כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(29) קראו עוד

לְמה אפשר לצפות באבחון הקוגניטיבי (שלב א')?

שלב א' במיונים לתפקידים בדירוג מנהלי מורכב ממבחנים פסיכוטכניים בשורה ארוכה של נושאים (אנלוגיות, לוגיקה, מטריצות, שברים, סדרות ועוד). המבחנים נמשכים בין שעה וחצי לשלוש שעות, אבל לכל פרק בהם יש הגבלת זמן משלו - כך שאין אפשרות לעבור בין הפרקים במהלך המבחן.

המטרה של השלב הזה היא לבחון אם יש לכם את הכישורים הקוגניטיביים הנדרשים לתפקיד, ואם אפשר לסמוך עליכם שאתם מספיק יסודיים, מדויקים וזריזים בעבודה שלכם.

אז איך מגיעים מוכנים ומתקדמים לשלב הבא?

ערכת האונליין שלנו תספק לכם הכנה מקיפה למבחנים הפסיכוטכניים - גם אם אתם לא זוכרים מתי בפעם האחרונה (אם בכלל) פתרתם שאלת מטריצות. 

בערכת תמצאו גם תרגול ממוקד לפי נושאי המבחן, וגם סימולציה מלאה של המבחן כולו - הכול בהגבלת זמן כמו במבחן האמיתי. בסוף כל תרגול תקבלו דוח תוצאות עם פתרונות והסברים לכל השאלות, כדי שתוכלו ללמוד מהטעויות שלכם, להכיר שיטות פתרון חדשות ולהגיע לרמת שליטה גבוהה בכל הנושאים.

  תוספת מומלצת לערכה - הדרכה אישית לקראת המבחנים

מפגש אישי, בן 90 דקות, בהדרכת מדריכים פסיכוטכניים מצוות מכון נועם, בזום או אצלנו במכון, לבחירתכם. במהלך המפגש תעברו על הנושאים השונים שתרגלתם בערכת ההכנה, תאתרו את נקודות התורפה ותקבלו דגשים נכונים להתמודדות. המדריך או המדריכה יציידו אתכם בטיפים לפתרון מהיר ויעיל של שאלות ממגוון נושאים, ויסייעו לכם לבנות תוכנית למידה מותאמת אישית עד למועד המבחן.

מתאים לכם? סמנו ✔ בתיבת המכירה

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.