כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(10) קראו עוד

ראיון קבלה לרפואת שיניים

ראיון הקבלה למועמדים ללימודי רפואת שיניים ייערך לרוב בכמה תחנות. בכל תחנה יראיינו אתכם שני מראיינים לפחות - רופא שיניים ופסיכולוג. רופא השיניים יתרשם מהפן המקצועי שתביאו לידי ביטוי, והפסיכולוג מהפן האישיותי. מטרת הריאיון היא להכיר אתכם ולהבין אם אתם מתאימים לעסוק ברפואת שיניים. המראיינים ירצו להבין מדוע אתם רוצים לעסוק במקצוע, ויציגו לפניכם דילמות ערכיות ומקצועיות. 

למה כדאי להתכונן לריאיון?

ראיון הקבלה לרפואת שיניים נועד לוודא שיש לכם האיכויות והתכונות הדרושות כדי להיות רופא או רופאת שיניים טובים. המראיינים מחפשים שילוב ייחודי של קריטריונים קוגניטיביים ואישיותיים, ולכן היכרות מוקדמת עם הנושאים המרכזיים שאיתם תתמודדו בריאיון תעזור לכם להגיע מוכנים ולהותיר רושם טוב. 

ההכנה שאנו מציעים מתחילה בסימולציה, שבה ישאל אתכם מדריך מקצועי ומנוסה שאלות שסביר מאוד שישאלו אתכם גם בריאיון. לאחר הסימולציה ייתן לכם המדריך משוב מפורט, כך שתדעו היטב כיצד להביא לידי ביטוי את התכונות הטובות שלכם ומאילו מוקשים כדאי לכם להימנע. לאחר מכן יעזור לכם המדריך לגבש מענה רהוט ומשכנע שידגיש את התאמתכם למקצוע. 

הכנה אחד על אחד למילוי השאלון הביוגרפי

שלב נוסף שתידרשו לעבור בתהליך המיון הוא מילוי שאלון ביוגרפי. יש חשיבות רבה לדרך שבה תבחרו להציג את קורות חייכם ולנקודות שתבחרו להבליט. אנו מציעים לכם פגישה אישית (נוספת) בת שעה וחצי עם מדריך מקצועי. בפגישה תסקרו יחד את קורות החיים, והמדריך יעזור לכם להבין מהי הדרך הטובה ביותר למלא את השאלון ויצייד אתכם בטיפים ובדגשים למענה מיטבי. 

מעוניינים? סמנו  בתיבת הרכישה

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.