הכנה אונליין למבחנים הפסיכוטכניים

במהלך המיונים לחברת רפאל במכון קינן שפי תתבקשו לעבור מבחנים פסיכוטכניים. המבחנים הפסיכוטכניים עוסקים במגוון רחב של נושאים, בהם נושאים מילוליים, כמותיים וטכניים. ככל הנראה חלף זמן רב מאז שפתרתם מבחנים מהסוג הזה, כך ששווה לכם לקחת קצת זמן כדי להבין מה מחכה לכם שם, לשפר את המיומנויות שלכם בנושאים השונים ולתרגל מענה בהגבלת זמן. 

בעזרת ערכת ההכנה שלנו תרכשו שליטה בכל נושאי המבחנים, ותלמדו טריקים וטכניקות פתרון שיעזרו לכם להתמודד עם הגבלת הזמן המחמירה. הערכה מיועדת ללימוד עצמי, ותמצאו בה את כל המידע והתרגול שאתם צריכים כדי להגיע מוכנים למבחנים. וכמובן - תוכלו לתרגל בה בזמן ובמקום שנוחים לכם.

איך מתכוננים למבחנין הפסיכוטכנים עם הערכה?

לומדים - בערכה תמצאו חומרי הדרכה מפורטים שיסייעו לכם לרענן את הזיכרון בנושאים שכבר שכחתם ולהכיר נושאים חדשים. חומרי ההדרכה ינחו אתכם איך לפתור את השאלות נכון - ואיך לעשות  את זה מהר. 

מתרגלים - התרגול הוא החלק הכי חשוב בערכה. הערכה מחולקת לפרקי תרגול בכל נושאי המבחנים הפסיכוטכניים, כולם מתוזמנים בהתאם להגבלת הזמן במבחן. כך תוכלו להשתלט בהדרגה על כל נושא ונושא לפני שאתם ניגשים לסימולציה.

מתנסים - התרגול המסכם בערכה הוא סימולציה מלאה, שתיתן לכם את החוויה שהכי קרובה למבחן האמיתי. הסימולציה היא הדרך האולטימטיבית לבדוק אם אתם מוכנים למבחן, או שיש נושאים מסוימים שכדאי שתחזרו עליהם.

משתפרים - בסוף הסימולציה ובסוף כל פרק תרגול תקבלו דוח תוצאות עם פתרונות והסברים לכל השאלות. הדוח הוא הכלי שלכם ללמוד מטעויות, להבין באילו נושאים אתם זקוקים לחיזוק וגם להכיר טכניקות נוספות לפתרון שאלות.

בונוס! בערכה יש גם חומר תיאורטי שטוב לדעת על דינמיקה קבוצתית, ראיון עבודה ומבחני אישיות ואמינות, ויש גם סימולציה מלאה של מבחן אישיות ממוחשב (עם יותר מ-200 היגדים!).

בקיצור - מה תקבלו בערכת האונליין? 

  • תרגול כמותי: בעיות בחשבון, סדרות
  • תרגול מילולי: אנלוגיות, לוגיקה, צירופי מילים, הוראות
  • תרגול צורות: מטריצות
  • תרגול זריזות ודיוק: מחרוזות תווים, מספרים, שמות
  • סימולציה: מבחן פסיכוטכני מלא להתנסות
  • הצצה למבחני מיון נוספים: חומר תיאורטי על דינמיקה קבוצתית, ראיון עבודה ומבחני אישיות ואמינות + סימולציה של מבחן אישיות ממוחשב

תוספת לערכה: הכנה אונליין למבחן אמינות

מבחן האמינות הוא מבחן שמטרתו לזהות נטיות ודפוסי התנהגות שיכולים להיות בעייתיים מבחינת מקומות עבודה ומעסיקים. במבחן זה יוצגו לפניכם היגדים שעוסקים בנושאים שונים כמו צריכת סמים ואלכוהול, שימוש במידע פנימי, רישום פלילי, התנהלות עם כספי הארגון וכדומה. אתם תתבקשו לדרג אם ועד כמה ההיגדים נכונים לגביכם. כיוון שמדובר בנושאים רגישים, חשוב לדעת איך לגשת לשאלות. ערכת האונליין שלנו מציעה הכנה תיאורטית ומעשית למבחן, והיא כוללת הסברים על המבחן, תרגול ממוקד בתחומי האמינות שנבדקים בו ושלוש סימולציות מלאות של המבחן.

מעניין אתכם? סמנו  ✓  בתיבת המכירה


חבילת הכנה מלאה: ערכות אונליין + הדרכות אישיות

הכנה לכל התחנות הצפויות לכם ביום המיון. במסגרת חבילה זו, תקבלו שתי ערכות אונליין וארבע הדרכות אישיות (בזום או במכון, לבחירתכם):

הכנה למבחנים הפסיכוטכניים - ערכה + הדרכה

הכנה זו כוללת גם את ערכת האונליין שלנו וגם הדרכה אישית של שעה וחצי עם מאבחנת פסיכוטכנית. במסגרת ההדרכה המאבחנת תעבור איתכם על החומר שאתם מתקשים בו (בהתבסס על התרגול שלכם בערכה), תענה על שאלות שעלו במהלך התרגול ותבנה איתכם תוכנית למידה עד למועד המבחן. 

הכנה למבחני האישיות והאמינות - ערכה + הדרכה

ההכנה  למבחני האישיות והאמינות מורכבת מערכת אונליין ומהדרכה אישית. בערכה תמצאו פרקי תרגול וסימולציות של מבחני אישיות ואמינות. לאחר מכן תמשיכו להדרכה אישית בת שעה עם מדריך או מדריכה מצוות המכון, שייתנו לכם משוב על מבחני האישיות והאמינות שהשלמתם ויסבירו לכם איך לשפר את המענה שלכם. 

הדרכה לדינמיקה הקבוצתית

הדרכה של שלוש שעות לדינמיקה הקבוצתית בקינן שפי. ההדרכה נערכת בקבוצה של עד שבעה משתתפים, ובמסגרתה תעברו סימולציה של דינמיקה קבוצתית הכוללת סדרה של משימות שמאפיינות את המיונים בקינן שפי (משימות שבוחנות יכולות כמו מנהיגות, שיתוף פעולה, תקשורת בין-אישית וכו'). בסיום הסימולציה המדריך או המדריכה ינתחו את הביצועים של כל משתתף ומשתתפת וייתנו טיפים להתנהלות נבונה במבחן האמיתי.

הדרכה לריאיון האישי

הדרכה בת שעה לקראת הריאיון האישי שתעברו במיונים. במהלך ההדרכה תעברו סימולציה של ריאיון אישי מול מדריך או מדריכה מצוות המכון, שישאלו אתכם שאלות הדומות לאלו שצפויות לכם ביום המיון של קינן שפי. לאחר הסימולציה תקבלו משוב מפורט על ההתנהלות שלכם, שישקף את הרושם שהותרתם ויספק לכם טיפים לקראת הריאיון האמיתי.

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.