כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(12) קראו עוד

מה צריך לדעת על שלב א' במיונים?

שלב א' במיונים למזכירות רפואית בנציבות שירות המדינה הוא אבחון קוגניטיבי. זה בעצם אומר שתזומנו למבחנים פסיכוטכניים (במשרדי קינן שפי או באופן מקוון מהבית, בהתאם לזימון שתקבלו), שיבחנו את החשיבה הכמותית, המילולית והצורנית שלכם, כמו גם את היכולת שלכם לעבוד ביסודיות ובזריזות.

בין היתר, במבחנים הפסיכוטכניים תתבקשו לענות על שאלות בנושאים, כגון: אנלוגיות, סדרות ומטריצות, ועל שאלות שדורשות השוואה, ארגון נתונים ומעקב אחר הוראות מורכבות. לכל נושא במבחנים יש הגבלת זמן משלו; משך הזמן הכולל של המבחנים הוא בין שעה וחצי לשלוש שעות.

איך מגיעים מוכנים לאבחון הקוגניטיבי?

ערכת האונליין שלנו תאפשר לכם להתכונן למבחנים הפסיכוטכניים בצורה מקיפה ויעילה, בזמן ובמקום שנוחים לכם. בערכה תמצאו תרגול ממוקד של כל אחד מנושאי המבחנים, ולאחר שתרגישו שאתם שולטים בחומר ברמה הרצויה - תוכלו להמשיך לסימולציה מלאה של המבחן. גם בסיום יחידות התרגול וגם בסיום הסימולציה תקבלו משוב ממוחשב, עם פתרונות והסברים שיענו לכם על כל השאלות.

עוד דבר חשוב שתקבלו מהערכה הוא הסתגלות להגבלת הזמן שמאפיינת את המבחנים. כל התרגול בערכה קצוב בזמן, כדי שתִתרגלו לעבוד במהירות ושברגע האמת לחץ הזמן לא יפגע בביצועים שלכם.

  תוספת מומלצת לערכה - הדרכה אישית לקראת המבחנים

מפגש אישי, בן 90 דקות, בהדרכת מדריך או מדריכה פסיכוטכניים מצוות מכון נועם, בזום או אצלנו במכון, לבחירתכם. במהלך המפגש תעברו על הנושאים השונים שתרגלתם בערכת ההכנה, תאתרו את נקודות התורפה ותקבלו דגשים נכונים להתמודדות. המדריך או המדריכה יציידו אתכם בטיפים לפתרון מהיר ויעיל של שאלות ממגוון נושאים, ויסייעו לכם לבנות תוכנית למידה מותאמת אישית עד למועד המבחן.

מתאים לכם? סמנו ✔ בתיבת המכירה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.