כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(29) קראו עוד

  איך מתכוננים לשלב א' בעזרת ערכת ההכנה שלנו?

    • מרעננים את הזיכרון - המבחנים הפסיכוטכניים מזמנים מפגש עם נושאים שלא תרגלתם כבר הרבה זמן. הדבר הזה מלחיץ הרבה מועמדים, בעיקר בכל מה שקשור לחלק הכמותי במבחנים. לכן צירפנו לערכה "קובצי הסרת חלודה", שיעזרו לכם לרענן את הזיכרון בכל הפעולות המתמטיות הבסיסיות שתצטרכו במבחנים.
    • מתרגלים שליטה וזריזות - כדי להצליח במבחנים הפסיכוטכניים לא מספיק לדעת את התשובה, אלא צריך גם לזהות אותה מהר. בשביל שתשיגו את שתי המטרות האלה, יצרנו ערכה שהתרגול בה מקיף את כל הנושאים שתפגשו במבחנים ותואם להם ברמה, ובנוסף - הוא מוגבל בזמן כדי שתתרגלו לקצב המהיר של המבחנים. 
    • מבצעים סימולציה - לאחר שתעברו על יחידות התרגול השונות, תיגשו לפתור סימולציה מלאה של המבחן. הסימולציה תאפשר לכם להתכונן לאינטנסיביות שלמאפיינת את המבחן - כל השאלות בזו אחר זו, בזמן קצוב ובלי הפסקה. זו למעשה האינדיקציה הכי טובה לבדיקת המוכנות שלכם למבחן.
    • לומדים מטעויות - תהליך הלמידה לא שלם בלי רפלקציה ולמידה מטעויות. מהסיבה הזאת, בסיום כל יחידת תרגול וסימולציה תקבלו דו"ח תוצאות מפורט של הביצועים, עם הסברים לכל השאלות. כך תדעו איפה טעיתם ולמה, תכירו שיטות פתרון חדשות, והכי חשוב - תראו שיפור מתרגול לתרגול.
    • נערכים להמשך - אחרי האבחון הקוגניטיבי מצפים לכם עוד כמה מבחני מיון. בערכת האונליין ניתן לכם טעימה גם מהם - תמצאו שם סימולציה של מבחן אישיות וחומר תיאורטי על סוגים שונים של מבחני אישיות, דוגמאות לדינמיקה קבוצתית ומידע על ראיון עבודה. 

  תוספת מומלצת לערכה - הדרכה אחד על אחד לקראת המבחנים

מפגש אישי, בן 90 דקות, בהדרכת מדריך או מדריכה פסיכוטכניים מצוות מכון נועם, בזום או אצלנו במכון, לבחירתכם. במהלך המפגש תעברו על הנושאים השונים שתרגלתם בערכת ההכנה, ותאתרו את נקודות התורפה שלכם ותקבלו דגשים נכונים להתמודדות. המדריך או המדריכה יציידו אתכם בטיפים לפתרון מהיר ויעיל של שאלות ממגוון נושאים, ויסייעו לכם לבנות תוכנית למידה מותאמת אישית עד למועד המבחן.

מתאים לכם? סמנו ✔ בתיבת המכירה

 ההכנה מתאימה לתפקידים הבאים:

עובדים בעלי השכלה אקדמית
מדעי הרוח והחברה
מדעי הטבע, מתמטיקה, מדע שימושי וטכנולוגי

 

פיזיותרפיה
מהנדסים
אדריכלים

 

שמאים
אגרונומים
כימאים

 

גיאולוגים
מטאורולוגים
הנדסאים וטכנאים

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.