אילו אתגרים מצפים לכם במיונים? 

יום המיון למנהלים כולל תחנות שונות, שבהן תיבחנו במבחנים פסיכוטכניים, במבחני אישיות ואמינות ובדינמיקה קבוצתית. כל אחד מהמבחנים כולל כמה אתגרים לא פשוטים, שלא מומלץ להתמודד איתם בפעם הראשונה ביום המבחן. הינה כמה מהאתגרים המרכזיים:

1. מבחנים פסיכוטכניים - שני האתגרים המרכזיים שמציבים המבחנים הפסיכוטכניים הם מגוון רחב של נושאים והגבלת זמן. את הנושאים אתם ככל הנראה מכירים מלימודים קודמים, אבל לא בטוח שאתם זוכרים את כולם ומתורגלים בהם. וזה עניין קריטי כשהמבחנים נערכים בהגבלת זמן. 

2. מבחני אישיות ואמינות - האתגר הגדול שהמבחנים מציבים נוגע לדילמה האם לענות בכנות מלאה או לנסות לרצות את הבוחנים. כמו כן, במקרים רבים לא ממש ברור אילו תשובות ירצו את הבוחנים. 

3. דינמיקה קבוצתית - האתגר המרכזי כשמדובר במועמדים לתפקידי ניהול הוא להצליח להשתתף תוך כדי הפגנת יוזמה, כריזמה ויכולת הובלה, מבלי להשתלט, להיות דומיננטי יתר על המידה וכדומה. 


איך הערכה שלנו תעזור לכם?

 תרגול מקיף - שיטת העבודה בערכה היא למידה תוך כדי תרגול, כל זאת כדי לחסוך זמן יקר. בסוף כל תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מפורט, הכולל פתרונות והסברים מפורטים. הדו"ח יסייע לכם לזהות את הנושאים שבהם אתם מתקשים ושכדאי לכם להתמקד בהם כדי להשתפר, וגם יאפשר לכם ללמוד שיטות פתרון יעילות, שתוכלו להפנים בתרגולים הבאים.  

 תרגול בהגבלת זמן - בדומה למבחנים האמיתיים, גם התרגולים בערכה נערכים בהגבלת זמן. ההכנה שלנו תעזור לכם לפתח "שעון פנימי" כדי שתוכלו לשפר את הזריזות במענה על השאלות. 

 סימולציה מלאה - הערכה כוללת סימולציה מלאה, המדמה את המבחנים הפסיכוטכניים שצפויים לכם ביום המיון. תרגול הסימולציה הוא השלב האחרון בהכנה, אחרי שכבר תרגלתם באופן ממוקד את כל הנושאים, והוא נועד לאפשר לכם לחוות את המבחנים הפסיכוטכניים במלואם, על האינטנסיביות, האתגרים שהם מציבים, מגוון הנושאים ורמת השאלות. כמו בכל תרגול אחר, בתום הסימולציה תקבלו דו"ח תוצאות מלא עם פתרונות והסברים מפורטים. 

 קובצי הדרכה - קובצי העזר בערכה יעזרו לכם להתמודד בהצלחה עם מבחן האישיות, מבחן האמינות והדינמיקה הקבוצתית. בעזרת ההסברים התיאורטיים תוכלו לגלות מה בודקים במבחנים אלה, ואיך כדאי לגשת אליהם כך שתצאו באור חיובי.

ועכשיו לפרטים: אז מה בעצם כוללת הערכה? 

   • סימולציה מלאה: תרגול מקיף המדמה את המבחנים הפסיכוטכניים.
   • מבחנים כמותיים ומילוליים: הסקה כמותית, סדרות חשבוניות, לוגיקה, אנלוגיות ועוד.
   • מבחני צורות וחשיבה מרחבית: מטריצות, היפוך צורה, השלמה למרובע, תיבות ועוד.
   • מבחנים טכניים: גלגלי שיניים, ידע כללי, לחץ, מכונת צבעים ועוד. 
   • מבחני זריזות ודיוק: מספרים, שמות, תווים וקידוד.
   • מבחנים באנגלית: הבנת הנקרא, ניסוח מחדש ועוד.
   • מבחני אישיות: מבחנים תיאורטיים + מבחן מעשי של כ-220 שאלות ודו"ח מפורט 
   • דינמיקה קבוצתית: הסבר תיאורטי על אופי המבחן 
   • ראיון עבודה: סרט של 20 דקות + הסבר תיאורטי על ראיון עבודה

הכנה אונליין למבחן אמינות

מבחני אמינות מבקשים לדלות עליכם מידע שעלול להיות בעייתי מבחינת מעסיקים, כגון רישום פלילי, חובות, יחס להימורים ועוד. הם כוללים שאלות המתארות סיטואציות שונות, ועליכם יהיה לדרג את מידת ההסכמה שלכם עם ההתנהגות המתוארת בהיגד או לבחור באחת מאפשרויות הפעולה המוצעות.

אף שרבים חושבים שאין סיבה להתכונן למבחן, בפועל מדובר באחד המבחנים המאתגרים שתעברו במיונים. השאלות במבחנים נוטות לבלבל, ובמהלך המבחן מופעל על הנבחנים לחץ, שלעיתים גורם לחשיפת מידע מיותר.

ערכת ההכנה שלנו תעזור לכם להתמודד עם כל האתגרים האלה. בערכה תמצאו חומרים תיאורטיים שיעזרו לכם להבין מה עומד מאחורי השאלות וכיצד מומלץ לגשת אליהן. כמו כן, תמצאו בה תרגול רב, לרבות שלוש סימולציות מלאות של המבחן. יש גם הסברים, טיפים חשובים ודו"ח תוצאות שיסייע לכם להשתפר מתרגול לתרגול. בקיצור, כל מה שצריך כדי להצליח.

מעוניינים? סמנו ✓ בתיבת המכירה

הכנה לתרגיל דואר נכנס

מבחן דואר נכנס נערך בחלק ממכוני המיון ומיועד למועמדים לתפקידי ניהול, בעיקר בכירים. המבחן מדמה יום עבודה עמוס במשרד, ובודק יכולות ניהוליות שונות כגון יכולת לתעדף משימות, להתמודד עם מצבי לחץ ולקבל החלטות בזריזות. ההכנה שלנו כוללת סימולציה מלאה המדמה את המבחן האמיתי, ופגישת משוב אישית עם מדריך מקצועי. במהלך הפגישה המדריך ינתח את הביצועים שלכם במבחן וייתן לכם כלים וטיפים חשובים שיסייעו לכם לשפר את ההתנהלות שלכם במבחן האמיתי. 

משך ההכנה: תרגיל דואר מקוון של 45 דקות + הדרכה אישית באורך כחצי שעה בזום או במכון.

מעוניינים? סמנו  ✓  בתיבת המכירה 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.