמת אישית לתרגול בערכה עד מועד המבחן. 

מעוניינים? סמנו ✓ ליד ההכנה בתיבת המכירה, ואנחנו ניצור איתכם קשר לתיאום מועד ההדרכה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.