כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(15) קראו עוד

מבחן פסיכוטכני

ערכת אונליין ← מגוון הנושאים שבהם תיתקלו במבחן הפסיכוטכני רחב מאוד (שאלות מילוליות, כמותיות, צורניות ועוד). המבחן נערך בהגבלת זמן, כך שמלבד היכרות עם הנושאים, תידרשו גם לעבוד בזריזות וברמת דיוק גבוהה. בשורה התחתונה, גם אם התנסיתם במבחנים כאלו בעבר, בטח עבר לא מעט זמן מאז, וכדי להצליח במבחנים מסוג זה, חשוב לפתח רמות שליטה בחומר ומיומנות פתרון גבוהות.

ערכת האונליין שלנו תכין אתכם למבחן הפסיכוטכני בצורה מקיפה ויסודית, באמצעות קובצי למידה, טיפים למענה זריז ונכון, תרגולים ממוקדים בכל הנושאים וגם סימולציה אחת מלאה - כדי שתוכלו לתרגל את האינטנסיביות שצפויה לכם ביום מיון עצמו. בסוף כל תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מפורט ובו פתרונות מלאים, שיציגו בפניכם גם את הנושאים שבהם עליכם להשתפר, וגם הסברים מפורטים על דרך המענה הנכונה, כך שתוכלו ללמוד דרך חקר הביצועים שלכם ולמקד את ההכנה בהתאם לצורך האישי שלכם. 

מבחן פסיכוטכני + מבחן אמינות 

1.

ערכת אונליין

ערכת הכנה אונליין למבחן הפסיכוטכני בקינן שפי (פרקים מילוליים, כמותיים, צורות, מרחבי, ועוד). כוללת קובצי למידה תיאורטיים, טיפים פרקטיים למענה נכון, תרגולים ממוקדים, סימולציית מבחן מלאה ודו"ח תוצאות מפורט לסימולציה ולכל תרגול.

 2. ערכת אמינות ← מבחן האמינות יציגו לפניכם היגדים במגוון נושאים (למשל יחס לגניבה בעבודה, יחסים בין קולגות, להימורים ועוד), ועליכם יהיה לדרג את מידת ההסכמה שלכם עם כל אחד מהם. על פניו, נראה שאין סיבה להתכונן למבחן מסוג זה - אבל האמת היא שמדובר באחד המבחנים המאתגרים והמתעתעים ביותר במיונים: המבחן כולל אין-ספור שאלות, המנוסחות במכוון בצורה חזרתית מתוך כוונה לבלבל ולהעמיד את העקביות והכנות שלכם במבחן. נוסף על כך, במהלך המבחן מופיעות התראות שמטרתן להלחיץ, לזרז את המענה ואפילו לנטוע בכם ספק.

בערכת האמינות תמצאו חומרי קריאה על המבחן שיעזרו לכם להבין מה הרציונל שעומד מאחורי השאלות, וטיפים פרקטיים שיראו לכם כיצד כדאי לגשת אליהן. כמו כן, תמצאו בה תרגולים רבים, כולל שלוש סימולציות מלאות של מבחן האמינות. לאחר התרגולים המעשיים תקבלו דו"ח תוצאות מפורט בנוגע לביצועים שלכם וכיצד תוכלו לשפר אותם, כדי שתוכלו להגיע מוכנים וממוקדים לאחד המבחנים המכשילים ביותר במיונים.

מעוניינים בערכת אמינות בלבד? לחצו כאן.

הכנה בליווי אישי

השילוב האידאלי שבין למידה באופן עצמאי בערכת האונליין שלנו לבין ליווי אישי ומקצועי המותאם לצרכים ולהרכב יום המיון שלכם.

אז מה תקבלו במסגרת ההכנה האישית?

1.

ערכת אונליין

ערכת הכנה אונליין למבחן הפסיכוטכני בקינן שפי (פרקים מילוליים, כמותיים, צורות, מרחבי, ועוד). כוללת קובצי למידה תיאורטיים, טיפים פרקטיים למענה נכון, תרגולים ממוקדים, סימולציית מבחן מלאה ודו"ח תוצאות מפורט לסימולציה ולכל תרגול.

↑ + הדרכה פסיכוטכנית אישית: הדרכה אישית באורך של כשעה וחצי עם מדריך או מדריכת פסיכוטכני. בהדרכה תפתרו תרגילים בנושאים נבחרים בליווי אישי, תעברו על הנושאים שבהם התקשיתם יותר במהלך התרגול, ותקבלו טיפים שיעזרו לכם להתמודד עם האתגרים של המבחן הפסיכוטכני. 

