על המבחנים הפסיכוטכניים שמצפים לכם

אם עדיין לא עברתם מיונים למקום עבודה, סביר להניח שהפעם האחרונה שנתקלתם במבחנים פסיכוטכניים הייתה בצו הראשון. הרעיון דומה בסך הכול, אלא שכאן מדובר בכמה רמות מעל. המבחנים הפסיכוטכניים שתפגשו במיונים בקינן שפי מקיפים לא מעט נושאים (מילולי, כמותי, צורני, זריזות ודיוק, חשיבה מרחבית ועוד) ונעשים בהגבלת זמן שלא משאירה יותר מדי פנאי להתלבט לגבי כל שאלה. גם אם סיימתם ממש עכשיו את הלימודים וכל החומר עוד טרי לכם בראש - זה מעולה, אבל זה פחות רלוונטי לשלב הזה, כי המבחנים הפסיכוטכניים בוחנים יכולות אחרות מאלו שנבחנו בלימודים שלכם. הרעיון כאן הוא להעריך את ההתמודדות שלכם עם אתגרים קוגניטיביים מסוגים שונים, ללמוד מכך איפה אתם עומדים ביחס לשאר המועמדים ולנסות לנבא בהתבסס על זה (ועל שאר המבחנים שתעברו, כמובן) אם אתם מתאימים לתפקיד. 

על ההכנה שאנחנו מציעים

ההכנה שלנו למבחנים הפסיכוטכניים באה בצורת ערכת אונליין, שתוכלו בקלות לתרגל בה באופן עצמאי בכל זמן ומכל מקום שתרצו. בערכה תמצאו פרקי תרגול של כל אחד מהנושאים הכלולים במבחנים הפסיכוטכניים. התרגול בכל פרק מוגבל בזמן, כדי להרגיל אתכם לתנאי המבחן, ובסוף התרגול תקבלו דו"ח תוצאות עם פתרונות והסברים לכל השאלות. בערכה מחכים לכם גם קובצי הדרכה, שיכולים מאוד לרכך את הנחיתה לתוך הנושאים האלה, שככל הנראה לא נגעתם בהם המון זמן (אם בכלל). ולקינוח אנחנו מציעים סימולציה מלאה, שתיתן לכם את החוויה שהכי קרובה למבחן האמיתי - כל הנושאים, בזה אחר זה, בלי הפסקות ועם הגבלת זמן. 

ואם כבר אתם כאן, נספר לכם שבערכה תקבלו גם סימולציה של מבחן אישיות שאתם עתידים לפגוש במיונים, ועוד הרבה חומר תיאורטי על מבחני מיון נוספים: אישיות, אמינות, דינמיקה קבוצתית וריאיון אישי. 

מה כוללת הערכה?

  • מבחנים מילוליים: אנלוגיות, הוראות, לוגיקה, צירופי מילים
  • מבחנים כמותיים: בעיות דרך והספק, סדרות
  • מבחני צורות: מטריצות, שטיחים
  • מבחני זריזות ודיוק: קידוד, מספרים, שמות, תווים
  • מבחנים טכניים: איתור תקלות, גלגלות וגלגלי שיניים, ידע כללי, לחץ, מים, מכונת צבעים, תרשימים
  • מבחני חשיבה מרחבית: השלמה למרובע, תיבות, קוביות והטלת צל, התאמת צורה לתבנית, חיבור צורות במרחב
  • סימולציה מלאה: מבחן פסיכוטכני מלא 
  • מבחני אישיות: חומר תיאורטי + שני מבחנים מעשיים לתרגול
  • דינמיקה קבוצתית: חומר תיאורטי
  • ראיון עבודה: חומר תיאורטי 

הכנה למבחני אמינות

מטרתם של מבחני האמינות שתעברו בתהליך המיון שלכם היא לבחון אם יש לכם נטיות אישיותיות שעלולות להיות בעייתיות עבור המעסיק ולפגוע בתפקוד שלכם במקום העבודה. המבחנים מורכבים מהיגדים שעוסקים בכל מיני נושאים - מפיטורים ממקומות עבודה קודמים ועד לצריכת סמים ואלכוהול ויחס לשוחד ולהונאה. אתם תצטרכו לדרג את מידת הסכמתכם עם כל היגד והיגד, או לבחור באחת מדרכי הפעולה המוצעות. חשוב לציין שתוך כדי המבחן יש גם התראות מלחיצות של המערכת, שמזהירות מחוסר כנות וחוסר עקביות, וכן מהתמהמהות במענה. 

כדי שתיגשו למבחנים האלה בצורה מחושבת - כלומר מבלי לחשוף מידע מיותר על עצמכם אבל גם מבלי להניח מראש מה הבוחנים מחפשים ולענות בהתאם (כי גם על זה אפשר לעלות!) - הכנו לכם ערכת הכנה ממוקדת בנושא. בערכה תמצאו תרגול שמחולק בהתאם לנטיות שבוחנים במבחן, הסברים על המבחן ושלוש סימולציות מלאות שלו. 

מעוניינים? סמנו ✔ בתיבת המכירה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.