2. הכנה למבחני אישיות ואמינות: מבחני האישיות והאמינות נועדו לבחון את נטיות האישיות השונות שלכם ואת מידת ההתאמה שלכם לתפקיד, וכן ולהעריך תכונות אופי חשובות כמו יושרה והגינות. מבחני האישיות והאמינות הם מבחנים ממוחשבים, שלרוב מציגים היגדים שונים בנושאים אישיים-חברתיים כמו צריכת אלכוהול וסמים, גניבות ממקום עבודה, יחסים שבין אדם לחברו ועוד. ההכנה שלנו כוללת התנסות מעשית בשני המבחנים - שאלון אישיות ממוחשב ושאלון אמינות ממוחשב, וכן משוב מפורט על כל אחד מהמבחנים ממדריך מקצועי. המדריך יעבור אתכם על אופן המענה שלכם ויצייד אתכם בטיפים ודגשים שיעזרו לכם להגיע למבחנים כשאתם מבינים מה מצופה מכם, מה בדיוק המעסיקים מבקשים לבחון במבחנים מסוג זה, איך נכון לענות ואיזה סוג מידע כדאי להצניע.

3. הכנה לדינמיקה הקבוצתית: מבחן הדינמיקה הקבוצתית בוחן את יחסי האנוש שלכם ואת אופן התנהלותכם במהלך משימה קבוצתית תחת לחץ. הקושי במיון זה, בייחוד במיון לתפקידי ניהול, הוא בניהול הדומיננטיות שלכם בקבוצה בצורה נכונה ומדויקת. במסגרת ההכנה תעברו סימולציה מלאה של דינמיקה קבוצתית בהנחיה מקצועית המדמה את המיונים בקינן שפי, בזום או במכון. לאחר הסימולציה תקבלו משוב מפורט מהמנחה המקצועי שגם עורך את סימולציית הדינמיקה. בעזרת המשוב תוכלו ללמוד כיצד לגשת למשימת הדינמיקה הקבוצתית במיון, אילו התנהגויות רצויות בה, מה מבקשים הבוחנים למצוא בתפקידי ניהול ובמה עליכם להשתפר לפי התנהלותכם בסימולציה.

4. הכנה לריאיון האישי: אם אתם מועמדים לתפקיד ניהול, סביר להניח שאתם לא עומדים לפני ראיון העבודה הראשון בחייכם. עם זאת, דווקא מכיוון שכבר יצא לכם להתנסות בכך בעבר, אתם ודאי יודעים שזהו מעמד שעלול להיות מתעתע: מה משדרת שפת הגוף שלי? אולי הצגתי תכונות חיובית בשחצנות? איך לספר על חולשות מבלי לפגוע ברושם שאני רוצה להותיר? בליווי האישי שלנו לריאיון נסייע לכם לענות על כל השאלות הקשות ונצייד אתכם בטיפים מקצועיים. בשלב הראשון תעברו סימולציה במכון או בזום, אותה יערכו מדריך או מדריכה מקצועיים, ובמהלכה תישאלו שאלות הצפויות לעלות בריאיון שאליו זומנתם. בתום הסימולציה תקבלו משוב על ההתנהלות שלכם בריאיון ועל הרושם שהותרתם. המשוב יתייחס להופעה שלכם, לשפת הגוף ולתוכן התשובות, וגם הכוונה כיצד להשתפר בפרמטרים האלו. 

רוצים חיזוק נוסף? תוספת הכנה לתרגיל דואר

מבחן דואר נכנס הוא אחד המבחנים המאתגרים במיונים לתפקידי ניהול, בעיקר לתפקידים בכירים. המבחן מדמה יום עבודה עמוס במשרד - במהלכו יינתן לכם פרק זמן קצר לעבור על מספר גדול יחסית של מיילים, ולקבוע את אופן הטיפול בהם ואת סדר העדיפות שלהם. מטרת המבחן היא לבדוק שורה של יכולות שהן קריטיות לתפקידי ניהול, כגון היכולת לתעדף משימות בצורה מושכלת, להתמודד עם מצבי לחץ ולקבל החלטות במהירות. 

ההכנה שלנו מתבצעת במפגש הדרכה אישי שבו תתנסו בסימולציה מלאה המדמה את המבחן האמיתי, ולאחריה פגישת משוב אישית האורכת כחצי שעה עם מדריך או מדריכה מקצועיים, בזום או במכון (לבחירתכם). במהלך הפגישה תקבלו ניתוח של הביצועים שלכם בתרגיל, דגשים בנוגע לשיפור המענה שלכם במהלך המיון וגם טיפים חשובים שיסייעו לכם להצליח גם במבחן הזה.


המלצות

4.8
כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.